مناقصه حوزه انتخابیه ریشی سوناک، ترس از “تراز کردن” طرفداری را افزایش می دهد | ریشی سوناک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

حوزه انتخابیه روستایی ثروتمند ریشی سوناک ۱۹ میلیون پوند بودجه از آخرین دور افزایش بودجه دولت دریافت می‌کند، که باعث اتهامات به طرفداری نسبت به کرسی‌های محافظه‌کار شده است.

کاتریک گاریسون، یک شهر کوچک ارتش در حوزه انتخابیه نخست وزیری ریچموند در شمال یورکشایر، به عنوان یکی از 100 پروژه ای که پس از ماه ها تاخیر، سهمی از بسته 2.1 میلیارد پوندی دریافت کرده است، برای بازسازی مرکز شهر خود پول دریافت می کند.

بیش از 670 میلیون پوند برای پیوندهای حمل و نقل، 821 میلیون پوند برای بازسازی جامعه و تقریبا 600 میلیون پوند برای بازسازی مکان‌های میراث محلی با دیگر پیشنهادات موفق از جمله پروژه Eden Project North در Morecambe، یک پردیس جدید هوش مصنوعی در بلک‌پول و بهبود راه‌آهن در کورنوال هزینه خواهد شد.

با این حال، دور بودجه سوالاتی را در مورد عادلانه بودن تخصیص ها ایجاد کرده است – دور دوم از یک ظرف 4.8 میلیارد پوندی برای بهبود زیرساخت های روزمره که در بیانیه بهار 2022 اعلام شد.

تجزیه و تحلیل نیروی کار نشان می دهد که لندن، که 151 میلیون پوند دریافت می کند، بیشتر از یورکشایر (121 میلیون پوند) و شمال شرق (108 میلیون پوند) درآمد دارد، در حالی که جنوب شرق (210 میلیون پوند) دومین دریافت کننده بزرگ است که تقریباً دو برابر اختصاص داده شده است. به اندازه شمال شرقی

بزرگترین دریافت کننده منطقه ای شمال غربی است که 350 میلیون پوند از سرمایه دریافت می کند، و جایی است که محافظه کاران در برابر از دست دادن کرسی های حاشیه ای به حزب کارگر آسیب پذیرتر هستند.

این اعلامیه همچنین شامل پروژه هایی می شود که ارتباط چندانی با ارتقاء سطح ندارند، مانند 45 میلیون پوند – ششمین جایزه برتر – برای بهبود جریان ترافیک در جاده های منتهی به دوور، که در حال حاضر تحت عملیات براک قرار دارد و هدف آن کاهش فشار در مرز با اتحادیه اروپا

1.7 میلیارد پوند اولیه از طریق فرآیند مناقصه در سال 2021 تخصیص داده شد، اما پروژه هایی که این شرکت تامین مالی کرده بود، از آن زمان تحت تاثیر تورم فزاینده قرار گرفتند و در نتیجه برخی به تاخیر افتادند. دو سوم پیشنهادها در دور اول از جمله در محروم ترین مقامات، مانند بلکپول، رد شدند، که باعث ایجاد سؤالاتی در مورد روش مورد استفاده شد.

برخی از نمایندگان محافظه‌کار، به‌ویژه آن‌هایی که در کرسی‌های «دیوار قرمز» هستند، نگران این بوده‌اند که سوناک در اولویت‌بندی تراز – یکی از وعده‌های انتخاباتی کلیدی بوریس جانسون در انتخابات عمومی 2019 – شکست خورده است و می‌ترسند که در نتیجه آرای آنها را از دست بدهد.

داونینگ استریت گزارش‌های روز چهارشنبه مبنی بر اینکه به نمایندگان محافظه‌کار در کرسی‌های حاشیه‌ای گفته شده بود قبل از انتخابات بعدی از استفاده از عبارت «افزایش تراز» خودداری کنند، زیرا رأی‌دهندگان معنی آن را نمی‌دانستند – و در عوض از «افزایش» یا «تقویت جوامع» استفاده کنند، تکذیب کرد. .

مایکل گوو، وزیر ارتقاء سطح، گفت: «ما در حال شلیک تفنگ شروع به بیش از صد پروژه تحول‌آفرین در هر گوشه از بریتانیا هستیم که جوامعی را که از لحاظ تاریخی نادیده گرفته شده‌اند، اما در حال انفجار هستند، احیا می‌کنند.

این بودجه جدید باعث ایجاد شغل، رشد اقتصادی و کمک به احیای غرور محلی خواهد شد. ما اولویت‌های مردم را انجام می‌دهیم و در سراسر بریتانیا به سطح بالایی می‌رسیم تا اطمینان حاصل کنیم که مهم نیست اهل کجا هستید، می‌توانید تا جایی که استعدادهایتان شما را می‌برد پیش بروید.»

تجزیه و تحلیل نشان می دهد که از 151 منطقه مرجع محلی، تنها 8 مورد کاهش واقعی را از سال 2018 تجربه نکرده اند، حتی زمانی که افزایش بودجه، از جمله مواردی که اخیرا اعلام شده است، در نظر گرفته شده است. 143 منطقه دیگر هنوز کاهش واقعی داشته اند.

لیزا نندی، وزیر افزایش سطح سایه، سیستم تخصیص را به عنوان «مسابقه ای به سبک بازی های گرسنگی» توصیف کرد که جوامع را در مقابل یکدیگر قرار می داد و وزرای وایت هال برندگان و بازندگان را از پیشنهادهای مالی انتخاب می کردند.

او گفت: “صندوق افزایش سطح هرج و مرج است، به دلیل تاخیرها و ادعاهای طرفداری – 15 ماه پس از دور اول تخصیص، تنها 5 درصد از پول به جوامعی که وعده آن را داده بودند، رسید.”

“غرور خارق‌العاده‌ای می‌طلبد که انتظار داشته باشیم بابت بازپرداخت جزئی پولی که آنها از جوامع ما برداشته‌اند، که خدمات حیاتی محلی مانند مراقبت از کودکان، اتوبوس و مراقبت‌های اجتماعی را از بین برده است، سپاسگزار باشیم.”

حزب محافظه‌کار اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای بیانیه شفاهی در پارلمان در روز پنجشنبه وجود ندارد، و وزیران به جای آن بر یک بیانیه کتبی تکیه می‌کنند و این نگرانی‌ها را برانگیخته است که وزرا به دنبال اجتناب از سوالات دشوار هستند. آبان نیوز می‌داند که اگر هیچ وزیری به صندوق اعزام نیاید، حزب کارگر در عوض درخواست یک سوال فوری می‌دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …