مایکل اولیس، بازیکن کریستال پالاس، منچستریونایتد را با تساوی دیرهنگام شگفت زده کرد | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

درست زمانی که به نظر می رسید منچستریونایتد بعد از این همه مدت دوباره موج خود را پیدا کرده است. یک ضربه ایستگاهی دیرهنگام از سوی مایکل اولیز باعث شد تیم اریک تن هاگ دهمین برد متوالی و مقام دوم در لیگ برتر را پس از گل نیمه اول برونو فرناندز از دست بدهد، به نظر می رسید شواهد قانع کننده تری نشان دهد که تیمی که تاج قهرمانی را به دست آورده است. انگلیس بیش از هر کشور دیگری می تواند یک بار دیگر مدعی جدی عنوان قهرمانی شود.

با سفری که یکشنبه آینده در امارات به مصاف آرسنال پیشرو خواهد رفت، یونایتد اکنون با هشت امتیاز عقب است و یک بازی بیشتر انجام داده است، اما اکنون باید پس از تسلیم برتری خود با تقریبا آخرین ضربه بازی توسط کریستال پالاس با روحیه، بسیار نزدیکتر باشد. سمت.

یک کارت زرد دیرهنگام برای کازمیرو، که بر روی خط هافبک حیاتی یونایتد در مسابقه آرسنال حکمفرما خواهد شد، ضربه کوچکی برای یونایتد به نظر می رسید. پس از اینکه مارکوس راشفورد نتوانست به روند عالی گلزنی خود در هفت بازی متوالی ادامه دهد، در نهایت تیم پاتریک ویرا بود که در تمام وقت جشن گرفت و از چهارمین شکست متوالی خانگی اجتناب کرد.

از زمان سر الکس فرگوسن، یونایتد دهمین پیروزی متوالی را در تمامی رقابت‌ها به ثبت نرسانده بود، در حالی که دوره فعلی مصادف با آخرین حضور کریستیانو رونالدو برای این باشگاه در شکست 3-1 مقابل استون ویلا در نوامبر است. بنابراین انتخاب وگهورست به عنوان مهاجم اصلی پس از ورود قرضی او از برنلی، نشان دهنده مرحله بعدی انقلاب ده هاگ بود، با مهاجم هلندی یکی از سه تغییر.

در مقابل، پالاس پس از تعطیلات جام جهانی به سختی پاهای خود را پیدا کرد و با تنها یک گل از سه بازی قبلی خانگی خود در این بازی به دنبال تقویت بود. ویرا یک بازی کامل در لیگ برتر را به کریس ریچاردز مدافع آمریکایی انجام داد، ویل هیوز هافبک خود را به یاد آورد و ژان فیلیپ ماتا و اودسون ادوارد را در خط دفاعی اصلاح شده خود جفت کرد.

این ترکیب بود که تقریباً اولین فرصت را برای ادوار در دقایق اولیه ایجاد کرد، اما بازیکن سابق سلتیک از شوتزنی خودداری کرد و یونایتد بلافاصله در مورد تهدیدی که در وقت استراحت از طریق پاهای نقره‌ای رشفورد به وجود آورد، هشدار داد.

لوک شاو بعد از 15 دقیقه پس از یک ضربه لذیذ آنتونی، یک فرصت نیمه تمام به رگبار زد تا اینکه لیساندرو مارتینز برای درمان به دلیل آسیب دیدگی سرش به زمین رفت و با بانداژ سیاهی که دور سرش پیچیده بود، بازگشت. یک لحظه تردید تاریک میچل سپس به آنتونی اجازه داد تا دروازه را ببیند اما ضربه لوب برزیلی به طرز بی خطری به بیرون رفت.

برونو فرناندز (راست) گل خود را به همراه کریستین اریکسن (چپ) و اولین بازیکن منچستریونایتد ووت وهورست در سلهرست پارک جشن می گیرد.
برونو فرناندز (راست) گل خود را به همراه کریستین اریکسن (چپ) و اولین بازیکن منچستریونایتد ووت وهورست در سلهرست پارک جشن می گیرد. عکس: متیو اشتون/AMA/گتی ایماژ

برخی از کلمات انتخابی بین مهاجم سابق آژاکس و فرناندز پس از اینکه آنها در یک حرکت از هم جدا شدند، حاکی از ناامیدی فزاینده برای یونایتد بود و وگهورست باید با اولین شانس بزرگ خود پس از ضربه زدن روی یک سانتر دقیق از شاو، بهتر عمل می کرد. در انتهای دیگر، مارک گوهی با ضربه ایستگاهی اولیس ارتباط برقرار کرد اما نتوانست آن را به سمت دروازه هدایت کند زیرا پالاس خود را محدود به حمله گاه به گاه به جلو می دید. این تا قبل از نیمه تمام بود، زمانی که اولیس ادوارد را در لبه محوطه جریمه انتخاب کرد و به یک سیو تماشایی از داوید دخیا نیاز داشت تا ضربه مهاجم فرانسوی به تیر افقی دروازه منتقل شود.

کمتر از سه دقیقه بعد، یونایتد آنها را وادار به پرداخت کرد که توپ راشفورد در کریستین اریکسن بازی کرد و افت او به فرناندز هکتارها فضا پیدا کرد تا توپ را از مقابل ویسنته گوایتا بفرستد.

رزرو زودهنگام مارتینز پس از فریب مهارت اولیس روی خط لمسی در ابتدای نیمه دوم، هشداری بود مبنی بر اینکه پالاس بدون مبارزه شکست نخواهد خورد و یک مهار درخشان از کازمیرو طول کشید تا ادوارد جلوی دروازه را بگیرد. اما این تیم یونایتد در هفته‌های اخیر ثابت کرده است که شکم مبارزه را دارد و بدون اینکه احتمال افزایش برتری خود را داشته باشد، شروع به کنترل مالکیت کرد. معرفی اسکات مک تومینای به جای وگهورست در نیمه دوم شاید نشانه ای از خوشحالی تن هاگ برای محافظت از چیزی بود که داشت.

هافبک اسکاتلندی پس از اینکه در منطقه تحت چالش ریچاردز به زمین رفت، فکر می کرد باید یک پنالتی می گرفت اما VAR نشان داد که تماسی وجود نداشته است. نیاز به یک دفع تیز دیگر از دخیا داشت تا ضربه سر گوهی را از گوشه اولیزه دفع کند، زیرا پالاس در مراحل پایانی فشار زیادی را وارد می کرد، اما دفاع یونایتد محکم ایستاد تا اینکه اولیس در دقیقه پایانی پا به میدان گذاشت و یک ضربه آزاد مجلل از زیر زمین به پایان رساند. تیر عرضی که تمام باد را از بادبان یونایتد خارج کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

3 انتخابات ویژه کنترل خانه پنسیلوانیا را تعیین خواهد کرد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، به مدت یک ماه، مجلس پنسیلوانیا به …