اخبار استرالیا زنده: کانتاس تحقیقاتی را در مورد ترانس تاسمان می‌دی آغاز کرد. سرکوب بازنشستگان با مجرمین جنسی | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

صبح بخیر

و به وبلاگ زنده روز چهارشنبه آبان نیوز استرالیا خوش آمدید.

کانتاس راه اندازی کرده است بررسی یک مشکل موتور در QF144 از اوکلند به سیدنی دیروز. مهندسان کانتاس و بازرسان ایمنی هوانوردی قرار است جت هواپیما را بررسی کنند تا علت از کار افتادن آن را بررسی کنند، که باعث تماس Mayday و فرود اضطراری می شود. این پرواز حدود ساعت 3:30 بعد از ظهر به سلامت در فرودگاه سیدنی فرود آمد و کانتاس گفت که تمام 145 مسافر به طور عادی هواپیما را پیاده کردند.

محکوم شد کودکان آزار جنسی از مخفی کردن دارایی خود در بازنشستگی جلوگیری خواهند شد طبق یک پیشنهاد دولت فدرال که امروز منتشر شد، همانطور که توسط ABC گزارش شده است. بر اساس تغییرات پیشنهادی، قربانیان سوء استفاده جنسی از کودکان نیز می‌توانند از طریق آزادی بازنشستگی مجرمان به غرامت دست یابند. این پیشنهاد پس از یک کمپین طولانی توسط گریس تام، استرالیایی سابق سال انجام شد.

صحبت از بازنشستگیتجزیه و تحلیل جدید وزارت خزانه داری نشان می دهد که در سه ماهه سپتامبر، حدود 1.5 میلیارد دلار افزایش سهم فوق العاده به حساب کارمندان واریز شده است. نسبت به سه ماهه قبل 5 درصد افزایش یافته است. معاون خزانه دار و وزیر خدمات مالی، استیون جونز، گفت:

این کمک‌ها فقط به ایجاد کرامت در دوران بازنشستگی برای میلیون‌ها استرالیایی کمک نمی‌کند.

آنها به استخر 3.3 تریلیون دلاری پس انداز ملی اضافه می کنند که به نفع اقتصاد کلی است.

من هستم امیلی ویند، با ما همراه باشید تا امروز جدیدترین ها را برای شما قرار دهیم. و اگر چیزی دیدید که نیاز به توجه ما دارد، می توانید آن را به روش من توییت کنید @emilywindwrites.

اتفاقات کلیدی

فیلترها بتا

پیتر هانام

پیتر هانام

NSW برای مداخله در بازار زغال سنگ برای گسترش بار عرضه به بخش برق

مداخله بیشتری برای بازارهای انرژی استرالیا برنامه ریزی شده است دولت NSW لازم است معدنچیان زغال سنگ “بخش کوچکی” از تولید خود را برای نیروگاه ها کنار بگذارند.

انتظار می رود که این بخش، مشروط به مشاوره بیشتر با صنعت، به معنای ذخیره «حدود 7 تا 10 درصد» از تولید زغال سنگ حرارتی توسط معدنکاران برای بازار داخلی باشد.

دولت می‌گوید که موضوع کمتر به کفایت عرضه (همانطور که در استرالیای امروزی تاکید شده) است، بلکه به گسترش بار در میان معدن‌کاران مربوط می‌شود. (برخی از دیدگاه یک منبع، با ارسال تمام محصولات خود به خارج از کشور، «سودهای بی‌سابقه» کسب می‌کنند.)

وزیر انرژی نیوساوت ولز و خزانه دار مت کین گفت:

این طرح پوشش زغال‌سنگ باعث می‌شود که NSW به درخواست دولت آلبانی سهم خود را برای کمک به حل ملی این مشکل ملی انجام دهد.

من می دانم که کسانی که در حال حاضر زغال سنگ را برای بازار محلی تهیه می کنند، قدردان این هستند که شرکت هایی که در پشت جنگ در اوکراین از سودهای فوق العاده بهره می برند، اکنون سهم خود را برای بازار داخلی انجام خواهند داد.

البته آنها باید تولید استرالیایی را برای مصرف کنندگان استرالیایی فراهم کنند.

این ترتیبات جدید حتی به زمین بازی بین تولیدکنندگان زغال سنگ کمک خواهد کرد.

این مداخله که انتظار می‌رود ظرف چند هفته اجرا شود، پس از اعمال محدودیت‌های قیمتی یک ساله بر گاز و زغال سنگ سیاه توسط دولت آلبانی در ماه دسامبر در تلاش برای کاهش قیمت برق صورت می‌گیرد.

قیمت زغال سنگ سیاه به 125 دلار در هر تن محدود شد، با این که دولت نیوساوت ولز با این طرح موافقت کرد، حتی اگر میلیون ها دلار به عنوان حق امتیاز از دست رفته برای آن هزینه داشته باشد.

شکافی که به سوء استفاده‌کنندگان جنسی کودکان اجازه می‌دهد دارایی‌های خود را در حالت فوق‌العاده پنهان کنند، بسته می‌شود

همانطور که قبلاً مطرح شد، طبق پیشنهاد دولت فدرال که امروز منتشر شد، از مخفی کردن دارایی های محکومان سوء استفاده جنسی در دوران بازنشستگی جلوگیری می شود. دستیار خزانه دار، استیون جونز، صبح امروز با انتشار بیانیه ای در مورد تغییرات پیشنهادی گفت:

دولت آلبانی برای جلوگیری از پرداخت غرامت به قربانیان خود، از مخفی کردن دارایی های خود توسط کودکان آزار جنسی محکوم می شود.

وزارت خزانه داری امروز یک مقاله بحث و گفتگو را برای مشاوره منتشر کرده است که در آن دو پیشنهاد تکمیلی را ارائه می دهد که آزادی بازنشستگی مجرم را به منظور برآورده کردن دستورات غرامت پرداخت نشده ارائه می دهد. این پیشنهادات، شکافی را که باعث آسیب بیشتر به قربانیان با رد غرامت صادر شده توسط دادگاه می شود، می بندد.

بازماندگان کودک آزاری و مدافعان آنها مدتهاست که برای این تغییرات مبارزه کرده اند.

دولت برای بستن این شکاف سریع عمل خواهد کرد.

مقاله مشاوره به صورت کامل در اینجا قابل مطالعه است.

جونز بر اساس این پیشنهاد گفته شده است: «بعضی از کمک‌های فوق‌العاده‌ای که توسط یک مجرم در پیش‌روی دادرسی کیفری انجام می‌شود، به منظور پرداخت غرامت در اختیار قربانی قرار می‌گیرد».

او افزود:

دادگاه ها همچنین حق دسترسی به داده های اداره مالیات استرالیا در مورد حساب های بازنشستگی مجرمان را خواهند داشت و به قربانیان دارایی های آنها شفافیت می بخشد.

جونز گفت که دولت با این پیشنهادها با هدف معرفی قانون “به عنوان یک موضوع اولویت” مشورت خواهد کرد. رایزنی در 16 فوریه پایان می یابد.

دستیار خزانه‌دار می‌گوید دولت پس‌اندازهای فوق‌العاده را محدود می‌کند

در ادامه اخبار بازنشستگی، معاون خزانه دار، استیون جونز، نشان داده است که دولت محدودیتی برای میزان پس انداز استرالیایی ها در بازنشستگی خود ایجاد خواهد کرد. او به استرالیای فایننشال ریویو گفت:

یکی از چیزهایی که به چشم می خورد، ترازهای فوق العاده بالایی است که به نظر می رسد هیچ ارتباط یا ارتباطی با درآمد بازنشستگی ندارد.

جونز گفت که دولت قصد دارد یک “هدف محدود” برای بازنشستگی وضع کند، که می تواند منجر به بحث بین صنایع فوق العاده شود، زیرا از دولت می خواهند هدفی از جمله شرایطی را وضع کند که منتقدان می گویند معافیت های مالیاتی را در نظر گرفته و از خروج سوپر برای خرید جلوگیری می کند. خانه.

افسران پلیس NSW برای سوختگی شیمیایی تحت درمان قرار گرفتند

دو افسر پلیس پس از شرکت در یک چاقو مشکوک شبانه در جنوب غربی سیدنی به دلیل سوختگی شیمیایی تحت درمان قرار گرفتند.

اورژانس حدود ساعت 22 روز چهارشنبه به خانه ای در روزلندز فراخوانده شد که در آن جسد یک پیرمرد 91 ساله قرار داشت و دو افسر پلیس در محل حادثه به دلیل سوختگی های شیمیایی جزئی تحت مداوا قرار گرفتند.

حدود ساعت 11:15 شب، مردی 24 ساله در همان حوالی دستگیر شد و به بیمارستان منتقل شد و در آنجا تحت مراقبت پلیس قرار دارد.

پلیس در حال بررسی است که آیا این حادثه مربوط به خشونت خانگی است یا خیر و از هر کسی که اطلاعاتی در اختیار دارد می خواهد با پلیس Campsie یا Crime Stoppers با شماره 1800 333 000 تماس بگیرد.

مردی هنگام نجات دخترش در ساحل شمالی نیوساوت ولز غرق شد

شبکه ای بی سی گزارش داد که مردی هنگام تلاش برای نجات دخترش در ساحل شمالی نیو ساوت ولز غرق شده است.

بر اساس گزارش ها، مرد 25 ساله اهل لنوکس هد در ساحل سون مایل بدون گشت زنی شنا کرد تا به دخترش در سوار شدن به بدنه خود کمک کند، زیرا دخترش در موج سواری به بیرون کشیده شد.

مادر توانست دخترش را به ساحل برگرداند و به همسرش که هنوز در آب بود به مقامات هشدار دهد، اما زمانی که دو افسر پلیس درست بعد از ساعت 6 بعد از ظهر روز سه شنبه برای یافتن مرد وارد موج سواری شدند، موفق نشدند.

نجات‌دهنده‌های جوانی که در نزدیکی مشغول آموزش بودند، مرد را بازیابی کردند، اما او نتوانست زنده شود و در صحنه جان باخت. گزارشی برای پزشکی قانونی تهیه خواهد شد.

وزیر انرژی سایه می گوید مداخله گاز باعث افزایش قیمت ها می شود

وزیر سایه تغییر اقلیم و انرژی، تد اوبراین، همچنین در RN Breakfast برای صحبت در مورد سقف قیمت بنزین است. او گفت که مداخله دولت «در جریان است [to] قیمت مردم و در حال افزایش است”:

یک مشکل عرضه وجود دارد … بازاری وجود دارد که باید در استرالیا کار کند. دولت استرالیا تصمیم گرفته است خود را در مرکز این بازار قرار دهد. با انجام این کار، عدم اطمینان کامل ایجاد کرده است.

و بنابراین، جایی که یک شرکت، یک خرده فروش یا یک تولید کننده گاز نیاز به امضای یک قرارداد آینده نگر در آینده دارد، عدم اطمینان وجود دارد.

دولت تمام اقدامات ممکن را برای محدود کردن عرضه انجام می دهد. و آیا جای تعجب است که قیمت ها در بازار سر به فلک کشیده است؟

کریس بوون “انتظار دارد” شرکت های گاز از قانون پیروی کنند

وقتی از آنها پرسیده شد که آیا به مشتریانی که در تلاش برای گرفتن قراردادهای جدید هستند، نرخ های بسیار بالاتر از قبل ارائه می شود، کریس بوون گفت: مداخله دولت باعث می شود که افزایش قیمت در سال اول از 20 درصد به 18 درصد و افزایش قیمت در سال دوم به 4 درصد کاهش یابد. او افزود:

شرکت‌های گاز می‌گویند که باید مطمئن شوند که از قانون پیروی می‌کنند، من این را می‌پذیرم که… این کاری است که آنها انجام می‌دهند.

و دولت از آنها انتظار دارد، همانطور که قانون پیش بینی کرده است، گاز را با قیمت مناسب به شرکت ها و افراد استرالیایی عرضه کنند. من انتظار دارم که چنین باشد.

بنابراین، اگر در اینجا اختلاف نظر وجود دارد، آیا در مورد هر گونه گاز اضافی که وارد بازار می شود و نحوه فروش آن در این مقطع، اختلاف نظر وجود دارد، با توجه به اینکه بخش عمده ای از قراردادهای بین تامین کنندگان و خرده فروشان برای امسال امضا می شد و مدتی پیش توافق کردند

“مدتی” طول می کشد تا سقف قیمت گاز به خرده فروشی سرازیر شود – وزیر انرژی

وزیر تغییر اقلیم و انرژی، کریس بوون، امروز صبح در برنامه ABC RN Breakfast است تا در مورد اینکه آیا تولیدکنندگان گاز از محدودیت های قیمتی دولت پیروی می کنند و آیا می توانند مجبور به عرضه بیشتر به بازار داخلی شوند یا خیر صحبت می کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مداخله در بازار نتیجه معکوس دارد یا خیر، گفت:

اصلا نه، برعکس. همانطور که همیشه می‌گفتیم، چیزی که می‌بینیم مدتی است تا سقف عمده‌فروشی ما به قیمت‌های خرده‌فروشی برسد.

البته، همانطور که همیشه گفته‌ایم، کمی زمان برای رسیدن سقف قیمت عمده‌فروشی به سقف قیمت‌های خرده‌فروشی خواهید دید.

آنچه ما گفتیم، انتظار افزایش 20 درصدی در سال 2021 تا 2023 و سپس افزایش 20 درصدی در سال 2024 را داشتیم. [said]و سپس می گوییم که برای ما قابل قبول نیست. اولین افزایش در سیستم تعبیه شده است. و دومین افزایش عظیم در اثر ما می توانیم با آن مقابله کنیم.

صبح بخیر

و به وبلاگ زنده روز چهارشنبه آبان نیوز استرالیا خوش آمدید.

کانتاس راه اندازی کرده است بررسی یک مشکل موتور در QF144 از اوکلند به سیدنی دیروز. مهندسان کانتاس و بازرسان ایمنی هوانوردی قرار است جت هواپیما را بررسی کنند تا علت از کار افتادن آن را بررسی کنند، که باعث تماس Mayday و فرود اضطراری می شود. این پرواز حدود ساعت 3:30 بعد از ظهر به سلامت در فرودگاه سیدنی فرود آمد و کانتاس گفت که تمام 145 مسافر به طور عادی هواپیما را پیاده کردند.

محکوم شد کودکان آزار جنسی از مخفی کردن دارایی خود در بازنشستگی جلوگیری خواهند شد طبق یک پیشنهاد دولت فدرال که امروز منتشر شد، همانطور که توسط ABC گزارش شده است. بر اساس تغییرات پیشنهادی، قربانیان سوء استفاده جنسی از کودکان نیز می‌توانند از طریق آزادی بازنشستگی مجرمان به غرامت دست یابند. این پیشنهاد پس از یک کمپین طولانی توسط گریس تام، استرالیایی سابق سال انجام شد.

صحبت از بازنشستگیتجزیه و تحلیل جدید وزارت خزانه داری نشان می دهد که در سه ماهه سپتامبر، حدود 1.5 میلیارد دلار افزایش سهم فوق العاده به حساب کارمندان واریز شده است. نسبت به سه ماهه قبل 5 درصد افزایش یافته است. معاون خزانه دار و وزیر خدمات مالی، استیون جونز، گفت:

این کمک‌ها فقط به ایجاد کرامت در دوران بازنشستگی برای میلیون‌ها استرالیایی کمک نمی‌کند.

آنها به استخر 3.3 تریلیون دلاری پس انداز ملی اضافه می کنند که به نفع اقتصاد کلی است.

من هستم امیلی ویند، با ما همراه باشید تا امروز جدیدترین ها را برای شما قرار دهیم. و اگر چیزی دیدید که نیاز به توجه ما دارد، می توانید آن را به روش من توییت کنید @emilywindwrites.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بایدن سرمایه داری دموکراتیک را احیا کرد – و پارادایم اقتصادی را تغییر داد | رابرت رایش

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، چگونه می توان همزمان با افزایش …