گلاسکو روفوس مک لین را پس از اعتراف به گناهکاری در مورد آزار خانگی تعلیق کرد | راگبی گلاسکو

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

باشگاه او اعلام کرد، روفوس مک‌لین، بال گلاسکو و اسکاتلند، پس از اعتراف به اتهامات مربوط به آزار خانگی، با پیگرد انضباطی روبرو خواهد شد.

این بازیکن 22 ساله روز چهارشنبه در دادگاه کلانتر ادینبورگ با اتهاماتی روبرو شد و آینده او در اتحادیه راگبی ممکن است اواخر هفته مشخص شود.

در بیانیه وریورز آمده است: «روفوس مک‌لین از تمام فعالیت‌های باشگاه تعلیق شد و پس از اعتراف به اتهامات وارده بر اساس قانون آزار خانگی (اسکاتلند) در دسامبر 2022، برای انتخاب در دسترس نیست.

گلاسکو واریرز هیچ گونه سوء استفاده ای را نمی پذیرد و به همین دلیل، همراه با راگبی اسکاتلند، بلافاصله پس از درخواست بازیکن، بازیکن را تعلیق کردند. تحقیقات داخلی آغاز شده و جلسه انضباطی این هفته تشکیل خواهد شد. مراحل قانونی در این زمینه به نتیجه نرسیده است، بنابراین در حال حاضر هیچ اظهارنظر دیگری ارائه نخواهد شد.»

مک لین که در ایالات متحده متولد شده است، 26 بازی برای گلاسکو انجام داده و سه بازی ملی کامل انجام داده است و در اولین بازی خود در اسکاتلند در اکتبر 2021 مقابل تونگا دو تلاش به ثمر رساند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بایدن سرمایه داری دموکراتیک را احیا کرد – و پارادایم اقتصادی را تغییر داد | رابرت رایش

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، چگونه می توان همزمان با افزایش …