پلیس می گوید زوج ناپدید شده همراه با نوزاد تازه متولد شده مقدار قابل توجهی پول نقد حمل می کنند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته پلیس، زوجی که به مدت 11 روز با نوزاد تازه متولد شده خود ناپدید شده اند، مقدار قابل توجهی پول نقد دارند که به آنها امکان می دهد خارج از شبکه زندگی کنند.

کنستانس مارتن، مارک گوردون و نوزادشان پس از اینکه بیشتر وسایلشان در آتش سوزی ماشین از بین رفت هیچ چمدانی با خود ندارند و از پول نقد برای پرداخت هزینه تاکسی و محل اقامت استفاده می کنند.

مارتن از یک خانواده اشرافی ثروتمند است. سوابق پلیس ایالات متحده تایید کرده است که گوردون یک مجرم جنسی ثبت شده است که به جرم تجاوز جنسی و ارتکاب جرم در فلوریدا 20 سال در زندان گذرانده است. پلیس نگران نوزاد تازه متولد شده است و می گوید نه مارتن و نه نوزاد از زمان تولد تحت مراقبت های پزشکی قرار نگرفته اند.

گفته می‌شود که این زوج از زمان ملاقات در سال 2016 زندگی منزوی داشته‌اند، و مارتن، دانشجوی آن زمان، روابط خود را با خانواده و دوستان قطع کرده است.

او در کریشل هاوس، یک املاک دورست، به عنوان بخشی از یک خانواده برجسته که با خانواده سلطنتی ارتباط داشتند، بزرگ شد.

به گفته ساندی تایمز، مادربزرگ او همبازی پرنسس مارگارت بود، در حالی که پدرش، ناپیر مارتن، صفحه ای برای ملکه الیزابت بود.

این روزنامه گزارش داد که خانواده املاک دورست را در سال 2010 به قیمت 100 میلیون پوند، قبل از فروش آن به یک خریدار آمریکایی، به بازار عرضه کردند.

سپتامبر گذشته، مارتن و گوردون شروع به حرکت در سراسر کشور کردند و Airbnbs را برای دوره‌های کوتاهی اجاره کردند. در 5 ژانویه، آنها در M61 بودند که ماشین آنها در نزدیکی تقاطع چهار در Farnworth، بولتون، خراب شد و آتش گرفت.

این زوج سپس به سمت پل انکر لین رفتند، جایی که یک تاکسی به لیورپول گرفتند و سپس به هارویچ، اسکس رفتند. آنها در روز جمعه 6 ژانویه و شنبه 7 در اطراف کولچستر دیده شدند، زمانی که با تاکسی دیگری به ایستگاه East Ham در نیوهام لندن رفتند، جایی که آخرین بار در آنجا دیده شدند.

هر بار که این زوج در دوربین مداربسته دیده می شوند، صورت خود را می پوشانند یا به دور نگاه می کنند و کودک را پوشانده نگه داشته اند.

بازرسان می گویند که به نظر می رسد این زوج می دانند چگونه از مقامات فرار کنند و جستجو برای آنها را سخت تر می کند.

پلیس بر این باور است که آنها می توانند در هر کجای بریتانیا باشند و از مردم می خواهند که هر گونه اطلاعاتی که ممکن است به یافتن آنها کمک کند ارائه دهند.

بازرسان گفتند که پذیرش پرداخت های نقدی برای هتل ها غیرعادی است و از کارکنان هتل ها یا خوابگاه هایی که ممکن است این زوج در آنجا اقامت داشته باشند، درخواست کردند.

پلیس متروپولیتن دت ساپت لوئیس باسفورد گفت: «این یک تحقیق پیچیده است که افسران از سراسر مته به کار شبانه روزی برای یافتن کنستانس، مارک و نوزادشان ادامه می دهند.

“هیچ چیزی وجود ندارد که نشان دهد هر یک از آنها به هر نوع آسیب عمدی رسیده اند – ما فقط باید مطمئن شویم که آنها خوب هستند، به خصوص نوزاد، و برای هیچ مشکل اساسی نیازی به کمک پزشکی نداریم.

“آخرین مشاهده تایید شده آنها بیش از یک هفته پیش در ایست هام بود – آنها اکنون می توانند در هر کجای بریتانیا باشند، به همین دلیل بسیار حیاتی است که اعضای عمومی همچنان در صورت مشاهده مشکوک با ما تماس بگیرند.”

“کمکی که تاکنون ارائه کرده اید بسیار ارزشمند بوده است. لطفاً کنستانس، مارک و کودک را فراموش نکنید – اگر آنها را می بینید یا فکر می کنید آنها را دیده اید، لطفاً به عنوان یک موضوع فوری با ما تماس بگیرید.

دویست افسر مشغول جستجو هستند و بیش از 200 ساعت فیلم دوربین های مداربسته را از آخرین باری که این زوج در 7 ژانویه دیده بودند، جست و جو کرده اند.

محکومیت گوردون به حمله ای در فلوریدا به زنی در اوایل 20 سالگی در زمانی که او 14 ساله بود مربوط می شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارگران خط تلفن 2.5 میلیون دلاری ائتلاف را برای کارفرمایان کنار می گذارند | رفاه

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، دولت کارگر خط تلفن بحث …