مدودف برای میلمن در نبرد مردان قوی در اوپن استرالیا بسیار سخت است | اوپن استرالیا 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دانیل مدودف آب ترشی خود را که تازه از یک رالی 36 گلوله ای بود به دست آورد. استرالیایی روی صندلی دیگر ژلی را مکید. جان میلمن کار سخت را بلد است. او شاید بزرگترین مبارز کشورش باشد. دو روز پیش او بهترین تنیس خود را در دو ست آخر از پنج ست خود مقابل مارک-آندریا هوسلر انجام داد، در انرژی غوطه ور شد و سپس دوباره زنده تر از بار اول ظاهر شد. اما هر کسی که تا به حال در مورد رژیم آموزشی مدودف شنیده باشد می تواند ثابت کند که او از آنچه به نظر می رسد بادوام تر است. جلسات چهار ساعته او، از جمله تمرین‌های توپ پزشکی که ارزش استفراغ را دارد و تمرین ضربات در عرض دو زمین، به اندام‌های لاغر او ظرفیتی تزریق می‌کند که غیرقابل تحمل‌ها را تحمل کند، و سپس مقداری دیگر را تحمل کند.

این تغییر خاص پایان ها در میانه راه ست دوم او مقابل میلمن رخ داد. اولین مسابقه یک ماراتن 63 دقیقه‌ای با 7 استراحت سرویس و میانگین طول رالی 10.65 شوت بود. میانگین طول رالی در تور ATP در دهه گذشته چهار است. شاید این اختلاف به این واقعیت مربوط می شود که مدودف و میلمن هرگز قبل از چهارشنبه شب با یکدیگر بازی نکرده بودند.

مدودف پس از مهر و موم کردن آنچه بر روی کاغذ به نظر می رسید، یک برد معمولی 7-5، 6-2، 6-2 بود، گفت: “امتیاز در ست های دوم و سوم منعکس کننده همه چیزهایی نیست که در زمین گذشت.” او در ست اول سه بار موفق به شکستن من شد – این اتفاق زیاد نمی افتد. او فوق‌العاده بازی کرد، به شما افتخار می‌کنم، جان.»

میلمن در مارگارت کورت آرنا شجاع و پر شور بود و حداقل برای ساعت افتتاحیه، به نظر می رسید که شبی طولانی خواهد بود. این بازیکن 33 ساله در حال حاضر در رده 140 جهان قرار دارد، اما در اولین معاوضه با زاویه های کوتاه به دانه هفتم، نشستن عمیق و کار کردن با او گسترده تر و گسترده تر، و سپس خارج از زمین، تغییراتی را با رویکرد عجیب و غریب به تور اضافه کرد.

مبادلات طولانی و آهسته بود، بیشتر فشار بر و کاوشگر بود تا انفجاری و خطاهای غیر اجباری بیشتر از برندگان، و در عین حال بسیار جذاب بود. زمانی که امتیاز هر کدام به 3-3 رسید، قبلاً دو بار دیگر را شکسته بود، میلمن آخرین بازی را با یک بازی 13 دقیقه‌ای شامل شش دوش و چهار امتیاز شکست. تا آن زمان، هر دو بیش از 750 متر دویده بودند.

چیزی که میلمن احتمالاً متوجه نشده بود این بود که او ناخواسته مدودف را در فرم بازی می کرد و نایب قهرمان سال 2022 را برای یک دوره عمیق دیگر در این نسخه آماده می کرد. جایی که مردی که او را از عنوان قهرمانی سال گذشته دور نگه داشت، رافائل نادال، ساعت‌ها قبل در ست‌های مستقیم شکست خورده بود، مدودف ظاهری شبیه مردی دارد که تازه شروع به کار کرده است.

میلمن می‌تواند روزها بدود اما حریف او هفت سال جوان‌تر، 15 سانتی‌متر بلندتر و انعطاف‌پذیرتر از طلا است. او او را در اسلاید و در تغییر مسیر سریع داشت و سرویس او هر چه مسابقه بیشتر می شد امتیازات آسان تری را به همراه داشت. او برای بررسی بهتر زوایای حاد به خط پایه رفت و به طور فزاینده ای از دراپ شات استفاده کرد. امتیازها کوتاهتر نشدند، اما میلمن متوجه شد که قلمرو بیشتری را پوشش می دهد و با سرعت بیشتری خسته می شود.

مدودف گفت: «از نظر فیزیکی برای هر دوی ما سخت بود. “یک لحظه در ست اول من اینطور گفتم: “چگونه می خواهم با این کار کنار بیایم؟” – من قبلاً خیلی خسته بودم. اما یک نقطه روی نقطه شکست وجود داشت و من یک شوت کراس کورت زدم و او حتی ندوید، بنابراین می گویم: “باشه، برای او هم سخت است.” دومی و سومی حتی آهسته‌تر بازی می‌کردم: “باشه جان، اگر می‌خواهی من را شکست بدهی بیا رالی 30 یا 40 شوت بازی کنیم.”

و به همین ترتیب بود، تا انتها. قبل از ست سوم، میلمن جوراب هایش را عوض کرد، حتی با وجود اینکه دمای هوا 16 درجه سانتیگراد در مقایسه با 38 درجه سانتیگراد سه شنبه شب بود، عرق کرد. مدودف نیز در نوار خود به رنگ پرچم روسیه عرق کرده بود – هیچ پرچم واقعی دیده نمی شد. میلمن دو امتیاز مسابقه را با تماشاگران محلی پشت سر او ذخیره کرد. دو امتیاز بازی بعد، مدودف با یک ACE ادعای بازی را کرد. شورتش را بالا کشید و چهارپاش را خم کرد. جمعیت هم کمی او را دوست داشتند. او به کسی نگفت که مثل اولین مسابقه‌اش «لعنت کند».

شماره 8 جهان گفت: “من فکر می کنم کمی ماهیچه دارم.” “ولی نه خیلی زیاد.”

یکی دیگر از امیدهای خانگی در ست های مستقیم بعداً در راد لیور آرنا شکست خورد، با استفانوس سیتسیپاس بی رحمانه رینکی هیجیکاتا را 6-3، 6-0، 6-2 فرستاد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وکیل تگزاس که در سفر شکار سال 2006 توسط دیک چنی مورد اصابت گلوله قرار گرفت در سن 95 سالگی درگذشت | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک وکیل تگزاس که به …