کوکیناکیس در حال آماده شدن برای ملاقات با مربی پاره وقت خود موری | اوپن استرالیا 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Yقبل از اینکه تاناسی کوکیناکیس برای اولین بار با اندی موری ملاقات کند، ایده ای از پیش ساخته در مورد خلق و خوی بازیکن اسکاتلندی شکل داد. کوکیناکیس می‌گوید: «به یاد می‌آورم که وقتی جوانتر بودم او را تماشا می‌کردم و فکر می‌کردم: «این یارو بداخلاق به نظر می‌رسد، او بدبخت به نظر می‌رسد». «سپس، وقتی با او آشنا شدید، او در واقع یک آدم شکارچی و یک پسر خوب است. من همه اینها را کنار می گذارم و فردا به آن کرک می دهم.»

رویارویی دور دوم پنجشنبه در ملبورن پارک، ملاقاتی با همکارانی خواهد بود که به خوبی می توانند با هم دوست باشند. آنها یکدیگر را نه از طریق نبردهای داخل زمین می شناسند – آنها فقط یک بار با یکدیگر بازی کرده اند، یک برد مستقیم برای موری در جام دیویس 2015 – بلکه از طریق راهنمایی هایی که جوانتر از بزرگتر دریافت کرده است. اخیراً، این به شکل مربیگری در پیشروی مسابقات آزاد آمریکا بود.

کوکیناکیس می‌گوید: «اندی کسی است که برای من بسیار احترام قائل هستم. بدیهی است که او در اوج بازی بوده است و می تواند تا حدودی با قسمت آسیب دیدگی اش ارتباط برقرار کند. من چند سال را از دست دادم، او هم همینطور، به خصوص اخیرا.

زمانی که من به تور آمدم، او کسی بود که همیشه مایل بود توصیه هایی بدهد. من کمی با او تمرین کردم، در ایندین ولز با او دوبل بازی کردم، بنابراین رابطه نسبتا خوبی با هم داریم.”

جراحات زیاد موری به خوبی مستند شده است. او روز سه‌شنبه، در سن 35 سالگی و با یک باسن فلزی، ماتئو برتینی را برای اولین بار در 6 سال اخیر، رتبه 13 را ناراحت کرد. کوکیناکیس به شوخی می گوید که ای کاش «قطعات بدنه فلزی داشت» زیرا «ممکن بود کمی بهتر نگه داشته می شدند». در سن 26 سالگی، این مرد استرالیایی جنوبی با مشکلات شانه، سینه، کشاله ران، زانو و آرنج همراه با تب غدد در اوایل سال 2020 دست و پنجه نرم کرد که او را در بیمارستان بستری کرد و 14 کیلوگرم سبکتر شد.

تاناسی کوکیناکیس و اندی موری در حین تمرین در ویمبلدون ژوئن گذشته
تاناسی کوکیناکیس و اندی موری در حین تمرین در ویمبلدون ژوئن گذشته – بازی پنجشنبه تنها دومین دیدار آنها در رقابت خواهد بود. عکس: خاویر گارسیا/ شاتر استوک

او می‌گوید: «هرکسی چیزهای خاص خودش را دارد. قطعاً نمی‌توانم بگویم که هیکل من همیشه A1 است. من احساس می کنم اگر کسی باشد که بتواند با مصدومیت ارتباط داشته باشد، آن اندی است.”

12 ماه گذشته برای شماره 159 جهان بهتر بوده است، اگرچه او هنوز از دور دوم در ملبورن عبور نکرده است و دور سوم اوپن فرانسه 2015 بهترین نتیجه تورنمنت گرند اسلم را داشته است. و در حالی که موری پس از 5 ست کردن از نظر بدنی که از نظر جسمی با مشکل مواجه شده بود، بهبود می یابد، کوکیناکیس پس از تقریباً 24 ساعت انتظار برای پایان دادن به مسابقه دور اول با تاخیر باران خود با ایتالیایی دیگر، فابیو فوگنینی، باید از نظر ذهنی بازنشانی شود. او پنج امتیاز با پیروزی فاصله داشت که بازی در سه‌شنبه شب متوقف شد و باید تا عصر چهارشنبه صبر می‌کرد تا سه دقیقه‌ای را که لازم بود برای به پایان رساندن کارش با نتایج 6-1، 6-2، 6-2 به زمین بازگردد.

او می گوید: «من زیاد نخوابیدم. “من قبلاً هرگز در چنین موقعیتی نبوده ام. ولی [I] فقط سعی کردم متمرکز باشم و نگران خودم باشم.

من کمی از بازی او مقابل برتینی را تماشا کردم و او عالی بازی کرد. او ظاهر خوبی دارد. او ممکن است کمی شکست خورده باشد، اما انتظارش مثل همیشه خوب است، و او هنوز هم می تواند با بهترین آنها در اوج بازی کند. من برای بهترین نسخه موری آماده می‌شوم، و می‌روم بیرون و بازی‌ام را انجام می‌دهم، تهاجمی بازی می‌کنم و امیدوارم بهترین عملکرد را داشته باشم.”

موری، به نوبه خود، تقریباً برخلاف تجربیات دیگر خود در سال‌های اخیر، از آمادگی پرباری برخوردار بوده است و برای اولین بار از سال 2017، در دور سوم یک گرند اسلم حضور خواهد داشت. روبرتو باتیستا آگوت یا براندون هولت مقدماتی آمریکایی در انتظار است.

موری روز سه شنبه گفت: “بدیهی است که ریکاوری پس از یک بازی چهار ساعته و 45 دقیقه ای چندان آسان نیست.” اما با تمرینات و کارهایی که در چند ماه گذشته انجام داده ام، بهترین فرصت را برای خودم فراهم کرده ام تا بتوانم این کار را انجام دهم. من انتظار ندارم که روز پنجشنبه احساس کاملی داشته باشم، اما امیدوارم در مکان خوبی باشم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ریشی سوناک به جای ندیم زهاوی به عنوان رئیس حزب محافظه کار در «تغییر کوچک» | ریشی سوناک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس گزارش‌ها، ریشی سوناک …