اعتصابات NHS با اقدامات یک روزه پرستاران و کارکنان آمبولانس تشدید می شود | اقدام صنعتی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

NHS در ماه آینده با یک روز اختلال گسترده مواجه است که ده‌ها هزار پرستار و کارمند آمبولانس در همان روز در اختلاف حقوقی خود اعتصاب می‌کنند.

بیمارستان‌ها و سایر خدمات در انگلیس و ولز به‌طور جدی تحت تأثیر خروج مشترک در 6 فوریه قرار خواهند گرفت، که نشان‌دهنده تشدید نبرد کارکنان بهداشتی با وزرا است.

این اولین باری است که پرستاران و پرسنل آمبولانس به طور همزمان توقف می کنند.

پرستاران در هر دو کشور قبلاً در 6 فوریه تعطیل می شدند، اما اتحادیه GMB روز چهارشنبه اعلام کرد که بیش از 10000 امدادگر، مسئول تماس و سایر کارکنان خدمات آمبولانس را در همان تاریخی که یکی از چهار روز دیگر تعطیل است فرا خواهد خواند. اقدام صنعتی

اقدام ترکیبی آنها، ارائه دهندگان مراقبت های NHS را مجبور می کند که هزاران عمل و قرار ملاقات سرپایی را لغو کنند و ممکن است منجر به این شود که بیماران مجبور شوند خود را به A&E برسانند.

از دست دادن تعداد زیادی از کارکنان کلیدی، سؤالاتی را در مورد چگونگی مقابله NHS ایجاد می کند.

کارگران آمبولانس GMB عصبانی هستند. راشل هریسون، دبیر ملی اتحادیه گفت: به قول خودشان «آنها تمام شده اند».

وزیران با اهریمن ساختن کارگران آمبولانس که در روزهای اعتصاب پوشش جان و بدن می‌دادند، و با بازی‌های سیاسی با ترساندن آنها، اوضاع را بدتر کردند.»

رهبران NHS نسبت به تأثیر احتمالی این اقدام و ناامیدی از این که وزرا هنوز از انجام مذاکرات مفصل پرداخت با 14 اتحادیه صنفی بهداشت خودداری می کنند ابراز نگرانی کردند.