Teladoc Health 300 کارمند خود را برای کاهش هزینه ها اخراج کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Teladoc Health حدود 300 کارمند یا حدود 6٪ از نیروی کار غیرپزشکی شرکت مراقبت مجازی را اخراج می کند.

کاهش مشاغل بخشی از یک طرح بازسازی بزرگتر برای کاهش هزینه های عملیاتی است. در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار، Teldadoc گفت که همچنین فضای اداری خود را در برخی از بازارها کاهش می دهد.

جیسون گورویچ، مدیر عامل شرکت در نامه‌ای به کارکنان گفت که شرکت در حال کاهش نقش‌هایی است که توسط آن بی‌حساب شده است. ادغام 2020 با لیوونگو. او همچنین گفت که غول مراقبت مجازی بر رشد درآمد پایدار و سودآوری تمرکز دارد.

تصمیم برای کاهش اندازه تیم ما، شرکت ما را در مسیر بهبود یافته به سمت سودآوری قرار می‌دهد و تمرکز جمعی ما را بر اولویت‌های تجاری تجاری‌مان – 360 اولیه، مدیریت مراقبت مزمن، سلامت روان و ارائه مراقبت واقعی از افراد – همراه با رشد مستمر ضروری می‌کند. در برند مصرف کننده BetterHelp ما،” او گفت. “ما می دانیم که بیش از نیمی از خریداران تجاری ما خواهان استراتژی یکپارچه و کاملی هستند که ما ارائه می دهیم، و ارائه ارزش در سراسر تجارت ما در این اقتصاد از اهمیت بیشتری برخوردار است.”

روند بزرگتر

Teladoc در سال 2022 از نظر مالی با مشکل مواجه شد زیان خالص 9.8 میلیارد دلاری در سه فصل اول سال که عمدتاً ناشی از هزینه‌های کاهش ارزش سرقفلی غیرنقدی است. اما در سه ماهه سوم زیان کمتری را به ثبت رساند و اخیراً دامنه درآمد خود را برای سه ماهه چهارم به بالاترین حد برآورد قبلی خود تغییر داده است.

“از من در مورد چشم انداز رقابتی زیاد سوال می شود. این در تضاد کامل با بسیاری از رقبای کوچک موجود در آنجا است، خواه دولتی باشند یا خصوصی، که مقیاس لازم برای استفاده از این رشته مالی و ارائه مالی قوی را ندارند. گورویچ در این کنفرانس گفت: نتایج به طور مداوم کنفرانس مراقبت های بهداشتی JP Morgan در اوایل این ماه.

اخراج طی چند ماه گذشته به طور فزاینده ای در سلامت دیجیتال رایج شده اند و بسیاری از شرکت ها از یک محیط اقتصادی چالش برانگیز یاد می کنند. در ژانویه، شرکت تشخیصی Cue Health، ارائه‌دهنده هیبریدی Carbon Health، شرکت تابعه Alphabet Verily Life Sciences و شرکت درمانی دیجیتال Akili Interactive از جمله شرکت‌های فناوری سلامت و سلامت دیجیتال بودند که اعلام کردند کار خود را کاهش دادند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو: تماشا کنید: قربانیان در بیمارستان سوریه در پی زلزله مرگبار تحت مداوا قرار گرفتند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، به روز رسانی: 2023/06/02 – 22:51 …