مرد در حال کوچک شدن باورنکردنی: واکنش روده ای ریشی سوناک همیشه اشتباه است | جان کریس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آرایشی سوناک مرد کوچک شده باورنکردنی است. هر چه بیشتر او را می بینید، کمتر به نظر می رسد. زمانی که او نخست وزیر شد، ظاهراً یک برادر فناوری نسبتاً موفق – اگر نه بیش از حد مشتاق – بود که برای نجات حزب محافظه کار از دست خودش آورده شد. اما این یک واهی بود. چون ریش! حتی آنقدر هم موفق نیست او یک سیاستمدار با نقص مهلک است که در سیاست خیلی خوب نیست. مردی که نمی تواند دیگران را متقاعد کند که در دنیای آنها ساکن است. حالا او فقط یک توپ نیاز است. ناامید از اینکه مورد پسند واقع شود، اما قادر به برقراری ارتباط عاطفی با رای دهندگان نیست.

اگر بخواهیم منصف باشیم، سوناک شانس زیادی برای او دارد. این کاملاً تقصیر او نیست که محافظه‌کاران به جای او به لیز تراس رأی دادند. اگر چه تصور کنید که اعضای محافظه کار چقدر باید او را بی فایده بدانند اگر به Trussterfuck کامل بپردازند. این تقصیر او نیست که پوتین به اوکراین حمله کرد. اما او باید مقصر 13 سال حضور محافظه‌کاران در دولت باشد، در حالی که فکر کردن به چیزی که اکنون بهتر از سال 2010 کار می‌کند سخت است.

و این یک استعداد منحصر به فرد است که هر موقعیت بدی را بدتر می کند. واکنش روده ای او تقریبا همیشه اشتباه است. اعتصابات را بگیرید. آخر بازی را همه می دانند. اتحادیه‌ها و دولت دور یک میز قرار می‌گیرند و بر سر مصالحه توافق می‌کنند. همه به جز ریش!. او انتخاب کرده است که با پرستاران و امدادگران مبارزه کند. نبردی که او هرگز برنده نخواهد شد، زیرا تقریباً کل کشور قبلاً طرفی را انتخاب کرده است. و با دولت نیست. زمانی که دستمزد پرستاران طی این مدت طولانی کاهش یافته است – برخی از بانک های مواد غذایی برای گذران زندگی خود استفاده می کنند – و اتحادیه آنها برای اولین بار در تاریخ خود خواستار اعتصاب می شود، باید موضعی اتخاذ شود.

سوناک در حال مرگ آهسته است. هیچ جا بیشتر از سؤالات نخست وزیر نیست. هفته به هفته، او توسط کایر استارمر برچیده می شود. تمرین باعث ناقصی می شود. پشتیبانان او سعی می کنند با Operation Confirmation Bias روحیه او را بالا ببرند. AKA هر بار که ریش با اشتیاق تشویق می کند! چیزی از نظر فکری نامنسجم می گوید. خلع سلاح ترین است. او همچنان نمی تواند ادعا کند که تازه وارد این کار است. حتی اگر نمایندگان مجلس او بیشتر مطالبه نکنند، کشور این کار را می کند.

حتی اینطور نیست که رهبر حزب کارگر سوناک را با سؤالات میدان چپ کور کند. بلکه آنهایی را می پرسد که هر فرد عادی فکر می کند بپرسد. بنابراین موضوع اینجاست. ریش! ساعت‌ها، شاید روزها – او زیاد بیرون نمی‌آید – فرصت داشته تا پاسخ‌هایش را تمرین کند. فکر کردن به خط کشی که به نوعی حملات مخالفان را خنثی می کند. تا دولت خود را به کشور بفروشد. و با این حال هر بار که به این مناسبت می افتد. این را ادامه دهید و طولی نمی کشد که برخی از محافظه کاران محافظه کار متوجه می شوند که از یک نافرمان حمایت کرده اند. اگرچه شاید فقط به این دلیل است که آنها نمی توانند کسی بهتر را پیدا کنند.

چهارشنبه نیز از این قاعده مستثنی نبود. استارمر آن را کوتاه و شیرین نگه داشت. چقدر طول می کشد تا آمبولانس برای فردی که دچار سکته مغزی یا حمله قلبی شده است برسد؟

سوناک کاملا گیج به نظر می رسید. حتی با وجود اینکه زمان پاسخگویی آمبولانس هفته‌ها به صفحه اول هر روزنامه تبدیل شده بود. او به جای اینکه بخواهد پاسخی معقول بدهد، به جای اینکه بخواهد از نظر احساسی باهوش به نظر برسد و نشان دهد که به وضعیت NHS اهمیت می‌دهد، فقط به دنبال کار ساده‌ای رفت. یا چیزی که او فکر می‌کرد آسان‌تر است. همه اینها تقصیر حزب کارگر بود. حتی اگر بیش از یک دهه بود که در دولت نبود. اگر حزب کارگر از قوانین ضد اعتصاب حمایت می کرد، هر آمبولانسی به موقع می رسید. ساده

چی؟ این سیاست تصادف ماشین بود. فراتر از تقلید. فقط به احتمالات ممکن فکر کن. آن ریش! معتقد است که همه رانندگان آمبولانس در مورد بیماران خود دست به گریبان نیستند. یکی از دلایلی که آنها قابل توجه هستند این نیست که آنها می خواهند یک سرویس از قبل ناایمن را ایمن تر کنند. اینکه امدادگران علت تاخیر در آمبولانس ها هستند. بدتر میشود. زیرا همچنین فرض می‌کند که قوانین ضد اعتصاب، زمان پاسخ‌دهی آمبولانس را در روزهای غیراعتصاب سریع‌تر می‌کند. هه! یا اینکه در روزهایی که همه در اعتصاب هستند، خدمات واقعاً ایمن تر است. سرنخ. این نیست. اما به هر حال پشتیبانان او را تشویق کردند. تنها سوناک است که به نظر نمی رسد از NHS در بحران است.

استارمر به ساخت پرونده خود ادامه داد. زمان پاسخگویی 18 دقیقه در نظر گرفته شده بود. اما در پیتربورو شما خوش شانس خواهید بود که در عرض دو ساعت آمبولانس بگیرید. در پلیموث بیش از دو ساعت و نیم بود. ریش! شانه بالا انداخت. اینها چه ربطی به او داشت؟ سپس رهبر حزب کارگر تعقیب را قطع کرد. اینها موارد فرضی نبودند. این همان اتفاقی است که برای استفانی افتاد که در انتظار مرد. به NHS سوناک خوش آمدید.

کف تدافعی بیشتری بگیرید. ریش گفت: در ولز بدتر بود! خبر بسیار خوبی برای استفانی که می توانست به جای آن بمیرد. استارمر فقط سیاست حزبی بازی می کرد. ممم فقط یک نفر سیاست حزبی را بازی می کرد و آن رهبر حزب کارگر نبود. پلاگین دیگری برای قوانین ضد اعتصاب او که حتی مشاوران خودش معتقد بودند وضعیت بد را بدتر می کند. فریادهایی که استارمر وعده هایش را زیر پا گذاشته بود. از نخست وزیری که هرگز قولی نداده بود که به آن عمل کرده بود. هیچ مسئولیتی در قبال هرج و مرج مرگبار پذیرفته نشده است.

بهتر نشد. چند توری سعی کردند چند توپ سافت بال به او بزنند، اما سوناک یک چرخش روایی مثبت پیدا نکرده است. و نزدیک به پایان، الکس سوبل از حزب کارگر خواستار جزئیات بیشتر در مورد پرداخت 3 میلیون پوندی ندیم زهاوی به HMRC شد. چقدر خوشبخت است که وزرا اجازه دارند با سازمان امور مالیاتی به توافق برسند!

سوناک به سختی این را با پاسخی ارج نهاد. تا آنجا که به او مربوط می شد، زهاوی اطلاعات کاملی در مورد امور مالیاتی خود ارائه کرده بود و این برای دولت موعود شفافیت، حرفه ای و درستکاری او بسیار خوب بود. فقط زهاوی جز حسابدار خودش به هیچکس جزییات نداده است. و او به زمین رفته است. البته هر کس باید اجازه داشته باشد هر آنچه را که فکر می کند درست است بپردازد. یا می توانند از دستشان فرار کنند.

جلسه با پرسشی درباره نارندرا مودی به پایان رسید. ریش! شوکه به نظر می رسید او نمی توانست تصور کند که چرا نخست وزیر هند در قتل مسلمانان دست داشته است. نه یک دوست خانوادگی قدیمی! ما میلیاردرها باید کنار هم بمونیم خوشحالم که آن یکی را پاک کردم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هری ویتینگتون، وکیل تگزاس که توسط چنی تیراندازی شد، در ۹۵ سالگی درگذشت

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، همسرش گفت، هری ویتینگتون، یک وکیل ثروتمند …