جمهوری‌خواهان از جرج سانتوس دفاع می‌کنند زیرا گزارش جزئیات کلاهبرداری ادعایی سگ بیمار را ارائه می‌کند | جورج سانتوس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس یکی از دو کمیته مجلس نمایندگان که جورج سانتوس در آن حضور خواهد داشت، علیرغم اینکه رزومه جمهوری خواه نیویورک تا حد زیادی ساختگی و در میان اتهامات رفتارهای فریبکارانه و جنایتکارانه از جمله پرداختن به یک جانباز معلول از 3000 دلار نشان داده شده بود، از این تصمیم دفاع کرد. برای نجات جان سگش بزرگ شد.

کهنه سرباز، ریچارد اوستوف، به سایت خبری پچ گفت که “به یاد آخرین روز یاقوت کبود، چشمانش را می گریست”.

با این حال، در کنگره، راجر ویلیامز از تگزاس، رئیس کمیته کسب و کارهای کوچک، به سی ان ان از سانتوس گفت: «من آنچه را که او گفت، کاری که انجام داده است، نمی پذیرم. من فکر نمی کنم کسی انجام دهد. اما این نقش من نیست. او انتخاب شد.»

سانتوس همچنین در کمیته علم، فضا و فناوری حضور خواهد داشت. سی ان ان گفت که درخواست ها برای کرسی در هیئت های مربوط به بخش مالی و سیاست خارجی رد شده است.

سانتوس در ماه نوامبر در انتخابات ناحیه سوم نیویورک پیروز شد. از آن زمان، او مورد بررسی بی‌وقفه رسانه‌ها، درخواست‌ها برای استعفا از حزب خود و دموکرات‌ها، و درخواست‌های متعدد برای تحقیق درباره امور مالی مبارزات انتخاباتی‌اش بوده است.

اما ویلیامز از خط حزبی پیروی می کرد که توسط کوین مک کارتی، رئیس جدید مجلس نمایندگان آمریکا تعیین شده بود، که سانتوس با 15 رای به ریاست مجلس از او حمایت کرد و باید با اکثریت محدود کار کند.

دموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا به رهبری دنیل گلدمن و ریچی تورس، هر دو از نیویورک، خواستار تحقیق درباره آنچه رهبران جمهوری‌خواه در مورد فریبکاری‌های سانتوس قبل از پیروزی در انتخابات و نشستن او می‌دانستند، شده‌اند.

روز دوشنبه، مک کارتی به خبرنگاران گفت: “من هرگز از رزومه او اطلاعی نداشتم یا نه، اما همیشه چند سوال در مورد آن داشتم.”

گلدمن روز سه‌شنبه گفت: «مردم چاره‌ای ندارند جز اینکه باور کنند که مک کارتی در پنهان کردن دروغ‌های آقای سانتوس به منظور تسخیر صندلی در تلاشی که به قیمت تمام شده برای کسب قدرت است، شریک جرم بوده است.»

در میان ادعاهای مارپیچ در مورد زندگی شخصی و حرفه ای سانتوس، روز سه شنبه ادعا شد که او 3000 دلار از حساب جمع آوری کمک مالی که برای پرداخت هزینه عمل جراحی نجات بخشی برای سگ جانباز معلول ایجاد شده بود، سرقت کرده است.

به گزارش سایت خبری محلی پچ، سانتوس در سال 2016 با کهنه سرباز نیوجرسی، ریچارد اوستوف، و سگش، سافایر، درگیر شد.

در این گزارش آمده است که به اوستوف گفته شده است که نیاز به جمع آوری پول دارد، مردی به نام آنتونی دوولدر، با یک موسسه خیریه حیوانات خانگی به نام Friends of Pets United، می تواند کمک کند.

همانطور که پچ گزارش داد، “آنتونی دوولدر یکی از نام هایی است که جورج سانتوس، نماینده لانگ آیلند، سال ها قبل از ورود به سیاست در سال 2020 از آن استفاده می کرد.”

اوستوف که پیام های متنی خود را با دوولدر رد و بدل می کرد، گفت که سانتوس در نهایت پول را گرفت و ناپدید شد. سگ اوستوف مرد.

اوستوف گفت: «دختر کوچولو در 10 سال گذشته هرگز کنار من را ترک نکرد. من دو بار به طور جدی به خودکشی فکر کردم، اما فکر کردن به اینکه او را بدون من رها کنم، جانم را نجات داد. من آن سگ را خیلی دوست داشتم، آخرین نفس هایش را وقتی که او را اتناز کردم، نفس کشیدم.»

سانتوس برای پچ اظهار نظری نکرد اما در پیامی به خبرگزاری سمافور این ادعا را رد کرد.

سمافور در متنی به نقل از سانتوس گفت: “جعلی”. “نمی دانم این کیست.”

در حال حاضر، سانتوس به یافتن پای خود در کنگره ادامه می دهد. به گفته نیویورک تایمز، او نشانه هایی از همسویی با نمایندگان راست افراطی طرفدار ترامپ از جمله مت گاتز از فلوریدا و مارجوری تیلور گرین از جورجیا را نشان می دهد.

سانتوس به بسیاری از سوالات خبرنگاران پاسخ نداده است. او در اظهارنظرهای نادری اعتراف کرده است که رزومه خود را “زیبا” کرده است، اما تخلف را رد کرده و گفته است که استعفا نخواهد داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

خریداران بریتانیایی علیرغم فروش، هزینه های خود را مهار می کنند زیرا بحران هزینه های زندگی تلفات می دهد | صنعت خرده فروشی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، خرده فروشان هشدار داده اند …