چلسی، منچستریونایتد و تاتنهام در تعقیب دیوید رایا | پنجره نقل و انتقالات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

چلسی، منچستریونایتد و تاتنهام همگی به دیوید رایا، دروازه بان برنتفورد علاقه نشان داده اند که تابستان امسال وارد آخرین سال قراردادش می شود.

این بازیکن 27 ساله اسپانیایی هنوز با شرایط جدید در برنتفورد به توافق نرسیده است و در صورت عدم امضای قرارداد جدید تا قبل از فصل آینده، احتمالا با قیمتی کاهش یافته در دسترس خواهد بود. او علناً نسبت به آینده خود دلسرد شده است و پتانسیل معامله باعث شده تا چندین باشگاه برتر لیگ برتر که مدتهاست نقش او را در صعود برنتفورد به رتبه هشتم در این بخش دنبال کرده اند، هشدار دهد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

اسپرز، به ویژه، به جانشینی برای هوگو لوریس 36 ساله نیاز دارد، در حالی که یونایتد هنوز شرایط جدیدی را با داوید دخیا، که قرارداد فعلی او 5 ماه باقی مانده است، تضمین نکرده است.

چلسی معماهای خود را برای حل کردن دارد: ادوارد مندی هنوز با تمدید قرارداد موافقت نکرده است در حالی که وضعیت طولانی مدت کپا آریزابالاگا نامشخص است. ظرفیت رایا برای توزیع توپ از عقب شباهت های کمی در لیگ برتر دارد و در دسترس بودن بالقوه او برای هر سه باشگاه جذاب است که همه در مورد وضعیت بازیکن جویا شده اند.

آرسنال علاقه شدیدی به جذب رایا در سال 2020 نشان داد، اما برنتفورد پیشنهادهای متعددی را در حدود 10 میلیون پوند رد کرد و در نهایت رهبران لیگ ادامه دادند.

رایا قرارداد جدیدی را با برنتفورد امضا کرد که متعاقباً از چمپیونشیپ صعود کرد و ارزش فروش احتمالی او به میزان قابل توجهی افزایش یافت. دروازه‌بانی که کار حرفه‌ای خود را در بلکبرن آغاز کرد، از آن زمان به یک بازیکن بین‌المللی کامل برای اسپانیا تبدیل شده است. نشانه کمی وجود دارد که او تعهد خود را به سمت توماس فرانک بیشتر خواهد کرد و احتمالاً در پایان کمپین نبرد برای خدمات او وجود دارد.

یکی از جایگزین‌های بالقوه رایا در برنتفورد، سنی دینگ، دروازه‌بان QPR است که قراردادش تا سال 2024 اعتبار دارد.

گزارش اضافی توسط Will Unwin

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشتریان انرژی با قیمت ثابت با افزایش هزینه های ثابت با شوک قبض مواجه می شوند | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیهزاران خانواری که قراردادهای انرژی با …