روزنامه مرگ مردی از یوتا را که متهم به قتل خانواده اش بود حذف کرد | یوتا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک روزنامه یوتا پس از انتشار آگهی فوت مردی که متهم به قتل هفت نفر از اعضای خانواده اش در یک قتل و خودکشی بود، عذرخواهی کرد. قطعه هم حذف شد.

در 4 ژانویه، مایکل هیت از یوتا، 42 ساله، همسر خود، تاوشا هیت، 40 ساله را که از او جدا شده بود، تیراندازی کرد. پنج فرزند آنها، چهار تا 17 ساله؛ و مادرشوهر هیت، گیل ارل، 78 ساله. پلیس گفت که هیت سپس به خود شلیک کرد.

ان‌بی‌سی نیوز گزارش داد، اما در آگهی ترحیمی که در 11 ژانویه در اسپکتروم منتشر شد، هیچ اشاره‌ای به قتل‌ها نشد و هیت به عنوان یک پدر و تاجر دوست داشتنی توصیف شد.

دسرت نیوز گفت که در این آگهی ترحیم آمده است که هیت «وقتی با کیفیت را با تک تک فرزندانش سپری می کند»، مربی تیم های ورزشی فرزندانش بوده، در کنسرت ها شرکت می کند و سورتمه می رود.

در میان خشم آنلاین، شانون واتس، بنیانگذار گروه ضد خشونت با سلاح، Moms Demand Action، اسکرین شات های ارسال شده از آگهی ترحیم در توییتر

“Grotesque,” یک کاربر نظر داد.

«این مرد یک قاتل است. پایان نقطه، یکی دیگر نوشت.

واتس یک صفحه GoFundMe را فراخوانی کرد که تصویری از خانواده هایت را نشان می داد فتوشاپ شده عیسی را به جای مایکل هایت قرار دهیم.

اسپکتروم بابت اجرای مراسم ترحیم مثبت عذرخواهی کرد و افزود که چنین ستون هایی توسط خانه های تشییع جنازه نوشته و ارسال شده است.

گانت، مالک اسپکتروم، در بیانیه‌ای گفت: «مطالعه‌های فوت ممکن است توسط خانه‌های تشییع جنازه نوشته و ارسال شود، همانطور که در اینجا اتفاق افتاد. «اسپکتروم به دلیل شرایط موجود، آگهی فوت را حذف کرد و از هرگونه ناراحتی که ممکن است ایجاد کرده باشد، صمیمانه متأسف است.»

در هفته های پس از تیراندازی، اطلاعات بیشتری در مورد سابقه سوء استفاده و پرخاشگری ادعایی هایت کشف شده است. سوابق جدید منتشر شده در روز سه‌شنبه نشان می‌دهد که هییت دو سال قبل از تیراندازی به دلیل کودک آزاری مورد بررسی قرار گرفته است، اما متهم نشده است.

در سوابق به دست آمده توسط آسوشیتدپرس، دختر بزرگ هیت، مکی، تجاوزات را از جمله یک حادثه توصیف کرد که در آن گفت که هیت او را خفه کرد.

مکی در سال 2020 به بازرسان گفت که “بسیار می ترسید که او را از نفس کشیدن باز دارد و او را بکشد”.

هیت این اتهامات را رد کرد و مکی را “دهان‌گو” خواند، هرچند اذعان کرد که در چندین نوبت عصبانی شده است. او همچنین اعتراف کرد که تلفن همراه و آی پد همسرش را برای خواندن پیامک های همسرش برده است.

تحقیقات پس از تماس یکی از اعضای غیر خانواده با پلیس آغاز شد.

AP گفت، یک بازپرس به هیت گفت که رفتار او “نزدیک به حمله است”، اما پلیس محلی و دادستان شهرستان آیرون تصمیم گرفتند که اتهامی وارد نکنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اندی فارل تضمین می کند که جانی سکستون آماده و آماده برای سفر به پاریس است | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اندی فارل هرگونه نگرانی در مورد …