GOP در گفتگو با شبکه‌ها درباره بحث‌ها، و حتی CNN نیز گنجانده شده است

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

علیرغم حوزه ای از نامزدها که مرتباً رسانه های خبری را مورد انتقاد قرار می دهند و درگیری های مداوم با کمیسیون مناظرات ریاست جمهوری، رهبران جمهوری خواه هفته گذشته با مدیران تلویزیون در نیویورک نشستند و این سوال را مطرح کردند:

آیا می خواهید میزبان یک مناظره باشید؟

در یک نمایش جذاب تنش زدایی، کمیته ملی جمهوری خواه از چندین شبکه تلویزیونی بزرگ – از جمله CNN، یک قاتل معمولی جمهوری خواه – خواسته است که حمایت مالی از مناظره ها را در نظر بگیرند، که نشانه اولیه این است که حزب در حال برنامه ریزی برای انتخابات مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری است.

بحث‌ها احتمالا تابستان امسال آغاز می‌شود و جمهوری‌خواهان شبکه گسترده‌ای را ایجاد می‌کنند: به گفته چندین نفر، مقامات حزب همچنین در حال مذاکره با مدیران ABC، CBS، NBC و Fox News و شبکه‌های تخصصی‌تر مانند Newsmax و NewsNation هستند. برای توصیف بحث‌هایی که قرار است خصوصی باشند، درخواست ناشناس ماندن کرد. مناظره های سیاسی در صنعت اخبار تلویزیون از ارزش بالایی برخوردار است و انتظار می رود که شبکه ها در ماه آینده پیشنهاداتی را ارائه کنند.

دیوید بوسی، رئیس کمیته مناظرات ریاست جمهوری حزب، در مصاحبه ای گفت: “هدف ما این است که مناظره های فوق العاده موفقی داشته باشیم که به رای دهندگان مقدماتی جمهوری خواه این امکان را می دهد تا بدون هیچ گونه سوگیری، تصویر کاملی از آنچه این نامزدها مطرح می کنند ببینند.” .

گفت‌وگوها که توسط آقای بوسی و رونا مک‌دانیل، رئیس RNC رهبری می‌شد، حتی در شرایطی که فهرست نامزدهای ریاست‌جمهوری جمهوری‌خواهان نامشخص است، پیش رفت. آنها بر یک عمل متعادل کننده ظریف برای رهبران جمهوری خواه تأکید می کنند، که پس از نمایش ضعیف در رقابت های میان دوره ای سال گذشته، استراتژی رسانه ها و پیام رسانی را بررسی می کنند.

چندین نامزد جمهوری‌خواه در سال 2022 که فقط با رسانه‌ها و پادکست‌های محافظه‌کار صحبت می‌کردند، در نوامبر شکست خوردند – شکست‌هایی که پرسش‌هایی را درباره قدرت رسانه‌های حزبی برای دستیابی به رای‌دهندگان نوسانی که اغلب نتیجه رقابت‌های فشرده را تعیین می‌کنند، ایجاد کرد.

اما دیگر جمهوریخواهان برجسته در نادیده گرفتن جریان اصلی مطبوعات موفق شدند. ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، که به عنوان یکی از رقبای احتمالی ریاست جمهوری 2024 در نظر گرفته می شود، به راحتی بدون شرکت در مصاحبه با رسانه های غیرحزبی یا صفحات سرمقاله محلی، دوباره در انتخابات پیروز شد. رئیس جمهور سابق دونالد جی ترامپ، تنها جمهوری خواه که قصد خود را برای نامزدی در سال 2024 اعلام کرده است، همچنان به حمله به روزنامه نگاران ادامه می دهد.

در این مصاحبه، آقای بوسی اذعان کرد که جمهوری‌خواهان «به‌طور باورنکردنی نسبت به اینکه نامزدهای ریاست‌جمهوری ما می‌توانند از آنچه ما رسانه‌های جریان اصلی مغرضانه می‌دانیم، متزلزل شوند، تردید دارند». اما او گفت که رهبران جمهوری خواه همچنان می توانند با رسانه های ملی که ستارگان محافظه کار به طور معمول از آنها انتقاد می کنند، تعامل داشته باشند.

آقای بوسی گفت: «جمهوری خواهان زیادی وجود دارند که اخبار خود را فقط از شبکه های اصلی دریافت می کنند. “به همین دلیل است که ما دسترسی گسترده تری داریم.”

آقای Bossie گفت که او “خواهان تعدیل کنندگان و پرسشگران منصفانه و بی طرف خواهد بود” و افزود: “ما برای این عدالت مبارزه می کنیم. هدف ما این است که مناظره ای داشته باشیم بدون اینکه کسی حتی به یاد داشته باشد که ناظم کیست یا ناظم وجود داشته است.

بعید است RNC برای حمایت از یک مناظره اولیه به MSNBC مراجعه کند، تا حدی به این دلیل که به گفته یک فرد مطلع از برنامه های حزب، مخاطبان چپگرای این شبکه با رای دهندگان اولیه همپوشانی چندانی ندارند. اما مذاکرات اولیه شامل اموال NBC مانند CNBC، Telemundo و شبکه پخش NBC بود.

سابقه دور زدن احزاب سیاسی از شبکه های خاص وجود دارد. در سال 2019، مقامات دموکرات از دادن یکی از مناظرات اولیه خود به فاکس نیوز خودداری کردند.

خانم مک دانیل در بیانیه ای گفت: “ما شبکه گسترده ای را برای تعامل با سازمان های علاقه مند و واجد شرایط ایجاد می کنیم، اگرچه هر نهادی که پیشنهادی ارائه می دهد بحثی دریافت نمی کند.”

مناظره‌هایی که از طریق شبکه‌های تلویزیونی و کابلی برای مخاطبان انبوه پخش می‌شوند، سنتی هستند که اغلب لحظات مهمی را در کمپین‌ها ایجاد می‌کنند. برای نامزدهای طولانی مدت، آنها می توانند بسیار سودمند باشند (مبادله آتشین آقای ترامپ در سال 2015 با مگین کلی، گوینده فاکس نیوز در آن زمان) یا بسیار مخرب (برچیدن مایکل آر. بلومبرگ، شهردار سابق نیویورک توسط سناتور الیزابت وارن). 2020، عملاً به نامزدی ریاست جمهوری او روی صحنه پایان داد).

شبکه‌ها معمولاً هزینه‌های قابل توجهی را برای برگزاری مناظره متحمل می‌شوند، از جمله پرداخت هزینه اجاره محل و گروه تولید. در مقابل، مدیران تلویزیون رتبه های بزرگ و درآمد زیادی را تضمین می کنند. مناظره های اولیه در سال های 2015 و 2019 رکوردهای بیننده را شکست. در رقابت های سال 2016، زمانی که نامزدهای هر دو حزب به طور آشکار مورد رقابت قرار گرفت، CNN میزبان بیش از دوازده مناظره اولیه و انجمن نامزدها بود. به گفته یک فرد مطلع از ارقام مالی داخلی، این شبکه اغلب از هر رویداد تا 2 میلیون دلار سود می برد.

رقابت های انتخاباتی همچنین شبکه های خبری را در مرکز گفتگوی ملی قرار می دهد و نقش مدنی آنها را برجسته می کند. کانال‌های کابلی اغلب روزهای پوشش سوپر باول را حول یک مناظره اولیه، با ساعت‌های روی صفحه که برای رویداد اصلی شمارش معکوس می‌کنند، طراحی می‌کنند.

با این حال، اخیراً بحث ها با آینده نامعلومی روبرو شده است.

حزب جمهوری خواه سال گذشته به طور رسمی کمیسیون مناظرات ریاست جمهوری را تحریم کرد، گروه غیرحزبی که از سال 1988 حمایت مالی از همه مناظره های انتخاباتی عمومی را برعهده داشته و آن را “سوگیرانه” تلقی کرد. RNC از این موضع عقب نشینی نکرده است. (مناظره های اولیه مستقیماً بین احزاب سیاسی و سازمان های رسانه ای بدون مشارکت کمیسیون مستقل سازماندهی می شود.) در انتخابات میان دوره ای 2022، برخی از نامزدهای برجسته جمهوری خواه و دموکرات حاضر نشدند در صحنه مناظره با مخالفان خود ظاهر شوند.

حتی اگر مقامات جمهوری‌خواه طرح‌های مناظره مقدماتی را با یک شبکه اصلی نهایی کنند، مشخص نیست که نامزدهایی که به رسانه‌های خبری حمله می‌کنند، مانند آقای ترامپ یا آقای دیسانتیس، با شرکت در آن موافقت کنند یا خیر.

در سال 2020، پس از اینکه کمیسیون تصمیم گرفت به دلیل نگرانی در مورد ویروس کرونا، مناظره را به صورت مجازی برگزار کند، آقای ترامپ از دومین مناظره از سه مناظره برنامه ریزی شده انتخابات عمومی خارج شد. این رویداد لغو شد.

در سال 2016، پس از اینکه این شبکه درخواست او را مبنی بر حذف خانم کلی از سمت ناظم را رد کرد، آقای ترامپ از مناظره فاکس نیوز در آستانه برگزاری جلسات حزبی آیووا کناره گیری کرد. دو ماه بعد، زمانی که آقای ترامپ اعلام کرد از یکی دیگر از مناظره های فاکس نیوز در یوتا صرف نظر می کند، این شبکه به طور کلی این رویداد را لغو کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استارت‌آپ استرالیایی Recharge برنده مناقصه شرکت باتری‌ساز بریتانیایی از بین رفته Britishvolt | صنعت خودرو

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک شرکت استرالیایی نوظهور که هنوز …