به نیروهای پلیس بریتانیا دستور داده شد افسران سرکشی را که “از شبکه سر خورده اند” شکار کنند | پلیس کلانشهر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شورای رؤسای پلیس ملی از همه نیروها می‌خواهد که افسران خود را در برابر پایگاه‌های اطلاعاتی پلیس ملی بررسی کنند تا در پاسخ به پرونده تجاوز به عنف دیوید کریک، قبل از تشدید استانداردهای بازرسی، افرادی را که «از شبکه خارج شده‌اند» شناسایی کنند.

وزیر کشور، سوئلا براورمن، همچنین از دانشکده پلیس خواسته است تا آیین نامه قانونی عمل بازرسی پلیس را تقویت کند و تعهداتی را که همه نیروها باید از نظر قانونی رعایت کنند، سخت تر و واضح تر می کند.

او در بیانیه‌ای گفت: «جنایت‌های بیمارکننده دیوید کریک لکه‌ای بر پلیس است و هرگز نباید اجازه می‌داد که برای مدت طولانی به عنوان افسر باقی بماند.

ما در حال انجام اقدامات فوری هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که افراد غارتگر نه تنها ریشه در این نیرو ندارند، بلکه بازرسی و استانداردها برای اطمینان از اینکه آنها نمی توانند در وهله اول به پلیس ملحق شوند، تقویت می شوند.

هر روز هزاران افسر پلیس نجیب و سخت کوش وظایف خود را با نهایت حرفه ای انجام می دهند و من مطمئن هستم که همه آنها در انزجار من از خیانت نفرت انگیز او نسبت به هر چیزی که برای آن دفاع می کنند شریک هستند.

ریشی سوناک در سخنرانی روز چهارشنبه در پرسش‌های نخست‌وزیر به نمایندگان مجلس گفت که جنایات کریک یک سوء استفاده «واقعاً بیمارگونه» از قدرت است و وعده اصلاحات پلیس را داد تا مجرمان «جایی برای پنهان شدن» نداشته باشند.

وزارت کشور اعلام کرد که سوناک بعداً روز چهارشنبه با کمیسر پلیس متروپولیتن، سر مارک رولی، ملاقات خواهد کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نفوذ دیپلماتیک استرالیا در آسیا با افزایش منافع پولیس محلی در خارج از کشور | سیاست خارجی استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس آخرین رتبه بندی …