گزارش ها می گویند توییتر با کاهش 40 درصدی درآمد در بحبوحه تبلیغات کاهش یافته است | توییتر

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس گزارش‌ها، توییتر همچنان در چنگال فشار تبلیغاتی با پلتفرم رسانه‌های اجتماعی با کاهش 40 درصدی درآمد پس از توقف هزینه‌های بیش از 500 مشتری مواجه شده است.

به گزارش خبرنامه فناوری، درآمد روزانه این شرکت نسبت به سال گذشته 40 درصد کاهش یافته است پلتفرمر گزارش داددر حالی که سایت خبری اطلاعات گفت که به کارکنان گفته شده است که بیش از 500 تبلیغ‌کننده برتر توییتر از زمانی که ایلان ماسک آن را در اکتبر خرید، هزینه‌های خود را متوقف کرده‌اند.

تبلیغات منبع اصلی درآمد توییتر است و بیش از 90 درصد از درآمد 5.1 میلیارد دلاری آن در سال 2021 را تشکیل می دهد، اما مشتریانی از جمله آئودی و فایزر از جمله شرکت هایی هستند که پس از تصاحب 44 میلیارد دلاری مدیرعامل تسلا، هزینه های خود را در این پلتفرم متوقف کرده اند.

نگرانی ها در مورد افزایش سخنان نفرت پراکنی در این پلتفرم پس از به دست آوردن آن توسط یک “مطلق حرف آزاد” که خود را توصیف می کند، تبلیغ کنندگان را وادار کرده است که دسته ها را کنار بکشند. آنها همچنین از موجی از حساب‌های جعل هویت که پس از راه‌اندازی مجدد ناموفق طرح تیک آبی آن برای کاربران تأیید شده در سایت شکوفا شد، نگران شده‌اند.

با ارائه جزئیات بیشتر در مورد رقم 40 درصد، اطلاعات گزارش داد که یکی از مدیران ارشد توییتر در روز سه شنبه به کارمندان گفته است که درآمد آن روز نسبت به روز مشابه سال قبل 40 درصد کمتر بوده است.

این گزارش ها در حالی منتشر شد که فایننشال تایمز گزارش داد که توییتر قرار است تا پایان ماه جاری میلادی بدهی نزدیک به 13 میلیارد دلاری خود را پرداخت کند و ماسک در حال بررسی گزینه هایی از جمله فروش بیشتر سهام خود در تسلا یا حتی ورشکستگی توییتر است. حفاظت. ماسک سال گذشته بیش از 20 میلیارد دلار از سهام تسلا را برای کمک به تامین مالی معامله توییتر فروخت.

او در ماه دسامبر گفت که توییتر با «وضعیت نقدینگی منفی 3 میلیارد دلاری در سال» مواجه است، اما ادعا کرد که شرکت باید «تقریباً» پس از تلاش‌های کاهش هزینه‌ها از جمله خروج بیش از 5000 کارمند، به نقطه سربه‌سر برسد. او همچنین ماه گذشته گفت که این شرکت “دیگر در مسیر ورشکستگی قرار ندارد” و بلافاصله پس از تصاحب خود هشدار داد که توییتر در خطر سقوط است.

برای نظر دادن با توییتر تماس گرفته شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

انتقاد حزب کارگر از سخنگوی انرژی ائتلاف به دلیل فیلمبرداری ویدئوهای انرژی هسته ای در هیروشیما | سیاست استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یکی از نمایندگان دولت کارگر، …