باربری گزارش داد با وجود رکود در چین، فروش جهانی نسبتاً کمی افزایش یافته است | باربری

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

باربری به لطف بازگشت گردشگرانی که در آستانه کریسمس کیف، روسری و کت های سنگی را به اروپا بازگردانده بودند، کاهش بیش از یک پنجمی در فروش چین را در بحبوحه اختلال کووید جبران کرد.

این شرکت کالاهای لوکس بریتانیایی افزایش 1 درصدی در فروش جهانی خود را در سه ماه منتهی به پایان دسامبر گزارش داد که کمتر از هدف 2 درصدی بود و در مقایسه با رشد 11 درصدی گزارش شده در سه ماهه قبل به شدت کاهش یافت.

فروش باربری در سرزمین اصلی چین به دلیل قرنطینه‌های کووید 23 درصد کاهش یافت و به دنبال آن با برداشته شدن محدودیت‌ها، موارد افزایش یافت.

با این حال، با بازگشت گردشگران به لندن، پاریس و میلان، فروش در سراسر اروپا 19 درصد افزایش یافت. ژاپن، کره جنوبی و منطقه جنوب آسیا و اقیانوسیه نیز به ترتیب 10، 28 و 15 درصد رشد خوبی داشتند.

لباس‌ها و لباس‌های بافتنی از رشد دو رقمی درصد فروش «در اواسط نوجوانی» برخوردار بودند و لباس‌های بیرونی مانند کت سنگ‌پوشی با امضای Burberry در خارج از چین «تک رقمی بالا» رشد کردند.

لوازم جانبی نیز با افزایش دو رقمی در کالاهای چرمی، که در راس آن کیف لولا بود، رونق گرفت، در حالی که روسری مارک ترمه چک بژ با امضای Burberry از قفسه ها خارج شد و 60 درصد از کل فروش این دسته را به خود اختصاص داد.

این شرکت گفت انتظار دارد در مسیر رسیدن به اهداف میان‌مدت، که شامل رشد درآمد تک رقمی بالا و بهبود حاشیه‌ها می‌شود، باقی بماند و شاهد بهبود در چین است.

در ماه دسامبر ما شاهد فشار بیشتری بر ترافیک بودیم [to stores] جولی براون، مدیر مالی و عملیات باربری گفت: به دلیل افزایش عفونت در چین.

با این حال، در ژانویه که چین دوباره باز شد، نشانه‌های بسیار امیدوارکننده‌ای را می‌بینیم. تغییری در ترافیک ایجاد شده است، ما شاهد تجارت قوی هستیم. زمان و سرعت بهبودی احتمالاً تا حدودی غیرقابل پیش‌بینی است، اما ما به فرصت طولانی مدت اطمینان داریم.»

این شرکت 167 ساله گفت که نشانه های امیدوارکننده ای نیز وجود دارد که گردشگران چینی به هنگ کنگ و ماکائو بازگشته اند.

در حالی که عملیات اروپایی آن به شدت انجام شد، براون اظهارات در ماه نوامبر را تکرار کرد که لندن در حال شکست دادن به پاریس و میلان در خرید توریستی است. او گفت که تصمیم دولت بریتانیا برای متوقف کردن اجازه دادن به گردشگران برای بازپس گیری مالیات بر ارزش افزوده در خرید خرید، به وضعیت بریتانیا به عنوان مقصد اصلی خرید در تعطیلات لطمه زده است.

“ما بهتر می بینیم [sales] آماری که به پاریس و میلان و اروپای قاره ای می رسد نسبت به ما در لندن است. ما به طور موثر مالیات گردشگری در بریتانیا داریم. برتری خانگی را از دست می دهیم. ما می‌خواهیم بریتانیا را به مقصد خرید شماره یک قبلی تبدیل کنیم.»

این شرکت ماه آینده در هفته مد لندن تحت رهبری مدیر اجرایی جدید خود، جاناتان آکروید، از بازگشت خود به “بریتانیا” رونمایی خواهد کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بررسی استراتژی جلوگیری از بریتانیا برای درخواست تمرکز بیشتر بر تروریسم اسلامی | استراتژی پیشگیری

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، انتظار می رود گزارشی که …