مرد بازجویی شده در مورد تیراندازی در کلیسای لندن با وثیقه آزاد شد | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مردی که در جریان تیراندازی در کلیسایی در مرکز لندن که منجر به مرگ یک دختر هفت ساله شد، مورد بازجویی قرار گرفت، به قید وثیقه آزاد شد.

عزادارانی که در مراسم یادبود یک زن جوان و مادرش شرکت کرده بودند، روز شنبه در خارج از کلیسای سنت آلویسیوس در خیابان فینیکس، یوستون، مرکز لندن مورد تیراندازی قرار گرفتند.

پلیس کلانشهر گفت که یک مرد 22 ساله که به ظن تلاش برای قتل دستگیر شده بود، در انتظار تحقیقات بیشتر تا تاریخ اواسط فوریه قرار گرفت. او پس از توقف یک خودرو در کریکلوود لین، بارنت، کمی قبل از ساعت 4 بعد از ظهر یکشنبه دستگیر شد.

این نیرو گفت که این دختر در وضعیت وخیم اما پایدار در بیمارستان باقی مانده است.

سه زن 41، 48 و 54 ساله به بیمارستانی در مرکز لندن منتقل شدند و جراحات آنها غیرقابل تهدید ارزیابی شد. پلیس گفت که این زن 48 ساله به طور بالقوه جراحات جانی داشته است.

یک زن 21 ساله نیز به بیمارستان مرکزی لندن منتقل شد و وضعیت او غیرقابل تهدید ارزیابی شده است.

شاهدان گفتند که این تیراندازی باعث دویدن و فریاد عزاداران شد و بسیاری از آنها در داخل کلیسا پناه گرفتند.

مراسم یادبود برای سارا سانچز، 20 ساله، و مادرش، فرسیا کالدرون، 50 ساله، که در ماه نوامبر درگذشت، مراسم ترحیم بود.

به گزارش MyLondon، سانچز به مدت سه سال قبل از مرگ مادرش به دلیل لخته شدن خون به طور ناگهانی به دلیل لخته شدن خون در هنگام ورود به هیترو از کلمبیا، به سرطان خون مبتلا بود.

هر کسی که تیراندازی را دیده است یا اطلاعاتی در مورد آنچه اتفاق افتاده است، می تواند با شماره 101 تماس بگیرد و به شماره 3357/14JAN مراجعه کند، در حالی که اطلاعات را می توان به طور ناشناس در 0800 555 111 در اختیار Crimestoppers قرار داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رهبر اتحادیه، ریشی سوناک را دچار توهم می‌داند، زیرا اختلاف حقوق NHS تشدید می‌شود | NHS

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یکی از رهبران اتحادیه بهداشت، …