جنریک از تلاش ها برای سلب حقوق بازنشستگی پلیس از تجاوزگر سریالی دیوید کریک حمایت می کند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رابرت جنریک، وزیر امور داخله گفته است که دیوید کریک متجاوز سریالی باید از حقوق بازنشستگی پلیس محروم شود.

جنریک گفت که دولت از تلاش‌های صادق خان شهردار لندن برای برکناری افسر سابق پلیس متروپولیتن از حقوق بازنشستگی خود حمایت می‌کند.

جنریک به اسکای نیوز گفت: «مصرف حقوق بازنشستگی مربوط به شهردار لندن است، اما ما از تلاش‌های او برای حذف این حقوق بازنشستگی حمایت می‌کنیم، اگر واقعاً این همان کاری است که او انتخاب می‌کند.» این یکی از فاجعه بارترین موارد سوء رفتار پلیس در تاریخ Met، شاید در تاریخ پلیس بریتانیا است. این فرد منفور نباید از سال‌های خدمت در پلیس کلان‌شهر سودی ببرد.»

دستورالعمل‌های وزارت کشور می‌گوید که درخواست‌های توقیف برای حذف مستمری پلیس زمانی قابل ارائه است که یک افسر به جرمی مجرمانه در ارتباط با خدمت خود محکوم شده باشد که منجر به از دست دادن جدی اعتماد به پلیس می‌شود، اما اگر جرایم در زمانی که یک افسر مرتکب شده باشد، چنین نیست. خارج از وظیفه است داده های آزادی اطلاعات نشان می دهد که در پنج سال منتهی به نوامبر 2022 تنها 42 درخواست برای ضبط مستمری پلیس تایید شده است.

دام ورا بیرد، کمیسر سابق قربانیان، گفت که “مناسب است که از دست چنین مجرم جدی یک دیگ بازنشستگی گرفته شود” و افزود: “چه اهمیتی دارد که او در حال انجام وظیفه باشد یا نه؟ امیدوارم قربانیان او بدون مراجعه به دادگاه غرامت دریافت کنند.»

ناظر پلیس، دفتر مستقل رفتار پلیس، گفت که هیچ برنامه ای برای تحقیق در مورد چگونگی ناشناخته ماندن کریک ندارد، اما پلیس متروپولیتن و دولت تحت فشار هستند تا افسرانی را مجازات کنند که به کریک اجازه داده اند با وجود هشدارهای متعدد در مورد اخراج از اخراج محافظت شود. سوء استفاده او عدم اخراج او همچنین بخشی از تحقیقات Angiolini است که قبلاً بررسی می کند که چگونه یک افسر در حال خدمت توانسته است سارا اورارد را ربوده، تجاوز کند و به قتل برساند.

جنریک گفت: «اکنون باید تحقیقات بسیار دقیقی انجام شود که دقیقاً چه اتفاقی افتاده است و چه کسی ممکن است در طول سال‌های خدمتش از این موضوع اطلاع داشته باشد».

او به اسکای گفت: «مارک رولی، که پلیس متروپولیتن را رهبری می‌کند، روی آن متمرکز است. وزیر کشور با او ملاقات کرده است تا تضمین های صریح دریافت کند که او اکنون به شدت برای درک وقایع کار خواهد کرد، اینکه چگونه ممکن است چنین اتفاقی برای چنین مدت طولانی رخ داده باشد و چه کاری می توانیم انجام دهیم تا مطمئن شویم که دیگر هرگز تکرار نخواهد شد. ”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بایدن سرمایه داری دموکراتیک را احیا کرد – و پارادایم اقتصادی را تغییر داد | رابرت رایش

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، چگونه می توان همزمان با افزایش …