چرا شرکت های انرژی به زور وارد خانه های مردم می شوند؟ | اخبار

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

با افزایش شدید قبوض انرژی، بسیاری از مردم برای پرداخت قبوض خود با مشکل مواجه هستند – و کسانی که در سخت ترین شرایط قرار دارند می گویند که مجبورند برای روشن نگه داشتن گرمایش، وعده های غذایی خود را حذف کنند. اما برخی از مردم دریافته‌اند که شرکت‌های انرژی آن‌ها در صورت عقب افتادن از پرداخت‌های خود، اقدامات شدیدی انجام داده‌اند – وارد خانه‌هایشان برای تغییر کنتورهای پیش‌پرداخت یا انجام این کار از راه دور از طریق کنتورهای هوشمندشان.

با توجه به اینکه پیش پرداخت اغلب گران تر از پرداخت ماهانه یا سه ماهه قبوض انرژی است و شرکت ها از آن برای بازپرداخت بدهی استفاده می کنند، آیا این امر مشکلاتی را که مشتریان آسیب پذیر با آن مواجه هستند تشدید می کند؟ الکس لاوسون به هانا مور می‌گوید که کمپین‌ها دریافته‌اند که مشتریان مجبور به «قطع ارتباط خود» شده‌اند – به طوری که 3 میلیون نفر نتوانستند مترهای پیش‌پرداخت خود را در سال گذشته شارژ کنند.

آیا کاهش قیمت عمده‌فروشی گاز به معنای بهبود وضعیت خواهد بود – و سیاستمداران چه اقدامی برای کاهش این مشکل انجام می‌دهند؟شخصی با لباس مجلسی و دستکش که یک بطری آب در دست دارد.

عکس: مایکل هیث/آلامی

از آبان نیوز حمایت کنید

آبان نیوز از نظر سردبیری مستقل است. و ما می خواهیم روزنامه نگاری خود را باز و در دسترس همه نگه داریم. اما ما به طور فزاینده‌ای به خوانندگان خود نیاز داریم تا بودجه کار ما را تأمین کنند.

از آبان نیوز حمایت کنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازارها تحت تاثیر نگرانی های ژئوپلیتیکی؛ جهش فروش خودرو در بریتانیا در ژانویه – کسب و کار زنده | کسب و کار

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی پکن در محکومیت تصمیم …