سازمان کارگری سازمان ملل ادعای دولت را رد کرد که از لایحه ضد اعتصاب حمایت می کند – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

بارکلی می‌گوید افزایش «غیرقابل قبول» دستمزد کارکنان بهداشتی، بودجه را از بیماران می‌گیرد

استیو بارکلی، وزیر بهداشت همزمان با آخرین اعتصاب امروز پرستاران مقاله ای برای ایندیپندنت نوشته است. او با تغییر لحن خود نسبت به دیدار هفته گذشته با اتحادیه های صحی (و حداقل بر اساس برخی روایت ها آشتی جویانه تر بود)، می گوید که اگر افزایش دستمزد کارکنان بهداشتی «غیرقابل قبول» منابع را از بیماران می گیرد. او می گوید:

اعتصاب پرستاران در روز چهارشنبه و اعتصابات بیشتر برای ماه آینده که توسط کالج سلطنتی پرستاری (RCN) در روز دوشنبه اعلام شد، فشار بیشتری را در این زمان چالش برانگیز افزایش خواهد داد. حدود 30000 عمل یا قرار ملاقات سرپایی در نتیجه اعتصاب پرستاران در 15 و 20 دسامبر به تعویق افتاد، بنابراین من از اینکه بیماران دوباره با اختلال مواجه می شوند ناامید هستم.

در حالی که کمتر از سه ماه از این سال مالی باقی مانده است، وقت آن است که به آینده نگاه کنیم، نه به عقب. من هزینه زندگی بر کارکنان NHS را می شناسم و می دانم که چقدر سخت کار می کنند. اما اگر افزایش دستمزد غیرقابل قبولی را برای کارکنان NHS فراهم کنیم، میلیاردها پوند از جایی که بیشتر به آن نیاز داریم برداشته خواهیم شد. افزایش دستمزد غیرقابل تحمل به معنای کاهش مراقبت از بیماران و تحریک تورمی است که همه ما را فقیرتر می کند.

سازمان بین المللی کار پیشنهاداتی را که از لایحه ضد اعتصاب حمایت می کند رد می کند

صبح بخیر. پرستاران امروز در انگلیس در اعتصاب هستند و 1 فوریه (یک دو هفته امروز) خود را آماده می کند تا بزرگترین روز اعتصابی باشد که رانندگان قطار، معلمان و کارمندان دولت همگی اعتصاب می کنند، در همان روزی که TUC “حفاظت از حق” را برگزار می کند. اعتصاب» روز تبلیغات.

TUC در حال بسیج مخالفان با لایحه ضد اعتصاب دولت است و امروز صبح، شماره 10 با شکست مواجه شد. سازمان بین المللی کاریک آژانس سازمان ملل متحد، به صراحت اعلام کرد که از این لایحه حمایت نمی کند.

پس چه، ممکن است فکر کنید. این دولت چندان نگران دیدگاه‌های کوانگوهای بین‌المللی نیست، به‌ویژه آنهایی که نسبتاً ناشناخته هستند. اما در روزهای اخیر وزراء مکرراً از این لایحه دفاع کرده و گفته اند که از نوعی حمایت ILO برخوردار است. گرانت شاپس، وزیر بازرگانی، روز دوشنبه به عوام گفت:

خود سازمان بین‌المللی کار بیان می‌کند که حداقل سطوح خدمات می‌تواند راهی متناسب برای ایجاد تعادل بین حق اعتصاب و نیاز به حمایت از عموم مردم باشد. این کاری است که ما انجام می دهیم. اتحادیه های خودمان نیز مانند ما، عضو سازمان بین المللی کار هستند و از آن حمایت می کنند.

ریشی سوناک همین نکته را در PMQ هفته گذشته بیان کرد.

اما بی بی سی مصاحبه کرد گیلبرت هونگبومدیر کل ILO در داووس، و هونگبو از شنیدن اینکه از سازمان او به عنوان شبه تایید کننده لایحه دولت یاد می شود، متعجب شدند. او به صدا و سیما گفت:

من از هیچ بحث دوجانبه ای در این مورد مطلع نیستم. ما بسیار نگران هستیم که کارگران ممکن است مجبور به پذیرش موقعیت‌ها شوند تا خودشان را از کار رها نکنند. آنها ممکن است مجبور شوند شرایطی را بپذیرند که کمتر از حد است.

فیصل اسلام، سردبیر اقتصاد بی‌بی‌سی، در اینجا شرح خوبی از داستان دارد.

در اینجا دستور کار روز است.

9.30 صبح: هاو مریمن، وزیر راه آهن، به کمیته حمل و نقل عوام مدارک ارائه می کند.

9.45 صبح: اندی کوک، بازرس ارشد نیروی انتظامی و خدمات آتش نشانی و نجات، به کمیته امور داخلی عوام در مورد پلیس شواهد می دهد. در ساعت 10:45 صبح هاروی ختکار، سرپرست ارشد و معاون رئیس انجمن ناظران پلیس، و استیو هارتشورن، رئیس ملی در فدراسیون پلیس انگلستان و ولز، شهادت می دهند.

10:15 صبح: جیلیان کیگان، دبیر آموزش، نشستی با رهبران اتحادیه های آموزشی برگزار می کند.

ساعت 12 شب: ریشی سوناک با کیر استارمر در PMQs روبرو می شود.

بعد از ساعت 12:45: نمایندگان مجلس در مورد آخرین وضعیت لایحه قانون اتحادیه اروپا (لغو و اصلاح) بحث می کنند.

بعد از ظهر: استیو بارکلی، وزیر بهداشت، در یک بازدید بهداشتی است.

من سعی خواهم کرد نظرات زیر خط (BTL) را زیر نظر بگیرم، اما خواندن همه آنها غیرممکن است. اگر سؤال مستقیمی دارید، “اندرو” را در جایی در آن قرار دهید و من به احتمال زیاد آن را پیدا خواهم کرد. من سعی می کنم به سؤالات پاسخ دهم، و اگر آنها مورد علاقه عمومی هستند، سؤال را پست می کنم و در بالای خط (ATL) پاسخ می دهم، اگرچه نمی توانم قول بدهم که این کار را برای همه انجام دهم.

اگر می خواهید سریع توجه من را جلب کنید، احتمالا بهتر است از توییتر استفاده کنید. من هستم @AndrewSparrow.

از طرف دیگر، می توانید به آدرس andrew.sparrow@aban.news.com به من ایمیل بزنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سارینا ویگمن خوشحال است که به بث مید مجروح فرصت بهبودی می دهد | تیم فوتبال زنان انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، سارینا ویگمن، سرمربی تیم ملی انگلیس، …