کارگران آژانس محیط زیست در انگلیس به دلیل اختلاف حقوق دست به اعتصاب زدند | آژانس محیط زیست

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مناطق مستعد سیل در انگلیس برای هشدار و هشدار سیل در روز چهارشنبه به سیستم‌های پشتیبان خودکار تکیه خواهند کرد، زیرا کارگران آژانس محیط زیست (EA) برای دستمزد اعتصاب می‌کنند.

سیستم‌هایی که معمولاً توسط کارکنان مجرب نظارت می‌شوند، که برخی از آنها به دلیل بحران هزینه‌های زندگی به بانک‌های مواد غذایی وابسته شده‌اند، پس از هفته‌ها کار برای اجرای حکمرانی ناکام ماندند، در طول عملیات صنعتی به صورت خودکار به کار گرفته می‌شوند. دولت پای میز مذاکره

بازرسان رودخانه، پیش بینی سیل، افسران مدیریت ریسک ساحلی، متصدیان کارخانه فاضلاب و کارکنان سد تیمز همگی به اعتصاب خواهند پیوست. نوامبر گذشته، دولت به کارکنان 2 درصد افزایش حقوق اعطا کرد، اما اتحادیه کارگری آنها، یونیسون، می گوید که از سال 2010 حقوق اعضای آن بیش از 20 درصد به صورت واقعی کاهش یافته است.

یکی از کارکنان پاسخگویی به حوادث EA به آبان نیوز گفت که همکارانش احساس کردند که به دلیل امتناع دولت از پرداخت حقوق، مجبور به انجام اقدامی هستند. کارگران با درجات پایین‌تر می‌توانند «ساعت سه صبح بیرون بیایند و زباله‌ها را از رودخانه‌ها پاکسازی کنند تا آب به خانه‌های مردم سرازیر نشود»، سپس بعد از ظهر به بانک مواد غذایی بروند.