وزیر کشور اوکراین در سقوط هلیکوپتر کشته شد | اوکراین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس پلیس ملی اوکراین گفت: 16 نفر از جمله وزیر کشور اوکراین و دیگر مقامات ارشد بر اثر سقوط یک بالگرد در خارج از کیف در شهر برواری کشته شدند.

فرماندار منطقه کیف پیشتر روز چهارشنبه گفت که یک هلیکوپتر در نزدیکی یک مهد کودک و یک ساختمان مسکونی سقوط کرده است. مقامات گفتند که دو کودک در میان کشته شدگان و 10 نفر در بیمارستان بستری هستند

ایهور کلیمنکو، رئیس پلیس ملی اوکراین، در بیانیه‌ای اعلام کرد که این هلیکوپتر حامل وزیر امور داخلی اوکراین، دنیس موناستیرسکی و هشت نفر دیگر بود. کلیمنکو گفت، معاون وزیر او، یوهن ینین، و وزیر امور خارجه، یوری لوبکوویچ نیز در این سانحه جان باختند.

کلیمنکو گفت که از 16 نفر که کشته شده اند، 9 نفر سرنشین هلیکوپتر بودند و به نظر می رسد 9 نفر از جمله دو کودک در زمین قربانی شده اند. 22 قربانی دیگر نیز در بیمارستان بستری شده اند.

بیشتر جزئیات به زودی…

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بایدن سرمایه داری دموکراتیک را احیا کرد – و پارادایم اقتصادی را تغییر داد | رابرت رایش

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، چگونه می توان همزمان با افزایش …