بولرهای استرالیایی بستری را برای دومین چکش کاری ODI پاکستان فراهم می کنند | تیم کریکت زنان استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ناظران گاه به گاه را می توان به خاطر احساس دژاوو بخشید، زیرا استرالیا با دومین پیروزی کوبنده در فاصله سه روز در بریزبن، پیروزی متوالی بر پاکستان را به دست آورد.

در مسابقات متوالی استرالیا ابتدا بولینگ زد، ضربات پاكستان را خفه كرد و سپس با انبوهی از ویكت‌ها و اورهای خالی، هدف را تعقیب كرد.

و با این حال، تفاوت‌های ظریف در نحوه بازی هر پیروزی بود که بر قدرت استرالیا در عمق و توانایی عملکرد در شرایط مختلف تأکید کرد – و شکاف بین دو طرف را برجسته کرد.

در حالی که میدان مرزی آلن در اولین ODI نوبت زیادی برای اسپینرهای استرالیا ایجاد کرد، همان زمین برای درز زنی مگ لنینگ طراحی شد تا در مرکز صحنه قرار گیرد. آنها این کار را با اقتدار انجام دادند، استرالیا با بولینگ ناچیز 125 در 43 اور، قبل از تعقیب دوش ها در کمتر از 20 اور و بدون از دست دادن یک ویکت، از پاکستان خارج شد.

اولین بار کیم گارث، ملی پوش سابق ایرلند بود که یک ماه پس از اولین حضورش در T20I برای خانه فرزندخوانده اش در برابر هند، مسیری مصمم و صبورانه را برای اولین حضور ODI خود برای استرالیا در پیش گرفت.

گارث زمانی که برای اولین بار برای ایرلند در هر دو فرمت توپ سفید بازی کرد، یک اعجوبه 14 ساله بود. تقریباً 13 سال بعد، پس از جابجایی کشورها و تجارت در WBBL برای سیدنی سیکسرز و ملبورن استارز در حالی که منتظر واجد شرایط شدن برای تیم ملی بود (او در سپتامبر این کار را انجام داد)، این جوان 26 ساله به خود باور داشت. نتیجه داده است. او ماه آینده به عنوان بخشی از تیم ملی استرالیا برای جام جهانی T20 راهی آفریقای جنوبی خواهد شد.

مگان شوت برای دومین مسابقه از سه مسابقه این سری استراحت داشت و به گارث فرصت داد تا بازی بولینگ را با دارسی براون باز کند. از همان ابتدا، این زوج بیشتر از استرالیا در مسابقه اول، لبه‌ها و کنده‌ها را تهدید می‌کردند و در حالی که براون ویکت‌بر بود و با نتیجه 3-32 از هشت اوور به پایان رسید، ارقام خشن گارث 0-13 در همان تعداد بازی بود. اوورها – از جمله چهار دختر – مقرون به صرفه ترین بازی بودند.

توانایی گارث در چرخاندن توپ و ایجاد نوک درز، به کاپیتان او یک اسباب‌بازی با استعداد دیگر می‌دهد تا با آن بازی کند و لنینگ با لذت از بول‌بازان خود را می‌چرخاند، در مجموع از هفت توپ استفاده می‌کند، یکی کمتر از ODI اول.

کیم گارث وارد می شود.
کیم گارث وارد می شود. عکس: Jono Searle/EPA

اولین ویکت براون یک زیبایی بود، توپی برای سیدرا عامر که سرعت، جهش و درز را با هم ترکیب می‌کرد و به شدت بالا می‌رفت تا شانه خفاش را در راه رسیدن به دستکش‌های بث مونی بگیرد. او دو نفر دیگر را دنبال کرد که اوماها سهیل با سرعت مورد ضرب و شتم قرار گرفت و به کنده هایش کوبید و آلیا ریاض به سمت دروازه بان رفت.

اما در حالی که تلاش های براون او را به عنوان بهترین بازیکن مسابقه رساند، بقیه حملات بولینگ به همان اندازه بی وقفه بود.

لنینگ در یازدهمین اوور به سمت اش گاردنر چرخید و در سیزدهم او اندازه مونیبع علی را داشت، در حالی که بازکننده یک تحویل بلند را بر روی نقطه پوششی برش داد، هرچند که برای تکمیل اخراج، الیز پری یک میدان عالی طول کشید تا به سمت مرز دوید. و توپ را در حالت کشش کامل قرار دهید.

زمانی که لنینگ توپ را به سمت آنابل ساترلند پرتاب کرد، او فقط دو توپ برای ضربه زدن گرفت و بسمه معروف lbw، کاپیتان پاکستان را به دام انداخت. معروف که 21 گل را به ثمر رساند، باز هم یکی از دو ضربه‌ای بود که در کنار ندای دار مقاومت نشان داد. دار بدشانس بود که در 24 در پایان غیر مهاجم، زمانی که درایو مستقیم سیدرا نواز انگشتان گارث را به دنبال خود قطع کرد و به کنده ها کوبید.

بقیه اعضای تیم پاکستان از هم پاشیدند زیرا لنینگ منابع بولینگ خود را به طرز فوق العاده ای به کار گرفت و آلانا کینگ را در دم به کاسه آورد. او دو ویکت را در دو توپ گرفت تا نمایشی تقریباً بی عیب در زمین ایجاد کند.

تنها لکه‌های روی کپی استرالیا، یک شکار توسط لیچفیلد در لغزش دوم و افزایش دیگری از واید – در مجموع 19 مورد برای افزودن به 23 کاسه در اولین ODI بود. هیچکدام در چارچوب این مسابقه پرهزینه نبودند، اما چنین بولینگ های سرکش ممکن است به استرالیا در برابر مخالفان سرسخت آسیب برساند و مطمئناً تمرکز بازی نهایی این سری در سیدنی خواهد بود.

برتری کلی استرالیا در این رشته به مونی و لیچفیلد اجازه داد تا بیداد کنند، به ویژه با شرایطی که از روز دوشنبه بسیار بهبود یافته است. مونی در اولین مسابقه با قیمتی ارزان از بازی خارج شده بود و عزم او برای از دست ندادن بازی برای بار دوم مشخص بود زیرا او در راه رسیدن به توپ شکست ناپذیر 57 توپ از 55، مرز را از اولین توپ تعقیب خارج کرد. لیچفیلد از تماشای دومین حضور ODI خود برای استرالیا لذت برد، و چند شات رمپ گستاخ را به خوبی نشان داد.

این یک بازی شاد و تهاجمی در خانه توسط بازکننده‌ها بود و لیچفیلد، با امتیاز 67 بر 61، بازی را با پرش از زمین به سعدیه اقبال و کوبیدن توپ از روی پوشش برای چهار نفر به پایان رساند. این یک فینال قاطع برای یک برد کوبنده بود و پس از دو نتیجه از این دست، تصور چیزی جز یک مسابقه یک طرفه دیگر در لاستیک مرده در روز شنبه سخت است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

معلمانی که با افزایش هزینه های بریتانیا به سلامت دندان دانش آموزان آسیب می زند خمیر دندان می دهند | بحران هزینه زندگی در انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس تحقیقات جدید، از …