دیزی پیرس، پیشگام AFLW، پیش از انتقال به مربیگری مردان از بازی کناره گیری کرد | AFLW

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دیزی پیرس، یکی از درخشان‌ترین ستاره‌ها و تاثیرگذارترین نام‌ها در تاریخ AFLW، پایان دوران بازی خود را قبل از رفتن به سمت مربیگری در بازی مردان تایید کرد. کاپیتان ملبورن روز چهارشنبه اعلام کرد که تصمیم “بسیار دشوار” برای بازنشستگی را گرفته است، دو ماه پس از پایان دادن به دوران حرفه ای خود با اولین پرچم برتر.

پس از 18 سال بازی در سطح بزرگسالان، این بازیکن 34 ساله که در حالی که هنوز هم بازی می کند، حرفه ای موفق را در رسانه ها ایجاد کرده است، از فصل آینده به جمع مربیان جیلونگ برتر AFL خواهد پیوست.

او گفت: “من فصلی از دوران بازیگری ام را با قلبی پر می بندم.” “من کل برنامه و بازیکنان و کادرفنی را از دست خواهم داد… این احتمالاً سخت ترین کار در تصمیم گیری بوده است. دوران احساسی بود.»

پیرس به عنوان یکی از پیشگامان بازی زنان در نظر گرفته می شود، که به عنوان اولین بازیکن شیاطین قبل از فصل افتتاحیه AFLW در سال 2017 انتخاب شد. فصل ها. او برنده سه جایزه قهرمان باشگاهی و سه انتخاب تمام استرالیا شد و در چهار مورد توسط همتایانش به عنوان بهترین کاپیتان AFLW انتخاب شد.

پیرس فصل 2019 را از دست داد زیرا برای به دنیا آوردن دوقلو مرخصی گرفت و روز چهارشنبه گفت که مشتاق است زمان بیشتری را با خانواده خود بگذراند.

پیرس گفت: «تصمیم گرفتن برای بازنشستگی بسیار دشوار بود و کاری که مدت زیادی طول کشید تا آن را انجام دهم.

“برنده شدن پرچم در فصل گذشته تقریباً تصمیم را سخت تر می کرد زیرا برای من هرگز به لحظات بزرگ یا جام ها مربوط نمی شد. Footy درباره تیم من، روابط، محیط و لحظات کوچک روزمره ای بود که با عضویت در یک باشگاه پا به وجود می آید. این چیزی است که بیشتر از همه دوست دارم و دلم برایش تنگ خواهد شد.»

پیرس قبل از اینکه حرفه خود را در AFLW آغاز کند، 12 سال را با داربین فالکونز گذراند و در سن 16 سالگی به باشگاه فقط زنان پیوست. در آنجا، او 10 جایزه برتر را به دست آورد و نزدیک به 200 بازی انجام داد.

Footy بخش بزرگی از زندگی من بوده است، واقعاً برای همیشه، اما از نظر فوتی ارشد، تقریباً 20 سال است. نقش مهمی در شکل دادن به من داشته است.»

از بسیاری جهات، دیگر بازی نکردن به نظر می رسد که بخشی از خودم، هویتم را رها می کنم، اما پایان برای همه فرا می رسد، و من احساس می کنم خیلی خوش شانس هستم که حرفه طولانی و کاملی را داشته ام و همینطور. بسیاری از خاطرات شگفت انگیز.»

مربی شیاطین، میک استینار، که جام برتر را با پیرس پس از پیروزی در فینال بزرگ مقابل بریزبن در نوامبر سال گذشته در دست داشت، گفت که باشگاه نمی توانست الگوی بهتری بخواهد.

استینار، که پیرس را در طول دوران حرفه‌ای خود در AFLW مربیگری می‌کرد، گفت: «دیزی بیشترین تأثیر را بر برنامه زنان ما داشته است، فرهنگ ما را خلق کرده، هدایت می‌کند و الهام‌بخش موفقیت‌های ما بوده است».

گری پرت، مدیرعامل ملبورن، گفت که پیرس “تاثیری همیشگی بر باشگاه ما خواهد گذاشت”.

پرت گفت: “دیدن دیزی، در کنار میک، برداشتن اولین جام برتر AFLW ما در سال گذشته، لحظه ای بود که همه ما آرزویش را داشتیم – و مطمئن هستم که برای همیشه به یاد خواهیم داشت.” “برای دیزی، این یک سفر و حرفه قابل توجه است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشتریان انرژی با قیمت ثابت با افزایش هزینه های ثابت با شوک قبض مواجه می شوند | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیهزاران خانواری که قراردادهای انرژی با …