رئیس سازمان نظارت بر مواد غذایی پیشنهاد می کند که مردم نباید کیک را به دفتر ببرند | سلامتی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس سازمان نظارت بر مواد غذایی به مردم توصیه کرد به خاطر سلامتی همکاران خود کیک را وارد دفتر نکنند.

پروفسور سوزان جب، رئیس آژانس استانداردهای غذایی، نیز ابراز تاسف کرد که تبلیغات غذاهای ناسالم “اختیار مردم را تضعیف می کند”.

او گفت در حالی که خوردن خوراکی‌های شیرین یک انتخاب است، اما مردم می‌توانند با فراهم کردن یک «محیط حمایتی» به یکدیگر کمک کنند. او به تایمز گفت: «همه ما دوست داریم فکر کنیم افرادی منطقی، باهوش و تحصیلکرده هستیم که همیشه انتخاب‌های آگاهانه انجام می‌دهیم و تأثیر محیط را دست کم می‌گیریم.

“اگر کسی کیک به دفتر نمی آورد، من در روز کیک نمی خوردم، اما چون مردم کیک می آورند، من آنها را می خورم. حالا، خوب، من یک انتخاب کردم، اما مردم انتخاب می کردند که به یک میخانه دودی بروند.

جب که با روزنامه صحبت می کرد افزود: با سیگار کشیدن، پس از مدت ها به جایی رسیده ایم که می فهمیم افراد باید کمی تلاش کنند، اما می توانیم تلاش های آنها را با داشتن یک محیط حمایتی موفق تر کنیم. در مقام شخصی “ما هنوز در مورد غذا چنین احساسی نداریم.”

او همچنین اصرار داشت که محدودیت‌های تبلیغاتی غذاهای ناسالم «در مورد وضعیت پرستار بچه‌ها نیست»، اما در عوض با آنچه که به عنوان «شکست کامل بازار» توصیف می‌کند، مقابله می‌کند که در آن کالاهای شیرین بر سبزیجات اولویت دارند.

او به این روزنامه گفت: «کسب و کارهایی که بیشترین پول را دارند، بیشترین تأثیر را بر رفتار مردم دارند. این عادلانه نیست… ما در نهایت با یک شکست کامل در بازار مواجه شدیم، زیرا چیزی که شما تبلیغ می کنید شکلات است و نه گل کلم.

دولت‌های متوالی نتوانستند ممنوعیتی را که مدت‌ها وعده داده بود برای تبلیغات تلویزیونی پیش از آب برای غذای بی‌ارزش معرفی کنند، با دولت جدید ریشی سوناک در دسامبر اعلام کرد که این اقدام ضد چاقی تا سال 2025 اجرایی نخواهد شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وکیل تگزاس که در سفر شکار سال 2006 توسط دیک چنی مورد اصابت گلوله قرار گرفت در سن 95 سالگی درگذشت | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک وکیل تگزاس که به …