برایان والشی متهم به قتل همسر گم شده خود در ماساچوست | ماساچوست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک دادستان ارشد روز سه شنبه گفت، مردی از ماساچوست که پیش از این با اتهام گمراه کردن بازرسان در جست و جوی همسر گمشده اش روبرو بود، اکنون به قتل در هنگام ناپدید شدن او متهم شده است.

مایکل موریسی، دادستان ناحیه نورفولک، در بیانیه ای ویدئویی گفت که برایان والشی، 47 ساله، که پس از اعتراف به بی گناهی در این اتهام گمراه کننده با وثیقه 500 هزار دلاری در بازداشت به سر می برد، روز چهارشنبه به اتهام جدی تر محاکمه خواهد شد.

او نگفت که چه شواهد اضافی منجر به اتهام قتل شده است.

موریسی گفت: «جزئیات تکمیلی تحقیقات و شواهدی که این اتهامات را تایید می کند احتمالاً در دادگاه ارائه می شود، اما در حال حاضر فاش نخواهد شد.

فردی که در دفتر وکیل والشی، تریسی ماینر، به تلفن پاسخ داد، گفت که ماینر هیچ نظری نخواهد داشت. ایمیلی که به دنبال نظر بود با ماینر گذاشته شد. او قبلا گفته بود که موکلش با تحقیقات همکاری کرده است.

همسر والشی، آنا والشی، 39 ساله، آخرین بار در ساعات اولیه صبح روز 1 ژانویه از خانه خود در منطقه مرفه ساحلی Cohasset در جنوب بوستون دیده شد که ظاهراً قصد داشتند با یک وسیله نقلیه سواری به فرودگاه بین‌المللی لوگان پرواز کنند. پلیس و دادستان واشنگتن دی سی گفتند.

اما پلیس هیچ نشانه ای پیدا نکرده است که او اخیراً یا با وسیله نقلیه یا پروازی از لوگان خارج شده است.

مقامات گفتند که آنا والشی چند روز بعد توسط کارفرمایش در دی سی ناپدید شد، جایی که این زوج خانه دارند و او اغلب در طول هفته برای کار در یک شرکت املاک و مستغلات به آنجا رفت و آمد می کند.

پلیس گفت که از تلفن همراه او استفاده نشده بود و هیچ فعالیتی روی کارت های اعتباری یا نقدی او وجود نداشت.

مقامات خانه خانواده و همچنین منطقه جنگلی نزدیک خانه را مورد بازرسی قرار دادند. این زوج سه فرزند خردسال دارند.

دادستان ها در دادگاه گفتند که برایان والشی در یک ویدیوی نظارتی دیده شده است که یک روز پس از آخرین ملاقات همسرش، در حال خرید لوازم نظافتی به ارزش 450 دلار در یک فروشگاه لوازم خانگی است. دادستان گفت که پلیس همچنین یک چاقوی شکسته و خون را در زیرزمین خانه این زوج پیدا کرده است، اگرچه آنها نگفتند که خون چه کسی است.

بازرسان هفته گذشته نیز زمانی را صرف جستجوی یک مرکز پردازش زباله و یک مجتمع مسکونی در شمال بوستون کردند که مادر برایان والشی در آن زندگی می‌کند، جایی که آنها مواردی را پیدا کردند که ممکن است به تحقیقات مربوط باشد.

بر اساس سوابق دادگاه فدرال، برایان والشی در حبس خانگی به سر می برد و در انتظار صدور حکم در یک پرونده کلاهبرداری مربوط به فروش نقاشی های جعلی اندی وارهول بود. پلیس کوهاست گفت ناپدید شدن آنا والشی و پرونده شوهرش به نظر می رسد ارتباطی با هم ندارند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …