ران جرمی برای محاکمه به اتهام تجاوز به عنف صلاحیت ندارد | تجاوز جنسی و تجاوز جنسی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک قاضی لس آنجلس روز سه‌شنبه اعلام کرد که ران جرمی، مجری فیلم‌های مستهجن، از نظر ذهنی برای محاکمه در مورد ده‌ها مورد تجاوز و تجاوز جنسی ناتوان است.

رونالد اس. هریس، قاضی دادگاه عالی، در جلسه ای گفت که پس از بررسی گزارش های دادستان ها و دفاعیات جرمی، او در “افت غیر قابل درمان عصبی شناختی” قرار دارد که بعید است از آن بهبود یابد.

دادستان ها خواستند که او به طور دوره ای مورد ارزیابی مجدد قرار گیرد.

جلسه استماع قرار دادن جرمی 69 ساله با نام قانونی رونالد هایت در یک بیمارستان دولتی ماه آینده برگزار خواهد شد.

جرمی پس از اینکه هیئت منصفه او را به 34 مورد تجاوز جنسی متهم کرد، از جمله 12 مورد تجاوز جنسی، خود را بی گناه دانست.

استوارت گلدفارب، وکیل جرمی در ایمیلی گفت: «هنگامی که او دو سال پیش دستگیر شد، گفتم که او از همه اتهامات بی گناه شناخته خواهد شد. دو سال گذشت و با کشف اضافی که دریافت کردم، معتقد بودم که او بی گناه شناخته می شود. متأسفانه به دلیل شرایط روحی او به دادگاه نمی رود و این فرصت را دارد که نام خود را پاک کند.»

جرمی که از زمان بازداشتش در سال 2020 در زندان به سر می برد، در جلسه دادگاه شرکت نکرد.

ایمیلی که روز سه‌شنبه خواستار اظهار نظر از دفتر دادستانی منطقه شده بود، بلافاصله پس داده نشد.

جرمی که با نام مستعار “جوجه تیغی” شناخته می شود، برای چندین دهه یکی از شناخته شده ترین و پرکارترین بازیگران صنعت پورنو بوده است و از طریق نمایش های واقعیت، حضور در عموم و موزیک ویدئوها به یک اثر بدیع فرهنگی پاپ تبدیل شده است.

او مدت‌هاست که جاذبه‌ای برای جویندگان خودکار و سلفی بوده است، به همین دلیل است که برای اولین بار با زنان و دختران ۱۵ تا ۵۱ ساله‌ای که از دهه ۱۹۹۰ تا ۲۰۱۹ متهم به تجاوز به او هستند، برخورد کرد.

بر اساس رونوشت شهادت هیئت منصفه بزرگ زنان و دختران که توسط آسوشیتدپرس به دست آمده است، جرمی آنها را به یک فضای منزوی کوچک، اغلب حمام یک بار و کبابی در غرب هالیوود می کشاند، آنها را به دام می انداخت و به آنها تجاوز جنسی می کرد.

لس آنجلس تایمز ابتدا گزارش داد که جرمی محاکمه نخواهد شد.

این اتهامات ناشی از یک کارگروه دادستان منطقه است که برای تحقیق در مورد سوء رفتار جنسی در صنعت سرگرمی پس از گزارش هایی درباره هاروی واینستین در سال 2017، جنبش #MeToo را به یک پدیده بین المللی تبدیل کرد.

جرمی یکی از معدود مردانی بود که در کار گروه ضربت به همراه خود واینستین که در ماه دسامبر به تجاوز و تجاوز جنسی محکوم شد، متهم شد.

دادستان ها هنوز در حال تصمیم گیری برای محاکمه مجدد واینستین در مورد چندین اتهام هستند که هیئت منصفه وی به بن بست رسیده بود یا خیر. آنها قصد دارند دوباره بازیگر دنی مسترسون را در سه مورد تجاوز به عنف محاکمه کنند، پس از اینکه هیئت منصفه او در ماه گذشته موفق به صدور حکم نشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هنگ کنگ: محاکمه مهم امنیت ملی 47 مدافع دموکراسی آغاز شد | هنگ کنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بزرگترین محاکمه امنیت ملی هنگ …