یورگن کلوپ در پیروزی مقابل وولوز از نشانه مهم لیورپول راحت شد | لیورپول

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یورگن کلوپ گفت که قهرمانی لیورپول در جام حذفی در وولوز به بازگرداندن باور به آنفیلد کمک می کند و او را برای دیدار شنبه چلسی در لیگ برتر دچار مشکل می کند.

سرمربی لیورپول هشت تغییر را نسبت به شکست غم انگیز آخر هفته مقابل برایتون برای بازی تکراری دور سوم انجام داد و با نمایشی جمع و جورتر و مصمم تر که با گل برتری هاروی الیوت پوشانده شده بود، پاداش دریافت کرد. کلوپ اعتراف کرد که تیمش نمی‌تواند تکرار بازی‌های خود در برایتون و برنتفورد را تحمل کند، جایی که شکست‌ها به چشم‌انداز لیورپول برای صعود به جمع چهار تیم برتر لطمه زد و اعتماد به نفس خود را از اولین پیروزی در سال 2023 به دست آورد.

سرمربی لیورپول گفت: “ما می دانیم که فقط به دور بعدی راه پیدا می کنیم، اما امشب نشانه مهمی برای ما است که چنین چیزهایی امکان پذیر است و برای مردم ما در خانه.” یک بازی بزرگ در آخر هفته در راه است. اگر ما یک بازی دیگر مانند بازی گذشته انجام می دادیم، مطمئن نیستم که مردم قبل از ورود به ورزشگاه چه فکری می کردند. اکنون آنها چیزی برای انتظار دارند و ما دوباره با هم خواهیم جنگید.»

کلوپ پیروزی در مولینوکس را پاسخی عالی به شکست در ورزشگاه آمکس توصیف کرد. وی افزود: این واکنشی بود که باید نشان می دادیم. ما جمع و جور بودیم، با هم بودیم، چالش های خیلی خوبی داشتیم، وقتی توپ را به دست آوردیم، فوتبال واقعاً خوبی بازی کردیم و یک گل استثنایی زدیم. هاروی چیزی دید که خیلی ها ندیدند.

اگر من یک دروازه‌بان بودم، در آن لحظه انتظار ضربه‌ای را نداشتم. واضح است که بازی با بازی قبلی بسیار متفاوت بود. همه نمایش های فردی خوب بود. هر جا بودیم با هم بودیم. من به پسرها گفتم وقتی خوب بازی می‌کنید و برنده می‌شوید این احساس را به شما دست می‌دهد. ما دیگر نمی‌توانیم آن را به خاطر بیاوریم، زیرا خیلی وقت است که این اتفاق افتاده است، اما به همین دلیل است که ما بسیار خوشحالیم.»

سرمربی لیورپول گفت: “پیرترین و جوان ترین آنها واقعا استثنایی بودند” – جیمز میلنر و استفان باجستیک – و اعتراف کرد که چندین بازیکن در برنامه های او برای چلسی نقش داشته اند.

کلوپ گفت: فکر نمی‌کنم بعد از یک بازی بگوییم این تیم هشت هفته آینده خواهد بود. امیدوارم داروین [Núñez] فردا یا پنجشنبه به تمرین برمی گردد و ممکن است در رقابت باشد. ما در یک نمایش بازیگری نیستیم اما در به روی همه باز است. ما باید بجنگیم و هر کسی که آماده مبارزه است شانس خوبی برای بازی دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازارها تحت تاثیر نگرانی های ژئوپلیتیکی؛ جهش فروش خودرو در بریتانیا در ژانویه – کسب و کار زنده | کسب و کار

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی پکن در محکومیت تصمیم …