رانندگان خوب در نیوساوت ولز برای دریافت جریمه های جزئی راهنمایی و رانندگی تحت تعهد انتخاباتی ائتلاف یکبار مهلت دارند | نیو ساوت ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رانندگانی که سه سال سابقه رانندگی تمیز دارند، می‌توانند از جریمه جریمه‌های تخلفات جزئی رانندگی در سیاست انتخاباتی جدید اعلام شده از سوی دولت NSW طفره بروند.

به گزارش دیلی تلگراف، به رانندگان خوب یک فرصت یکبار برای فرار از جریمه برای تخلفاتی از جمله سرعت غیرمجاز، رعایت نکردن علائم گردش به چپ یا راست یا رانندگی در خط اتوبوس داده می شود.

این رانندگان 124 دلار در جریمه جریمه هایی که از سرعت مجاز کمتر از 10 کیلومتر در ساعت فراتر رفت، 275 دلار برای نادیده گرفتن علامت گردش ممنوع به چپ یا راست و تا 2200 دلار برای رانندگی در خط اتوبوس تحت برنامه دولت صرفه جویی خواهند کرد.

آنها همچنان یک امتیاز محرومیت دریافت خواهند کرد و این مشوق فقط هر سه سال یک بار اعمال می شود.

این وعده دولت یک روز پس از آن است که حزب کارگر نیوساوت ولز وعده انتخاباتی خود را برای پاداش دادن به رانندگان نیوساوت ولز فاش کرد و پیشنهاد حذف یک نقطه ضعف پس از 12 ماه رانندگی خوب را داد.

مت کین، خزانه دار نیوساوت ولز، از سیاست کارگری انتقاد کرد و گفت که دو سوم تصادفات مرگبار شامل سرعت در محدوده کم است.

و وزیر راه شهری، ناتالی وارد، نیز به این سیاست حمله کرد و گفت که دو سوم تصادفات مرگبار در پنج سال گذشته شامل رانندگانی بود که کمتر از 10 کیلومتر در ساعت بیش از حد مجاز سفر می کردند.

وارد روز سه شنبه به ۲ گیگابایت گفت: «چیزی به نام سرعت ایمن در سطح پایین وجود ندارد.

ما می دانیم که سرعت می کشد.

این سیاستی است که قربانیان و خانواده ها را نادیده می گیرد.»

جان گراهام، سخنگوی اپوزیسیون جاده‌ها، سیاست دولت را سریع‌ترین چرخش جهان خواند.

او روز چهارشنبه گفت: «این ناامیدکننده است که آنها سیاست بهتر و ایمن‌تر ما را بی‌سابقه رد کردند، فقط به این دلیل که آن را ارائه نکردند».

طرح کارگری برای تشویق رانندگان پس از حذف علائم هشدار دهنده دوربین های سرعت سیار که منجر به افزایش تعداد جریمه های صادر شده در سراسر ایالت شد، طراحی شده است.

داده‌های Revenue NSW نشان می‌دهد که تعداد جریمه‌های دوربین‌های دیجیتال سرعت موبایل صادر شده در صورت تجاوز از حد مجاز سرعت 10 کیلومتر یا کمتر از 3222 در اکتبر 2020 به 27855 تا فوریه 2021 افزایش یافته است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نفوذ دیپلماتیک استرالیا در آسیا با افزایش منافع پولیس محلی در خارج از کشور | سیاست خارجی استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس آخرین رتبه بندی …