پلیس می گوید داریوس مایلز آلابامایی اسلحه ای را برای قتل مادر جوان مورد استفاده قرار داد | بسکتبال کالج

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بازرسان می‌گویند که یک بازیکن بسکتبال دانشگاه آلاباما که متهم به قتل بود، اسلحه مورد استفاده در تیراندازی مرگبار به یک زن 23 ساله را فراهم کرد، اما مرد دیگری اسلحه را شلیک کرد.

بازرسان می گویند که داریوس مایلز اعتراف کرده است که سلاح مورد استفاده برای کشتن جامیا هریس را ارائه کرده است. مرد دیگری متهم به شلیک اسلحه و کشتن هریس در نزدیکی محوطه دانشگاه است.

مایلز، 21 ساله، یک مهاجم اهل واشنگتن دی سی، و مایکل لین دیویس، 20 ساله، از شهرستان چارلز، مریلند، متهم به قتل بزرگ در قتل هریس، که یک پسر پنج ساله داشت، هستند. پلیس گفت که تیراندازی در اوایل روز یکشنبه در استریپ، یک منطقه تجاری دانشجویی با بارها و رستوران‌ها در نزدیکی پردیس توسکالوسا رخ داد. بازرسان در یک سند دادگاه نوشتند که هریس روی صندلی مسافر یک ماشین نشسته بود که مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

دانشگاه آلاباما در بیانیه ای اعلام کرد که مایلز دیگر در تیم بسکتبال حضور ندارد. The Crimson Tide قرار است سه شنبه شب در نشویل نقش Vanderbilt را بازی کند.

وکلای مدافع مایلز روز دوشنبه بیانیه‌ای منتشر کردند و گفتند که مایلز بر بی‌گناهی خود تاکید می‌کند و او و خانواده‌اش از مرگ هریس «دل‌شکسته‌اند».

آنها گفتند: «در حالی که داریوش به دست داشتن در این تراژدی متهم شده است، او بی گناه خود را حفظ می کند و منتظر روز خود در دادگاه است. وکلای ویلیام وایت، کلیتون تارت و سوزان نورمن از شرکت حقوقی بولز هولمز وایت مستقر در بیرمنگام در این بیانیه نوشتند: “تحقیقات خود شرکت ما در حال انجام است و در حال حاضر هیچ بیانیه دیگری ارائه نخواهد شد.”

نیت اوتس، مربی بسکتبال، روز دوشنبه گفت بازیکنانش “نوعی روند سوگواری” را پشت سر می گذارند.

اوتس در مورد بازیکنان گفت: «آنها سؤالات زیادی نداشتند. «این واقعاً بیشتر نوعی فرآیند سوگواری است. منظورم این است که آنها شدت شرایط را با جامه درک می کنند. آنها همچنین شدت وضعیت داریوش را درک می کنند. هر دو طرف آن وجود دارد که با آن سروکار دارند.»

مادر هریس، دکارلا کاتن، گفت که دخترش مورد علاقه خانواده اش بود.

کاتن به AL.com گفت: “او یک زن جوان زیبا بود که خانواده اش و بیش از همه پسر پنج ساله اش کین را دوست داشت.” او فقط سعی می کرد از تعطیلات آخر هفته اش با پسر عمویش که در دانشگاه آلاباما تحصیل می کند و دوست پسرش لذت ببرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

معلمانی که با افزایش هزینه های بریتانیا به سلامت دندان دانش آموزان آسیب می زند خمیر دندان می دهند | بحران هزینه زندگی در انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس تحقیقات جدید، از …