مقامات کالیفرنیا می گویند کشته شدن شش نفر از جمله مادر و نوزاد در یک حمله هدفمند | کالیفرنیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مقامات کالیفرنیا قتل شش نفر از جمله یک نوزاد شش ماهه را که در آغوش مادر 17 ساله اش گهواره شده بود، یک حمله هدفمند و “قتل عام وحشتناک” توصیف کرده اند.

این قتل در گوشن، در دره کشاورزی اصلی کالیفرنیا در ساعات اولیه صبح روز دوشنبه رخ داد. مایک بودرو، کلانتر شهرستان تولار، خشونت را به تجارت غیرقانونی مواد مخدر مرتبط می‌داند و می‌گوید که نمایندگان هفته گذشته حکم بازرسی مرتبط با مواد مخدر را در همان خانه انجام داده‌اند.

بودرو به خبرنگاران حاضر در صحنه گفت: «ما معتقدیم که این پیامی بود که ارسال شد. ما معتقدیم که این خانواده هدفمند بوده است.»

وی گفت که ماموران اجرای قانون به جستجو برای یافتن حداقل دو مظنون که همچنان متواری هستند، ادامه می دهند.

کمی قبل از ساعت 4 صبح، پس از شنیده شدن چندین تیراندازی، مقامات برای تیراندازی فعال احتمالی به منطقه فراخوانده شدند. کلانتری گفت که نمایندگان بلافاصله دو قربانی را در خیابان و دیگری را در درب خانه پیدا کردند.

بودرو گفت که یکی از قربانیان با رسیدن مقامات زنده و زخمی شده بود اما بعداً در بیمارستان درگذشت.

این حملات در یک جامعه عمدتاً لاتین تبار با 5400 نفر در میانه راه بین لس آنجلس و سانفرانسیسکو رخ داد. ادی والرو، سرپرست بخش، در بیانیه‌ای رسانه‌ای گفت: قتل‌ها در جامعه مزرعه‌های کوچک «بدترین کابوس همه» بود.

او گفت: «این اعمال خشونت آمیز بی معنی، به ویژه در مورد نوزادان، کودکان و بزرگسالان، جایی در جوامع ما ندارد.

بودرو بعداً به لس آنجلس تایمز گفت که اجساد نوزاد و مادر 17 ساله، که اعضای خانواده او را آلیسا پاراز معرفی کرده‌اند، و نوزادش، نیکولاس نولان پاراز، در گودالی بیرون از خانه قرار داشتند. هر دوی آنها از ناحیه سر زخمی شده بودند و بودرو گفت که به نظر می‌رسد این نوجوان سعی می‌کرد با پسرش از خشونت فرار کند.

چند تن دیگر از جمله یک زن مسن که بودرو می گوید به نظر می رسد در خواب در حالی که در رختخواب بود مورد اصابت گلوله قرار گرفته است، به سرش شلیک شده است. دو زن با مخفی شدن در یک تریلر در ملک جان سالم به در بردند.

“من فکر می کنم که به طور خاص به کارتل مرتبط است. بودرو به روزنامه گفت: میزان خشونت… این یکی از اعضای باند رده پایین شما نبود.

“اگر [they] به طور خاص به سر همه شلیک می کنند، آنها می دانند که دارند چه کار می کنند… [and] آنها با کاری که انجام می دهند راحت هستند.»

این روزنامه گزارش داد که حکم بازرسی هفته گذشته منجر به دستگیری یک نفر و کشف و ضبط اسلحه، ماری جوانا و متامفتامین شد.

ساموئل پینا روز دوشنبه گفت که نوه نوجوانش، آلیسا پاراز، و نوزادش، نیکولاس نولان پاراز، در میان کشته شدگان هستند.

او به آسوشیتدپرس گفت: «نمی‌توانم سرم را دور این کار ببندم که چه نوع هیولایی این کار را انجام می‌دهد.

پینا گفت پراز و نوزادش با خانواده پدرش در گوشن زندگی می کردند و عموی پدرش، پسر عموی پدرش و مادربزرگ و مادربزرگش نیز کشته شدند.

او گفت خانواده در شوک هستند. او گفت: «این در امواج بزرگ می آید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

معلمانی که با افزایش هزینه های بریتانیا به سلامت دندان دانش آموزان آسیب می زند خمیر دندان می دهند | بحران هزینه زندگی در انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس تحقیقات جدید، از …