مت شلاپ در دعوای حقوقی متهم به دست زدن به دستیار کمپین هرشل واکر است.

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آقای شلاپ، 55 ساله، دستیار سابق کاخ سفید جورج دبلیو بوش، به عنوان یک مدافع عمومی سرسخت آقای ترامپ به شهرت رسید. زمانی که هر دو در دولت بوش کار می کردند، با خانم شلاپ 50 ساله آشنا شد. آنها ازدواج کردند، صاحب پنج دختر شدند و در دوران ریاست جمهوری آقای ترامپ، به یکی از برجسته ترین زوج های محافظه کار واشنگتن تبدیل شدند.

این دادخواست آقای شلاپ را با اشاره به بیانیه اولیه آقای جاسوس که این اتهامات را حملات شخصی و دروغین توصیف می کرد، به افترا متهم می کند.

این دادخواست استدلال می‌کند که خانم شلاپ با گفتن به همسایه‌ها که «فردی مشکل‌دار» است که به دلیل دروغگویی و اظهارات نادرست در رزومه‌اش از مشاغل قبلی اخراج شده است، به کارمند واکر بدنام کرده است. شاکی گفت که این پیام در یک پیام گروهی با همسایگان به اشتراک گذاشته شده است.

در این دادخواست آمده است که شاکی به دلیل دروغگویی یا دروغگویی در رزومه خود از کار اخراج نشده است.

طبق این دادخواست، شاکی موظف شد آقای شلپ را به یک رویداد کمپین واکر در 19 اکتبر در پری، گا.

آن شب، آقای شلاپ پس از بازگشت به آتلانتا، کارمند را برای نوشیدنی دعوت کرد.

این دو مرد در Capital Grille ملاقات کردند، جایی که در مورد ورزش صحبت کردند، و سپس به سمت یک بار دوم به نام Manuel’s Tavern که حدود 25 دقیقه دورتر بود، رفتند. طبق دادخواستی که ادعا می‌کند پای او «تقریباً دائماً در تماس» با پای دستیار بوده است، در نوار دوم، آقای شلاپ «به‌طور غیرمعمول نزدیک» به کارمند نشست.

در دادخواست می‌گوید که آقای شلاپ کارمند را تشویق کرد که نوشیدنی بیشتری بخورد، که باعث ناراحتی کارمند شد. کارمند از آقای شلاپ روی برگرداند تا یک بازی بیسبال را از طریق تلویزیون در بار تماشا کند و آقای شلپ از او پرسید که چرا دستیار طبق دادخواست به او نگاه نمی کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جام جهانی T20 زنان: راهنمای 10 تیم در آفریقای جنوبی | دنیای زنان بیست 20

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، انگلستان زمان غرق شدن یا شنا …