Peppy 45 میلیون دلار برای توسعه ایالات متحده و بودجه بیشتر سلامت دیجیتال جمع آوری می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مستقر در انگلستان Peppy یک دور سری B 45 میلیون دلاری به رهبری AlbionV برای گسترش در بازار ایالات متحده جمع آوری کرد.

Peppy که در سال 2018 تأسیس شد، خدمات بهداشتی مرتبط با جنسیت را از طریق کارفرمایان ارائه می دهد، از جمله مراقبت از یائسگی، بارداری، باروری، والدین زودرس و نگرانی های سلامت مردان. این شرکت یک 6.6 میلیون پوند سری A در سال 2021.

علاوه بر توسعه ایالات متحده، Peppy از این افزایش برای رشد در بریتانیا، سرمایه گذاری در توسعه محصول، بهبود فناوری خود و ارتقای خدمات پشتیبانی خود برای کاربران و مشتریان استفاده خواهد کرد.

“این سفر تازه در ایالات متحده شروع شده است. آگاهی از یائسگی در ایالات متحده شروع به رشد کرده است، اما هنوز هم می تواند یک موضوع تابو باشد. ما مفتخریم که بدانیم Peppy بخشی از جنبش مراقبت های بهداشتی ایالات متحده خواهد بود که به ارمغان می آورد. مریدولا پور، مدیر عامل و بنیانگذار Peppy در بیانیه ای نوشت: مسائل مربوط به حمایت جنسیتی مانند یائسگی در خط مقدم قرار دارند – درست همانطور که در بریتانیا انجام دادیم.


کلینیک مراقبت از زایمان اولا اعلام کرد که 19.1 میلیون دلار بودجه سری A جمع آوری کرده است.

این دور توسط 8VC با مشارکت سرمایه گذاران موجود از جمله Metrodora، صندوق مؤسسان زن، صندوق مشارکتی و Alumni Ventures هدایت شد. سری A مجموع بودجه خود را به 22.3 میلیون دلار می رساند. اولا رشد بذر خود را در سال 2020 اعلام کرد.

این استارت آپ در حال حاضر دو کلینیک در شهر نیویورک دارد. از این بودجه برای پیشبرد مراقبت های بارداری، گسترش قابلیت های سونوگرافی و اضافه کردن گروه های حمایتی برای والدین استفاده خواهد کرد.

“در Oula، ما بر ارائه یک تجربه عالی و نتایج عالی برای بیماران خود متمرکز شده ایم. این به معنای گوش دادن و جدی گرفتن نگرانی های آنها، اولویت دادن به سلامت روان و همچنین جسمی، نزدیک شدن به این کار از طریق دریچه عدالت و فراگیر بودن، استخدام افراد مختلف است. آدریان نیکرسون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Oula، در بیانیه ای گفت: و کارکنان شایسته فرهنگی، ارائه مراقبت های آگاهانه از تروما، با تاکید بر اهمیت مراقبت های پس از زایمان و توانمندسازی بیماران برای دفاع از خود.


استارت‌آپ باروری مردان پستریتی هلث در دوری به رهبری Distributed Ventures با مشارکت FCA Venture Partners و WVV Capital 7.5 میلیون دلار به دست آورد.

این شرکت ویزیت های مجازی، تشخیص های خانگی و مشاوره حضوری در مورد باروری مردان را ارائه می دهد.

Pam Pure، مدیر عامل Posterity Health در بیانیه‌ای گفت: «شبکه گسترش یافته Posterity Health تعداد اورولوژیست‌های تولید مثل را که از این پلتفرم استفاده می‌کنند دو برابر می‌کند و دسترسی آسان به مراقبت‌های حضوری را در صورت لزوم فراهم می‌کند.


شرکت هوش مصنوعی بهداشت و درمان Ferrum Health 6 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری توسط Urban Innovation Fund، Cercano Management و Singtel Innov8 جمع‌آوری کرد.

این شرکت یک بذر 9 میلیون دلاری در سال 2020. این شرکت قصد دارد از سرمایه برای توسعه پلتفرم هوش مصنوعی سازمانی خود استفاده کند که هدف آن تجزیه و تحلیل داده های پزشکی و ارائه بینش در مورد مراقبت از بیمار است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشتریان انرژی با قیمت ثابت با افزایش هزینه های ثابت با شوک قبض مواجه می شوند | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیهزاران خانواری که قراردادهای انرژی با …