سر جیم رتکلیف تایید کرد که قصد خرید منچستریونایتد را دارد | منچستر یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یکی از ثروتمندترین افراد بریتانیا، سر جیم رتکلیف، تایید کرده است که شرکت او در حال رقابت برای خرید منچستریونایتد از خانواده گلیزر است.

راتکلیف در مورد جاه طلبی های خود برای تصاحب باشگاه دوران کودکی خود خجالتی بود زمانی که گلیزرها برای اولین بار اعلام کردند که مایل به فروش در ماه نوامبر هستند.

با این حال، شرکت راتکلیف اینئوس روز سه‌شنبه اعلام کرد که علاقه خود را در بانک تجاری که فروش خانواده گلیزر را انجام می‌دهد، ثبت کرده است، اعلامیه‌ای که اولین شرکتی است که این کار را به صورت عمومی انجام می‌دهد. سخنگوی اینئوس، یک شرکت پتروشیمی و فرکینگ، به تایمز گفت: «ما رسما خود را وارد این فرآیند کرده‌ایم.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

انتظار می‌رود که مناقصه‌های رسمی از ماه آینده آغاز شود و انتظار می‌رود که ایالات متحده، خاورمیانه و آسیا نیز علاقه مند شوند. در این مرحله، طرفین باید ثبت نام کنند تا اسناد مالی محرمانه را ببینند و قبل از تصاحب احتمالی، متعهد به انجام آزمایشات لازم شوند.

انتظار نمی رود که قیمت آن ارزان باشد، زیرا گلیزرها به دنبال حدود 5 میلیارد پوند هستند.

داستان کامل برای پیگیری

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …