شبکه آزمایش PCR Covid انگلستان یکی از سه آزمایشگاه را با کاهش تقاضا حذف می کند | ویروس کرونا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مقامات بهداشت عمومی گفته اند که شبکه آزمایش PCR انگلیس برای کووید به دلیل کاهش تقاضا کاهش می یابد.

آژانس امنیت بهداشتی بریتانیا (UKHSA) اعلام کرد که آزمایشگاه روزالیند فرانکلین در اسپا لیمینگتون – که در اوج فعالیت خود روزانه حدود 75000 آزمایش Covid PCR را پردازش می‌کرد – به عنوان بخشی از شبکه پردازش فعالیت نخواهد کرد.

آزمایش‌های PCR اکنون تنها توسط آزمایشگاه‌های موجود NHS پردازش می‌شوند و تعداد سایت‌ها را از سه به دو کاهش می‌دهند.

UKHSA در بیانیه‌ای گفت: «این تغییر به لطف واکسن‌ها و آزمایش‌های جریان جانبی برای کمک به حفظ امنیت مردم و کاهش نیاز فعلی به آزمایش PCR امکان‌پذیر است.» این سازمان اضافه کرد که در صورت لزوم، به عنوان مثال، در صورت ظهور یک نوع جدید نگران کننده کووید، یا اگر یک بیماری همه گیر جدید در آینده رخ دهد، آزمایش PCR می تواند به سرعت افزایش یابد.

UKHSA گفت که این حرکت ارزش پول را برای مالیات دهندگان تضمین می کند و به این معنی است که این تسهیلات می تواند برای مقاصد دیگر استفاده شود.

آزمایشگاه روزالیند فرانکلین، که به نام یکی از شخصیت‌های کلیدی در کشف ساختار DNA نامگذاری شده است، پردازش آزمایش‌های PCR را در ژوئن 2021 آغاز کرد. این آخرین سایتی است که چنین عملیاتی را متوقف کرده است، و پردازش در تعدادی از سایت‌های دیگر متوقف شده است. شبکه آزمایشگاهی فانوس دریایی

تعطیلی عمده امکانات در پی پایان آزمایش رایگان PCR برای اکثر افراد مبتلا به علائم کووید رخ داد.

اولیور مون، مدیر عامل آزمایش کووید-19 در UKHSA، از کارکنان آزمایشگاه روزالیند فرانکلین تمجید کرد.

او گفت: “این آزمایشگاه از زمان افتتاح بیش از 8.5 میلیون نمونه را پردازش کرده است و نقش بزرگی در حفاظت از کشور ایفا کرده است.”

با این حال پروفسور جیمز نیسمیت، مدیر مؤسسه روزالیند فرانکلین – که با وجود نام مشابه با این آزمایشگاه ارتباطی ندارد – هشدار داد که همه گیری هنوز تمام نشده است و هنوز کارهایی باید انجام شود، از جمله در بهبود کیفیت هوای داخل خانه و پیشگیری از آن. و درمان کووید طولانی

در حالی که Naismith اضافه کرد که این وظیفه UKHSA است که در مورد چگونگی پاسخگویی به تقاضا برای آزمایش‌های PCR تشخیصی قضاوت کند، او تأکید کرد که نظارت ژنومی – که بر آزمایش‌های PCR تکیه دارد – همچنان مهم است.

او گفت: «نکته کلیدی برای بریتانیا نظارت کافی بر طیف گونه های موجود در این کشور، تلاش برای شناسایی روندها در گونه های تازه در حال ظهور است. “به نظر من بریتانیا در بسیاری از این کارها یک رهبر جهانی بوده است و بینش ما به مردم در سراسر جهان کمک کرده است. امیدوارم این حفظ شود.»

راوی گوپتا، استاد میکروبیولوژی بالینی در دانشگاه کمبریج، با این موضوع موافق است.

او گفت: «تصمیم برای کاهش آزمایش با توجه به فشارهایی که بریتانیا با آن مواجه است قابل درک است. “با این حال، ما باید این گزینه را حفظ کنیم که در صورت نیاز افزایش دهیم و از طریق مطالعه ONS Covid-19 هوشیاری خود را برای انواع جدید در جامعه حفظ کنیم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تحقیقات نشان می‌دهد استرالیا به مراقبت‌های بهداشت روانی هدفمند برای جلوگیری از مرگ و میر دانشجویان بین‌المللی بر اثر خودکشی نیاز دارد | دانشگاه های استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، تحقیقات نشان می‌دهد که اگر …