رایان ایر با 2 میلیون فروش در یک آخر هفته برای اولین بار از رکورد ژانویه برخوردار شد | رایان ایر

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

این ایرلاین ارزان قیمت اعلام کرده است که رایان ایر در ماه ژانویه رکوردهای رزرو را به ثبت رساند و برای اولین بار از فروش 2 میلیونی در یک آخر هفته عبور کرد.

مدیر اجرایی آن، مایکل اولری، گفت با وجود عدم اطمینان اقتصادی، هیچ نشانه ای از کاهش تقاضا وجود ندارد.

رایان ایر قرار است به توسعه تهاجمی خود پس از کووید ادامه دهد و در تابستان امسال در مقایسه با سال 2022 حدود 10 درصد صندلی بیشتر در بریتانیا ارائه دهد.

اولری گفت که تعداد مسافران در سال منتهی به مارس 2023 به 168 میلیون و سال بعد به 185 میلیون افزایش خواهد یافت و افزود: “تابستان بسیار قوی به نظر می رسد و کرایه ها در حال افزایش هستند.”

او گفت که افزایش درصدی «تک رقمی بالا» در کرایه‌ها برای دومین سال وجود خواهد داشت که سریع‌ترین سرعتی است که به یاد می‌آورد.

اولیری گفت که این افزایش تا حدی به دلیل هزینه های بالای سوخت بوده است، اما بیشتر به دلیل تقاضای شدید برای صندلی های هواپیما و کمبود ظرفیت در بازار است، در حالی که رقبا هنوز برنامه ها را به سطح قبل از کووید بازگردانده اند.

در حالی که بسیاری انتظار داشتند تورم بالا و کندی اقتصادی تقاضای مصرف کننده را کاهش دهد، اولری گفت: «در حال حاضر هیچ نشانه ای از آن نمی بینیم. هزینه های زیادی در آنجا انجام می شود. بعد از کریسمس دو هفته رکورد رزرو کرده ایم. مردم نگران هستند که ممکن است قیمت ها در تابستان افزایش یابد، که فکر می کنم افزایش می یابد و می خواهند زودتر به آنجا بروند.

او افزود که کرایه های تابستانی در اروپا نیز افزایش می یابد، زیرا دلار قوی قیمت سوخت جت را افزایش می دهد و در عین حال گردشگران آمریکایی بیشتری را وارد می کند.

رئیس رایان ایر گفت که سطوح رزرو به ویژه در دوره‌ای بدون «فروش صندلی» یا ارتقای قیمت قابل توجه بوده است. من فکر نمی‌کنم در حالی که قیمت نفت بالا است، برای یک یا دو سال شاهد کرایه‌های 9.99 پوندی نباشید.»

این شرکت هواپیمایی با افزایش 35 درصدی در قبض سوخت خود مواجه است و حدود 50 درصد از نیازهای خود را به 92 دلار (75 پوند) در هر بشکه پوشش داده است.

در بریتانیا، رایان ایر در حال راه اندازی شش مسیر جدید از لندن استنستد شامل سه سرویس داخلی، به ادینبورگ، بلفاست، و نیوکوی در کورنوال، و افزایش فرکانس در مسیرهای موجود است. اولری گفت که تعداد مسیرهای جدید سال به سال به 50 مسیر در سراسر بریتانیا خواهد رسید.

او گفت که تغییر در برنامه‌ها «پاسخی فوری» به تغییر وظیفه مسافری هوایی است که در آن مالیات بر پروازهای داخلی بریتانیا به نصف کاهش یافت.

اولری در پاسخ به این سوال که آیا نگران تأثیرات زیست محیطی پروازهای داخلی بیشتر است، گفت: «حداقل هم نیست».

او گفت که رایان ایر پروازها را با کارآمدترین هواپیما انجام می دهد و 57 هواپیمای جدید بوئینگ 737 مکس تا تابستان در بریتانیا مستقر خواهند شد. اولری گفت: «مسافران ما بار نامتناسبی از مالیات زیست محیطی می پردازند، که همه آن ها در پروازهای کوتاه مدت در اروپا که کمتر از 45 درصد CO2 را تشکیل می دهند، اعمال می شود.2 انتشارات

آلاینده ترین پروازها، در مسافت های طولانی، به طرز عجیبی معاف هستند… بنابراین نه، من هیچ نگرانی در مورد محیط زیست احساس نمی کنم زیرا ما هواپیماهای قدیمی را جابه جا می کنیم.

اولری گفت که این شرکت هواپیمایی قصد دارد به توسعه خود ادامه دهد و وضعیت پس از کووید را به عنوان “بزرگترین فرصت رشدی که در 20 سال گذشته دیده ام” توصیف کرد.

او گفت که این بیماری همه گیر «به طور چشمگیری روند یکپارچگی در اروپا را تسریع می بخشد» و پیش بینی می کند رقیب easyJet توسط IAG یا Air France بلعیده شود.

او افزود که افزایش نرخ‌های بهره به رقبایانی که به جای خرید هواپیما، اجاره می‌کنند آسیب می‌زند و سرمایه‌های خطرپذیر را از حمایت از راه‌اندازی خطوط هوایی جدید بازمی‌دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بایدن سرمایه داری دموکراتیک را احیا کرد – و پارادایم اقتصادی را تغییر داد | رابرت رایش

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، چگونه می توان همزمان با افزایش …