Paperchase با آینده نامشخصی روبرو است زیرا مالکان فروش را در نظر می گیرند | صنعت خرده فروشی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

خرده فروش لوازم التحریر Paperchase با آینده نامعلومی روبرو است، زیرا مالکان آن کمتر از شش ماه پس از خرید قبلی، فروش یا مدیریت احتمالی را در نظر دارند.

همانطور که برای اولین بار توسط اسکای نیوز گزارش شد، این خرده‌فروش که با افزایش هزینه‌ها و فروش ضعیف مواجه است و به بودجه بیشتری نیاز دارد، زیر نظر شرکت مشاوره PricewaterhouseCoopers (PwC) به حراج گذاشته شده است.

شرکت‌های بازسازی‌کننده هیلکو، که تابستان گذشته سعی کرد این خرده‌فروش لوازم التحریر را بخرد، احتمالاً شامل پیشنهاد دهندگان می‌شود.

منابع گفتند که مدیران شرکت مشاوره Begbies Traynor برای یک معامله بالقوه نجات پیش بسته آماده شده اند که احتمالاً برخی از فروشگاه ها را بسته است.

سخنگوی Paperchase گفت: «ما تأیید می‌کنیم که Begbies Traynor و PwC را برای مشاوره دادن به Paperchase در مورد گزینه‌های استراتژیک، از جمله فروش این کسب‌وکار به‌عنوان فعالیت مداوم به مالکان جدید، حفظ کرده‌ایم. گفتگوها با تعدادی از طرف های علاقه مند ادامه دارد.

تمامی فروشگاه‌های Paperchase و وب‌سایت در این مدت به تجارت عادی خود ادامه خواهند داد.»

Paperchase توسط گروهی به سرپرستی استیو کورتیس، رئیس زنجیره مد Jigsaw، در آگوست سال گذشته خریداری شد. قبلاً در ژانویه 2021 توسط مدیران بدهی Permira، یکی از وام دهندگان آن، از مدیریت نجات یافته بود.

820 پرسنل و حدود 100 شعبه دارد که در مقایسه با بیش از 150 شعبه زمانی که قبلاً مدیران را استخدام می کرد، کاهش یافته است.

کورتیس، یک متخصص چرخش که با گروه سرمایه گذاری Rcapital و Quilam Capital کار می کند، قبلا با خرده فروشانی از جمله Tie Rack و Feather & Black کار کرده است.

Paperchase در سال 1968 توسط دانشجویان هنر جودیت کش و ادی پاند، که فروشگاهی در کنزینگتون لندن افتتاح کردند، تأسیس شد. از آن زمان تاکنون بارها دست به دست شده است، و WH Smith و خرده فروش کتاب ایالات متحده Borders از جمله صاحبان قبلی این زنجیره هستند.

در سال 2019، مالک آن زمان Paperchase، Primary Capital، از فرآیند ورشکستگی موسوم به ترتیبات داوطلبانه شرکت (CVA) برای از بین بردن فروشگاه‌های بی‌سود و کاهش اجاره‌بها استفاده کرد.

خرده‌فروشان به شدت از افزایش هزینه‌های انرژی و نیروی کار آسیب دیده‌اند، زیرا خریداران در هزینه‌های غیرضروری خرج کرده‌اند، زیرا نقدینگی مازاد بر اثر افزایش قبوض خانوار محدود شده است.

در حالی که هزینه‌ها در کریسمس بهتر از حد انتظار بود، تعداد خریداران در خیابان‌های بزرگ هنوز بسیار پایین‌تر از سطح قبل از همه‌گیری است و بر خریدهای فوری در فروشگاه‌هایی مانند Paperchase تأثیر می‌گذارد، در حالی که ارسال کارت‌ها تحت تأثیر اعتصابات پستی قرار گرفته است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بررسی استراتژی جلوگیری از بریتانیا برای درخواست تمرکز بیشتر بر تروریسم اسلامی | استراتژی پیشگیری

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، انتظار می رود گزارشی که …