مت دولان، جمهوریخواه، سناتور شرود براون را در اوهایو به چالش خواهد کشید

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سناتور ایالتی مت دولان از اوهایو که یک جمهوری خواه است، روز سه شنبه اعلام کرد که در برابر شرود براون، یکی از آسیب پذیرترین دموکرات ها در سال 2024، برای سنای ایالات متحده نامزد خواهد شد.

این دومین کمپین انتخاباتی آقای دولان در سنا خواهد بود، پس از اینکه سال گذشته در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان برای یک کرسی آزاد در اوهایو سوم شد. برنده آن مقدماتی، جی دی ونس، در انتخابات عمومی پیروز شد.

خانواده آقای دولان مالک تیم بیسبال Cleveland Guardians هستند و او میلیون ها دلار از پول خود را برای تأمین بودجه اولین کمپین خود استفاده کرد.

که در اعلامیه کمپین اوآقای دولان بر امنیت مرزها، تورم و حمایت خود از پلیس تاکید کرد و آقای براون را به “وفاداری کورکورانه به حزب خود” متهم کرد.

اوهایو، یک ایالت نوسانی سابق که در سال‌های اخیر به سمت جمهوری‌خواهان حرکت کرده است، یکی از چندین فرصت برای جمهوری‌خواهان برای کسب کرسی سنا در سال 2024 است، در حالی که نامزدهای دموکرات در ایالت‌های قرمز مونتانا و ویرجینیای غربی نیز برای انتخاب مجدد انتخاب می‌شوند. .

آقای براون، سناتور سه دوره ای و نماینده سابق، پیش از این نیز در رقابت های دشواری پیروز شده بود، از جمله در سال 2018، زمانی که تنها دو سال پس از پیروزی 8 درصدی دونالد جی. ترامپ در اوهایو، با بیش از 6 درصد پیروزی مجدداً انتخاب شد.

این مقاله به روز خواهد شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اندی فارل تضمین می کند که جانی سکستون آماده و آماده برای سفر به پاریس است | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اندی فارل هرگونه نگرانی در مورد …