Braverman بررسی فرآیندهای اخراج Met را پس از پرونده Carrick آغاز کرد | پلیس کلانشهر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سولا براورمن پس از شکست در حذف متجاوز سریالی دیوید کریک به عنوان افسر پلیس خدمت، علیرغم اتهامات متعدد در مورد آزار جنسی زن ستیز در طول دو دهه، سوئلا براورمن یک بررسی داخلی از روند اخراج مت را اعلام کرد.

وزیر کشور به نمایندگان مجلس گفت که «به نظر می رسد بوروکراسی و روند بر اخلاق و عقل سلیم» در بزرگترین نیروی بریتانیا پس از اینکه کریک اجازه یافت به عنوان افسر اسلحه گرم ادامه دهد، غالب شده است.

حزب کارگر گفت که پاسخ او ضعیف بود، زیرا چندین نماینده محافظه کار خواستار اقدامات بیشتر برای مقابله با زن ستیزی در پلیس شدند.

کریک روز سه‌شنبه پس از اعتراف به 49 جرم از جمله ده‌ها تجاوز به عنف رسما اخراج شد. سر مارک رولی، رئیس Met، اعلام کرد که همه 45000 افسر و کارمند برای تخلفات قبلی بررسی خواهند شد.

براورمن خطاب به عوام گفت: «باید ترتیبات منصفانه و مؤثری برای برخورد با کسانی که در حین خدمت به شیوه‌ای کاملاً غیرقابل قبول رفتار می‌کنند یا عمل می‌کنند، وجود داشته باشد.

لوئیز کیسی نگرانی‌هایی را در مورد سوءرفتار و فرآیند اخراج در پلیس Met شناسایی کرد. خیلی طول می کشد، اعتماد افسران پلیس را جلب نمی کند و از نظر رویه ای سنگین است. به نظر می رسد بوروکراسی و فرآیند بر اخلاق و عقل سلیم غالب شده است. به همین دلیل است که من یک بررسی داخلی در مورد اخراج پلیس را اعلام کرده ام. شرایط مرجع بررسی امروز منتشر می شود.

مت روز دوشنبه پس از اینکه مشخص شد کریک به دلیل 9 مورد از جمله اتهامات تجاوز جنسی، خشونت خانگی و آزار و اذیت بین سال های 2000 تا 2021 مورد توجه پلیس قرار گرفته است، عذرخواهی کرد.

با ملاقات با برخی از زنان در وب‌سایت‌های همسریابی، او کنترل می‌کرد که آنها چه می‌پوشند، چه می‌خورند و کجا می‌خوابند، و حتی برخی از آنها را از صحبت با فرزندان خود منع می‌کرد.

مشخص شد که او یک سال قبل از قبولی در بازرسی برای پیوستن به Met در سال 2001 به دو جرم علیه شریک سابقش متهم شده بود، و او در سال 2002 با ادعای آزار و اذیت بیشتر علیه دوست دختر سابق خود، در حالی که هنوز در دوره آزمایشی خود بود، مواجه شد.

او علیرغم داشتن پنج شکایت عمومی به نام خود، پس از انتقال به فرماندهی پارلمانی و حفاظت دیپلماتیک در سال 2009، برای تبدیل شدن به یک افسر سلاح گرم، چک‌هایی را گذراند و در سال 2017 مجددا مورد بازرسی قرار گرفت.

وزیر کشور گفت که عدم حذف کریک همچنین بخشی از تحقیقات Angiolini در مورد چگونگی ربودن، تجاوز جنسی و قتل یک افسر دیگر سارا اورارد است.

او گفت: «همانطور که من به وضوح گفته ام، ما در حال ارائه بخش دوم تحقیق Angiolini هستیم تا توصیه هایی در مورد اینکه چگونه نیروها می توانند فرهنگ را بهبود بخشند و با علل اصلی جنایت و سوء رفتار پلیس مقابله کنند، ارائه می دهیم.

ایوت کوپر، وزیر کشور در سایه، گفت که پاسخ براورمن در مواجهه با چنین ناکامی های جدی و مکرر در Met “بسیار ضعیف بود و نشان دهنده فقدان جدی رهبری” بود.

کوپر گفت: «ما باید با شواهد دیگری که این پرونده ارائه کرده است، از شکست های وحشتناک در بازرسی پلیس و فرآیندهای سوء رفتاری که هنوز توسط دولت مورد توجه قرار نگرفته و در این بیانیه به آنها پرداخته نشده است، روبرو شویم.

من به وزیر کشور می گویم که با توجه به ابعاد مشکلات، نه فقط در این مورد، بلکه در موارد قبلی، اظهارات وی بسیار ضعیف است و نشان دهنده عدم رهبری جدی در مورد چیزی است که بسیار جدی است و اعتماد را تحت تأثیر قرار می دهد. در پلیس و جرایم سنگین.»

پریتی پاتل، وزیر کشور در زمان قتل اورارد، از براورمن خواست که تعهد خود مبنی بر تبدیل خشونت علیه زنان و دختران را به عنوان یک “الزام استراتژیک پلیسی” اجرا کند. جرایم خاص

این تعهد مطابق با یکی از توصیه‌های بازرسی اعلیحضرت نیروی انتظامی و خدمات آتش نشانی و نجات (HMICFRS) به عنوان بخشی از پاسخ به قتل اورارد در مارس 2021 بود.

«آیا می توانم از او بخواهم که بسیاری از این موارد را بر اساس قانونی قرار دهد. اگر این کار را نکنیم، بارها و بارها اینجا خواهیم بود و به قربانیان ادای احترام می‌کنیم.»

براورمن در پاسخ گفت که خشونت علیه زنان و دختران به عنوان “الزامات پلیس راهبردی” گنجانده خواهد شد.

رئیس کمیته منتخب امور داخلی، دایانا جانسون، پرسید که چرا وزیر کشور بازنگری دیگری را در مورد فرآیندهای اخراج آغاز کرده است که قبلاً توسط نهادهای خارجی و کمیته وی مورد بررسی قرار گرفته است. او گفت: «ما نیازی به بازبینی دیگری نداریم، فقط نیاز به اقدام داریم. براورمن پاسخ داد که روند تخلف پلیس باید دوباره مورد بررسی قرار گیرد.

جکی دویل پرایس، نماینده محافظه کار Thurrock، گفت که براورمن به مشکل واقعی زن ستیزی در پلیس رسیدگی نکرده است. او جرایم جدیدی را که این دولت قرار است در کتاب قانون ثبت کند فهرست کرد… اما چالش واقعی فرهنگ نسبت به زنان است که در خدمات پلیس ما و سیستم عدالت کیفری وجود دارد. واقعاً چه زمانی قرار است از قدرت قانونی برای محافظت از زنان در برابر خشونت مردان استفاده کنیم؟» او گفت.

جیمز دالی، نماینده حزب محافظه‌کار در بری نورث، گفت که بیانیه رولی در روز دوشنبه «تأسف‌آور» بود. او گفت: “در هیچ نظری هیچ پیشنهادی مبنی بر پاسخگویی در پلیس متروپولیتن وجود نداشته است… افرادی در متد وجود دارند که این مرد را قادر ساختند که همچنان یک تهدید باشد و آنها باید اخراج شوند.”

براورمن گفت که به راولی اطمینان دارد که «اقدام ملموس» را برای بازیابی اعتماد به نیرو انجام دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …