ویدئو: هزاران نفر در رژه سالانه دی سی به افتخار مارتین لوتر کینگ شرکت می کنند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

هزاران نفر روز دوشنبه در اطراف بنای یادبود مارتین لوتر کینگ در واشنگتن دی سی تجمع کردند تا به رهبر حقوق مدنی ادای احترام کنند.

مردم برای رژه سالانه و پیاده روی صلح به احترام میراث پادشاه دور هم جمع شدند.

در همین حال، در بوستون، بنای یادبود جدیدی که به کینگ و همسرش کورتا اسکات کینگ تقدیم شده بود، رونمایی شد و انتقاداتی را برانگیخت. مجسمه برنزی 22 فوتی که «آغوش» نام دارد، دو جفت بازو را در آغوش گرفته اند که در سال 1964 توسط این زوج به اشتراک گذاشته شده و روی عکس گرفته شده است.

برخی از کاربران اینترنت گفته اند که درک و تشخیص مجسمه از زوایای خاصی دشوار است. با این حال، پسر آنها از این اثر هنری دفاع کرد و گفت که یادبودهای زیادی از پدرش به تنهایی وجود دارد، اما نه به اندازه مادرش، که پس از ترور همسرش برای دهه‌ها یک چهره عمومی باقی ماند.

ویدیو را در پلیر بالا تماشا کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

خریداران بریتانیایی علیرغم فروش، هزینه های خود را مهار می کنند زیرا بحران هزینه های زندگی تلفات می دهد | صنعت خرده فروشی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، خرده فروشان هشدار داده اند …