نماینده جیم بنکس پیشنهاد مجلس سنا را در ایندیانا اعلام کرد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نماینده جیم بنکس، یک محافظه‌کار سرسخت با حمایت یک کمیته اقدام سیاسی با جیب‌های عمیق، روز سه‌شنبه پیشنهاد خود را برای کرسی سنای ایندیانا با تبلیغی که بر استقرار خود در افغانستان تاکید می‌کرد و علیه «دموکرات‌های سوسیالیست رادیکال» تاکید می‌کرد، آغاز کرد.

مایک براون که در حال حاضر این کرسی را در اختیار دارد و یکی از دو سناتور جمهوری خواه این ایالت است، سال آینده برای فرمانداری نامزد خواهد شد و فرصتی را ایجاد می کند که می تواند منجر به یک مبارزه اولیه شلوغ در ایالت جمهوری خواه قابل اعتماد شود. آقای بنکس که اخیراً ریاست کمیته مطالعات جمهوری خواهان مجلس نمایندگان را بر عهده داشت، یک گروه محافظه کار که گسترده تر و کمتر درگیری نسبت به گروه آزادی مجلس است، پس از از دست دادن تلاش خود برای شلاق زدن، جایگاه شماره 3 جمهوری خواهان در حزب جمهوری خواه، به سنا روی آورد. اکثریت مجلس جدید

او با حمایت «باشگاه رشد»، یک کمیته کنش سیاسی محافظه‌کار پولدار که میلیون‌ها دلار هزینه کرد تا نامزدهای مجلس نمایندگان و سنا را در میان‌دوره‌ای نوامبر از خط خارج کند، وارد رقابت می‌شود. دیوید مک‌اینتاش، رئیس آن، روز سه‌شنبه گفت که این گروه و سوپر PAC آن «آماده‌اند هر آنچه را که لازم است برای کمک به بانک‌ها برای تضمین نامزدی و پیروزی خرج کنند».

باشگاه رشد در حال حاضر پولی را علیه نامزد احتمالی دیگر، فرماندار سابق ایندیانا، میچ دانیلز، خرج می‌کند که او را بیش از حد مصالحه‌گر می‌داند. آقای بنکس همچنین از حمایت لری بوشون، نماینده دیگر جمهوری‌خواه ایندیانا و سناتور تام کاتن، جمهوری‌خواه آرکانزاس برخوردار است.

اما فرماندار فعلی ایندیانا، اریک هولکامب، که با محدودیت دوره مواجه است، در حال بررسی نامزدی برای مجلس سنا است، همچنین ویکتوریا اسپارتز، نماینده اوکراینی که تولد او در اوکراین صدای او را در کنگره افزایش داده است.

آقای بنکس در اعلامیه‌اش خود را «بچه‌ای از یک خانه کارگری» می‌خواند که ریشه‌های عمیقی در ایندیانا دارد و سابقه مبارزه در خارج از کشور و کنگره برای «ارزش‌های محافظه‌کار هوزیر» دارد. او با اشاره به دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، او را «قوی ترین رئیس جمهور در طول عمرم» خواند.

آقای براون، تاجری که در زمان رقابت با سناتور جو دانلی، یک دموکرات، در سال 2018 تجربه سیاسی کمی داشت، او را با شش درصد شکست داد. پیروزی او دو سال پس از آن به دست آمد که نماینده تاد یانگ، ایوان بای، دموکرات و سناتور سابقی را که از بازنشستگی خارج شده بود تا بازگشت خود را شلاق زد. این شکست ها نشان داد که بازگشت دموکرات ها در این ایالت چقدر دشوار خواهد بود.

در ماه نوامبر، آقای یانگ با نزدیک به 59 درصد آرا مجدداً در انتخابات پیروز شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تحقیقات نشان می‌دهد استرالیا به مراقبت‌های بهداشت روانی هدفمند برای جلوگیری از مرگ و میر دانشجویان بین‌المللی بر اثر خودکشی نیاز دارد | دانشگاه های استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، تحقیقات نشان می‌دهد که اگر …