کابوی ها باکس بی حال بردی را برای اولین برد پلی آف جاده ای پس از 30 سال هول می دهند | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بسیار برای تصور اینکه داک پرسکات و دالاس کابوی ها ممکن است در چالش شکست دادن تام برادی نباشند.

پرسکات بهترین بازی خود را در چند هفته اخیر انجام داد، چهار تاچ داون پرتاب کرد و برای یک بازی دیگر دوید تا پاسخ منتقدان «تیم آمریکا» را با شکست 31-14 بردی و تامپا بی باکنرز در یک بازی پلی آف وایلد کارت NFC در دوشنبه شب انجام دهد.

میکا پارسونز، مدافع خط کابوی گفت: “این فقط نشان می دهد که او انعطاف پذیر است.” نور در Dak متفاوت است. به نظر من انتقاد گاهی ناعادلانه و ناعادلانه است. اما روشی که او با آن برخورد می‌کند، روشی که هر بار برمی‌گردد و نشان می‌دهد که واقعا کیست، این یک اعتبار برای کاری است که انجام می‌دهد. این باعث می‌شود که هر بار به این باور ادامه دهیم.

پرسکات 25 پاس از 33 پاس را برای 305 یارد انجام داد و برای اولین بار در 8 بازی توپ بدون گردش بازی کرد، در حالی که کابوی ها (13-5) بر باکس بی حال (8-10) تسلط یافتند که ممکن است آخرین بازی بردی باشد. یونیفرم خلیج تامپا

بردی گفت: «آنطور که ما می‌خواستیم به پایان برسانیم نیست. یک جورهایی معمولی است که ما در تمام فصل بازی کردیم.»

دالاس برای اولین بار در دوران قهرمانی هفت بار سوپربول، برادی را شکست داد و در فصل بعد در جاده برای اولین بار در 30 سال پیروز شد تا یک سفر به سانفرانسیسکو برای رویارویی با 49ers در دور بخش NFC یکشنبه آینده کسب کند.

کابوی ها از زمان پیروزی در بازی قهرمانی NFC در سانفرانسیسکو در 17 ژانویه 1993، هشت بازی حذفی متوالی خارج از خانه را حذف کرده بودند.

آنها همچنین عملکرد ضعیفی را در یک باخت عادی در پایان فصل به واشنگتن داشتند.

پرسکات در مورد تمام صحبت ها در مورد آماده نبودن کابوی ها برای بازی های پلی آف گفت: “نشنیدم.”

«به سادگی به نظرات دیگران، افکار دیگران گوش ندادم. پرسکات افزود: مطمئن شدم که از آنچه در ذهنم گذاشته بودم آگاه بودم. “بازیگران مکمل فوق العاده ای در تیمم دارم، افرادی که به من اعتقاد دارند. این تمام چیزی است که واقعا برای من مهم است و فقط روی کاری که می توانم انجام دهم متمرکز بمانم.»

تام بردی
تام بردی، کوارتربک تامپا بی، در شکست روز دوشنبه 66 پاس پرتاب کرد که 35 پاس از آنها را به مدت 351 یارد تکمیل کرد. عکس: ناتان ری سیبک / USA Today Sports

تنها چیزی که برای کابوی ها اشتباه بود این بود که برت ماهر ضربه زننده چهار امتیاز اضافی خود را از دست داد و اولین بازیکنی در تاریخ NFL شد که این تعداد امتیاز را در یک بازی از دست داد. ماهر سرانجام در تلاش پنجم خود بعد از اینکه مربی مایک مک کارتی تصمیم گرفت او را برای آزمایش یک گل میدانی از فاصله تقریباً مسافتی با PAT به بیرون اعزام نکند، تبدیل به گل شد.

راسل گیج گیرنده تامپا بی به تخته پشتی بسته شد و در اواخر کوارتر چهارم از زمین خارج شد. گیج در حین دویدن یک مسیر لیز خورد و به زمین چمن افتاد و هنگام پایین آمدن ضربه ای به گردنش خورد. او نتوانست روی پاهایش بلند شود و در حالی که بازیکنان زانو گرفتند و کادر پزشکی به او توجه کردند، سکوت بر ورزشگاه حاکم شد.

مربی تاد بولز گفت که گیج به دلیل ضربه مغزی به بیمارستان منتقل شد و از نظر آسیب به گردن مورد ارزیابی قرار گرفت. مصدومیت گیج دو هفته پس از آن رخ داد که دامار هملین ایمنی بوفالو بیلز دچار ایست قلبی شد و مجبور شد در بازی دوشنبه شب در سینسیناتی در زمین بازی احیا شود.

بردی که در سال 2020 با تامپا بی قرارداد امضا کرد و دو سال پیش باکس را به قهرمانی در سوپربول رساند، زمستان امسال بازیکن آزاد خواهد بود. او فوریه گذشته برای مدت کوتاهی بازنشسته شد و سپس نظر خود را تغییر داد و در سن 45 سالگی برای فصل 23 بازگشت.

بردی 66 پاس پرتاب کرد که 35 تا از آنها را با 351 یارد تکمیل کرد، از جمله تاچ داون های نیمه دوم 30 یارد به جولیو جونز و هشت یارد به کامرون بریت. او دو بار اخراج شد و همچنین یک توپ پرهزینه پرتاب کرد – یک انتخاب در کوارتر دوم و منطقه پایانی از دالاس 5 که مانع از برتری احتمالی باکس در زمانی که تنها 6-0 عقب بود.

پرسکات اولین پاس از دو پاس TD خود را به دالتون شولتز زد تا کابوی ها را به حرکت درآورد، سپس با به پایان رساندن یک درایو 15 بازی و 80 یاردی با چرخش در انتهای سمت چپ برای یک یارد، اولین مهار بردی در منطقه قرمز از سال 2019 را به امتیاز تبدیل کرد. TD در پایین چهارم اجرا شود.

کوارتربک دالاس با یک پرتاب 11 یاردی TD به شولتز اختلاف را به 18-0 افزایش داد، سپس در اوایل کوارتر سوم، مایکل گالوپ را برای برتری 24 امتیازی دو یاردی پرتاب کرد. اگر ماهر هر چهار امتیاز اضافی را از دست نمی داد، می توانست 28-0 باشد.

آخرین پاس TD پرسکات، 18 یارد به CeeDee Lamb در رده های چهارم و 4، کابوی ها را 31-6 با 10:13 باقی مانده به برتری رساند.

چیز کمی در این فصل برای Bucs آسان بود، تنها چهارمین تیم در تاریخ NFL که با رکورد شکست در یک سال غیر اعتصابی به پلی آف راه یافت.

در حالی که بردی رکورد لیگ خود را برای تکمیل در یک فصل شکست و در رده سوم پس از پاتریک ماهومس و جاستین هربرت قرار گرفت، تامپا بای با کسب 18.4 امتیاز در هر بازی در رده 25 قرار گرفت و در حالی که از کارولینا دور بود، هرگز بیش از دو پیروزی متوالی کسب نکرد. نیواورلئان و آتلانتا به عنوان قهرمانان NFC South تکرار می شوند.

بردی در مورد پایان ناامیدکننده فصل گفت: “همیشه سخت است.” اما ما آن را به دست نیاوردیم. انجام دادند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تحقیقات نشان می‌دهد استرالیا به مراقبت‌های بهداشت روانی هدفمند برای جلوگیری از مرگ و میر دانشجویان بین‌المللی بر اثر خودکشی نیاز دارد | دانشگاه های استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، تحقیقات نشان می‌دهد که اگر …