اوپن استرالیا: دی میناور به جای کیرگیوس می رود و هسو را کنار می کشد | اوپن استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

الکس دی میناور در خانه نیک کیرگیوس بود و خودش را در خانه می‌نشست و جمعیت را مثل خودش جذب می‌کرد. یک استرالیایی آرام جایگزین یکی دیگر، بسیار پر سر و صدا می شود و در نهایت وقت خود را در آفتاب می گذراند. بیش از 24 ساعت از خروج کیرگیوس از مسابقات آزاد استرالیا می گذرد که مصدوم شده است، با این حال او هنوز به نوعی اینجاست و به امواج رادیویی و ستون اینچ فرمان می دهد. تیترهای روز سه شنبه در مورد به اصطلاح دشمنی بین کیرگیوس و دی میناور بود. یا به طور دقیق تر، انکار کیرگیوس مبنی بر اینکه دشمنی وجود دارد، اینکه آنها “همسران نزدیک در تور هستند و او همیشه خواهد بود”.

اما با وجود اینکه شبح او باقی مانده است، کیرگیوس در جان کین آرنا، دادگاهی که او بسیار دوست دارد و او را با تمام شکوه و عظمت آشوبگرانه اش دوست دارد، نبود. عقب نشینی او به این معنی بود که مسابقه دور اول دمیناور به اینجا منتقل شد و این همان دمیناور است که مردم محلی برای دیدن آن آمده بودند. چیزی که آنها شاهد بودند، شکست حرفه ای و قاطعانه در ست های مستقیم از تایوانی هسو یو هسیو بود. او بدون هیاهو یا جسارت یا هر نوع شیطنتی با نتایج 6-2، 6-2، 6-3 پیروز شد. منصفانه است که بگوییم دی میناور بدون مزاحم پیروز شد، اما همچنین به روشی که در خور شماره 24 جهان بود که تنها دو هفته پیش رافائل نادال را ناراحت کرد و در ماه نوامبر دنیل مدودف را به جان خرید.

و بدون شخصیت هم نبود. او با یک کیسه تنیس قرمز رنگ که با یک نشانگر سیاه گرافیتی کرده بود، وارد زمین شد. یک طرف «نگران نباش» و طرف دیگر «شاد باش». او پس از آن گفت: «درست مثل آهنگ. “این تصمیم سال جدید 2023 من است – به من یادآوری می کند که کمی راحت تر از خودم بگیرم.”

گاهی اوقات نادیده گرفته می شود که این بازیکن 23 ساله در رتبه های بالایی قرار دارد، زیرا بازی او اغلب در سایه هموطنش انجام می شود که در حال حاضر سه مکان بالاتر از آن نشسته است. اما با این وجود، بازی فوق‌العاده‌ای است و بازی‌ای که در 12 ماه گذشته شش مرحله یک چهارم نهایی یا نتایج بهتر در سطح تور همراه با دور چهارم مسابقات اوپن استرالیا و ویمبلدون سال گذشته داشته است.

و از آنجایی که گرمای روز دوم مسابقات با باران متوقف کننده مسابقات جایگزین شد، دی میناور شروع به نمایش نام تجاری خود از سرعت و ثبات کرد، هسو را در اولین بازی گرند اسلم از بین برد و عبور از دور دوم را تضمین کرد، جایی که او با هر یک از این دو روبرو خواهد شد. جان ایزنر یا آدریان مانارینو اگر او از آنجا پیشرفت کند، چالش های مهم تری در انتظار است، از جمله دیدار بالقوه دور سوم با پابلو کارنو بوستا و درگیری دور چهارم با نواک جوکوویچ.

کیف الکس دی میناور با کلمات
کیف الکس دی میناور وضعیت جدید ذهنی او را منعکس می کند. عکس: داریان ترینر/گتی ایماژ

“[I have] اعتماد به نفس زیادی دارد.» دی میناور در مورد پیروزی خود در جام یونایتد مقابل نادال گفت که بهترین بازی دوران حرفه ای است. “می دانستم که برای مدتی آن سطح را دارم… اکنون می دانم که می توانم هر هفته آن را انجام دهم. حالا فقط باید از خودم حمایت کنم. مثل هر روز زندگیم، فقط می خواهم بهتر شوم. قدم به قدم پیش می روم، هر کاری از دستم بر بیاید انجام خواهم داد. نسبت به سال گذشته احساس بهتری دارم، بنابراین امیدوارم بتوانم به سطح بهتری برسم.”

هسو از خودش حساب بدی نداد. سبک او بی شباهت به همتای خود نبود و تصمیم گیری او درست بود، البته با سطحی از اجرا پشتیبانی نمی شد که حریفی را که 184 رتبه بالاتر دارد، مشکل ساز کند. او اعصاب خود را با یک بازی مهم در بازی اول که دارای یک رگبار نفیس و غیرقابل درک از طریق زمین بود، آرام کرد. امتیاز دوم مسابقه – یک رالی 20 شوت – ممکن است نشانه ای از چیزهای آینده باشد، با این تفاوت که بازی دفاعی دی میناور بسیار قوی بود، و هسو همیشه خود را در حال زدن فقط یک توپ دیگر می دانست تا اینکه تعداد خطاهای غیراجباری او برطرف شد. در 48.

جمعیت به شکل مشخصی بودند، مملو از پرچم های استرالیا، پیراهن های سبز و طلایی و پلاکاردهایی درباره تاریخ های انتزاعی Tinder. و هنگامی که باد زوزه‌آمیز بیرون به قطرات چربی باران تبدیل می‌شد و سقف بسته می‌شد، جان کین آرنا تا لبه پر شد از نگهدارنده‌های گذر زمینی که تنها زمین نمایشی را که اجازه ورود به آن داشتند، پر شد. لیتون هویت نیز در حمایت از او حضور داشت که دشمنی او با کیرگیوس قطعاً یک دشمنی است. دوگانگی برای گرفتن وجود داشت. De Minaur، مرد رده دوم استرالیا، – حداقل برای این تورنمنت – مرد رتبه اول استرالیا است، و تشویق ها نشان می دهد که مردم تا زمانی که تنیس خوبی تماشا می کنند، خیلی شلوغ نیستند.

دی میناور گفت: “من فقط خوشحالم که اینجا در استرالیا بازی می کنم و در مقابل شما بچه ها بازی می کنم.” مهم نیست که من چه کسی بازی کنم، من برای آن تلاش خواهم کرد. شما بچه ها فقط انرژی بیاورید و من آماده خواهم بود.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …