نوئل لو گرات، رئیس فوتبال فرانسه به دلیل آزار و اذیت مورد بازجویی قرار گرفت | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دفتر دادستانی پاریس روز سه شنبه اعلام کرد که تحقیقاتی را برای آزار و اذیت اخلاقی و جنسی علیه نوئل لو گرات، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه (FFF) آغاز کرده است.

FFF گفت، Le Graët، که قبلاً اتهامات آزار و اذیت جنسی را طی یک ممیزی به سفارش وزارت ورزش رد کرده بود، هفته گذشته از وظایف خود “یک قدم عقب نشینی” کرد و فیلیپ دیالو به عنوان رئیس موقت عمل کرد. Le Graët بلافاصله برای اظهار نظر در روز سه شنبه در دسترس نبود.

دفتر دادستانی به رویترز گفت: «در پاسخ به گزارش IGESR (بازرسی عمومی آموزش، ورزش و تحقیقات) در 13 ژانویه 2023، روز گذشته تحقیقاتی به اتهام آزار و اذیت اخلاقی و آزار جنسی آغاز شد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

در سپتامبر گذشته، وزارت ورزش دستور بازرسی فدراسیون را صادر کرد، زیرا FFF اعلام کرد که علیه مجله So Foot شکایتی برای افترا ارائه خواهد کرد، که گزارش داد Le Graët ظاهراً چندین کارمند زن را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

Le Graët همچنین به دلیل انتقاد از نماد فوتبال فرانسه و قهرمان جام جهانی 1998 زین الدین زیدان مورد انتقاد بازیکنان و سیاستمداران قرار گرفت. او بابت اظهاراتش عذرخواهی کرد.

این بازیکن 81 ساله همچنین به دلیل تمدید قرارداد دیدیه دشان سرمربی فرانسه تا سال 2026، دو سال پس از پایان دوره ریاست فدراسیون فوتبال فرانسه مورد انتقاد قرار گرفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“ما یک میلیون پوند اجاره به صاحبخانه خود بدهکاریم – اما آنها ما را با خانه های بی کیفیت رها کرده اند” | مشاور املاک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسه خیریه مت فرنلی تقریباً 1 …