انتظار می رود که استارتاپ باتری Britishvolt از روز سه شنبه وارد مدیریت شود | بخش فناوری

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انتظار می‌رود که استارت‌آپ باتری بریتیش ولت روز سه‌شنبه پس از شکست مذاکرات در مورد تامین مالی سرمایه‌گذاران جدید، به مدیریت سقوط کند.

تلاش های این شرکت برای ساختن یک تاسیسات غول پیکر در نزدیکی Blyth در نورثامبرلند در ماه های اخیر متوقف شده است زیرا این شرکت برای یافتن تزریق نقدی برای پیگیری پروژه تلاش کرده است.

انتظار می رود بریتیش ولت روز سه شنبه اخطار مدیریت را در دادگاه های ورشکستگی ارائه کند. قابل درک است که EY در بالها منتظر است تا دولت را مدیریت کند، که اولین بار توسط بی بی سی گزارش شد.

بریتیش ولت روز دوشنبه گفته بود که در حال مذاکره بر سر “فروش اکثریت” این تجارت است اما به نظر می رسد این گفتگوها شکست خورده است.

سهامداران در حال رای دادن به سرمایه گذاران جدید بالقوه در پروژه 4 میلیارد پوندی بودند که به عنوان یک ستون کلیدی در تامین نسل بعدی خودروهای الکتریکی ساخته شده در بریتانیا در نظر گرفته می شد.

مدیریت شرکت در حال مذاکره با تعدادی از سرمایه گذاران بالقوه بود، از جمله سرمایه گذاران فعلی که مشتاق بودند ارزش دارایی های خود را از بین نبرند و یک گروه مبهم مرتبط با اندونزی با تجربه کمی در تولید.

آبان نیوز هفته گذشته فاش کرد که DeaLab Group، یک سرمایه گذار خصوصی مستقر در بریتانیا و یک تجارت فلزات مرتبط، Barracuda Group در حال مذاکره بر سر یک معامله نجات 160 میلیون پوندی است.

گفتگوها در مورد تزریق پول نقد بالقوه روز دوشنبه انجام شد، جلسه ای که قرار است در اواخر بعد از ظهر برگزار شود. با این حال، آن جلسه پس از آن به روز سه شنبه به تعویق افتاد، و انتظار می رود در ظهر.

بریتیش ولت اعلام کرده بود که امیدوار است بودجه ای برای تضمین پایداری بلندمدت و بودجه لازم برای قادر ساختن آن به دنبال برنامه های فعلی خود برای ساخت یک سلول باتری قوی و بادوام تحقیق و توسعه پیدا کند. [research and development] و تجارت تولیدی در بریتانیا».

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اندی فارل تضمین می کند که جانی سکستون آماده و آماده برای سفر به پاریس است | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اندی فارل هرگونه نگرانی در مورد …