اورسولا فون در لاین: اروپا زمانی که بیشترین اهمیت را داشت متحد شد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

توسط ساشا واکولینا، میاب مک ماهون، فوتینی داگکری، دیوید والش، ریچارد گود، ربکا دانت

بانوی اول اوکراین، اولنا زلنسکا، چپ، و رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا، اورسولا فون در لاین، در نشستی در مجمع جهانی اقتصاد در داووس، سوئیس، 17 ژانویه 2023 شرکت کردند.

بانوی اول اوکراین، اولنا زلنسکا، چپ، و رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا، اورسولا فون در لاین، در نشستی در مجمع جهانی اقتصاد در داووس، سوئیس، 17 ژانویه 2023 شرکت کردند.


کپی رایت
عکس AP

اورسولا فون در لاین در یک سخنرانی ویژه در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس گفت: «اروپا در زمانی که بیشترین اهمیت را داشت متحد شد».

رئیس کمیسیون اروپا در سخنان آغازین خود از مردم اوکراین به دلیل «شجاعت اخلاقی و فیزیکی» آنها در بحبوحه تهاجم مداوم روسیه به اوکراین تمجید کرد.

در این سال گذشته، کشور شما جهان را به حرکت درآورده و الهام بخش تمام اروپا شده است. و من می توانم به شما اطمینان دهم که اروپا همیشه در کنار شما خواهد بود.

رئیس جمهور همچنین اعلامیه کمیسیون اروپا در روز دوشنبه را تکرار کرد که 3 میلیارد یورو کمک مالی ارائه می کند که بخشی از بسته حمایتی 18 میلیارد یورویی برای اوکراین در سال 2023 خواهد بود. این مبلغ به حمایت از بیمارستان ها و مدارس و پرداخت دستمزدها و حقوق بازنشستگی کمک می کند. .

به صورت زنده دنبال کنید

  • رهبران بین المللی و اعضای جامعه مدنی تا روز جمعه 20 ژانویه در مورد چالش های اصلی جهان تحت عنوان “همکاری در یک جهان تکه تکه شده” بحث خواهند کرد.
  • یورونیوز خبرنگاران ساشا واکولینا، میاب مک ماهون، فوتینی دولکری و دیوید والش را روی زمین دارد.
  • روز سه شنبه، اولنا زلنسکا، بانوی اول اوکراین، رئیس کمیسیون اروپا، اورسولا فون در لاین، بازیگر بریتانیایی، ادریس البا و نخست وزیر فنلاند، سنا مارین، به همراه بیش از 50 سر در میان حاضران خواهند بود. دولت و دولت

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سارینا ویگمن خوشحال است که به بث مید مجروح فرصت بهبودی می دهد | تیم فوتبال زنان انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، سارینا ویگمن، سرمربی تیم ملی انگلیس، …