چگونه کارگران رستوران به پرداخت هزینه لابی برای پایین نگه داشتن دستمزدشان کمک می کنند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

داون سوینی، مدیر اجرایی انجمن ملی رستوران‌ها در آن زمان، در سال 2014 به اعضا نوشت: «NRA با اکثر انجمن‌های تجاری سنتی در مدل کسب‌وکار ما متفاوت است» و به آنها یادآوری کرد که چه معامله خوبی داشتند.

لیگ های تجاری که معاف از مالیات هستند، به طور کلی مجاز به راه اندازی یک تجارت انتفاعی هستند، تا زمانی که منافع مشترک تجارت گسترده تر آنها را افزایش دهد. انجمن ملی رستوران‌ها ادعا می‌کند که کسب‌وکارش کاملاً با این استاندارد مطابقت دارد.

آنا ماسوگلیا، مدیر تحقیقات در OpenSecrets، یک گروه غیرحزبی که جریان پول در سیاست را ردیابی می کند، می گوید: «قوانینی که IRS تصویب کرده است، همیشه روشن نیست که چه چیزی مجاز است و چه چیزی مجاز نیست. این امر باعث می‌شود که گروه‌ها از این عدم شفافیت استفاده کنند. من با گروه دیگری که این کار را در این مقیاس انجام داده اند، آشنا نیستم.»

سرویس درآمد داخلی با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی مالیات دهندگان از اظهار نظر خودداری کرد.

برای کارگران رستوران، سرنخ کمی وجود دارد که پولی که به ServSafe پرداخت می‌شود، از لابی‌گری پشتیبانی می‌کند – بسیار کمتر از لابی‌گری که تلاش می‌کند دستمزد کارگران را پایین نگه دارد. تنها اشاره خطی در وب سایت ServSafe است که می گوید “درآمد حاصل از برنامه ها را دوباره به صنعت سرمایه گذاری می کند.”

حتی برخی از اعضای انجمن رستوران – ذینفعان این ترتیب – گفتند که نمی دانند چگونه کار می کند.

جانی مارتینز، یک رستوران‌دار جورجیا، گفت که از حداقل دستمزد 15 دلاری حمایت می‌کند و در ایالتی که هنوز 7.25 دلار در ساعت است، حداقل این مقدار را می‌پردازد. و عضویت در انجمن خود را به عنوان “بهای ورود” برای پیمایش در صنعت توصیف می کند، “حتی اگر من در بسیاری از چیزها با آنها مخالفم.”

اما او از کشف ارتباط بین ServSafe و تلاش‌های لابی ابراز ناامیدی کرد و گفت: «این برای او بسیار اشتباه است».

آقای مارتینز گفت: “این یک گواهینامه است که در داخل یک لابیگر نیز پیچیده شده است.” «عجیب است که آزمایش‌هایی که کارگران را ملزم می‌کنند برای آن هزینه کنند، توسط همان شرکتی انجام می‌شود که می‌جنگد تا مطمئن شود این افراد پول بیشتری به دست نمی‌آورند.»

تیف فهر و ویل هوپ گزارش کمک کرد

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشاهیر و دانشمندان عزاداری شیر کوهی P-22 را در یادبود فروخته شده | لس آنجلس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، در یک شنبه آفتابی در …