افسر پلیس Met به 49 جرم از جمله 24 مورد تجاوز جنسی اعتراف کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

روز دوشنبه، یک افسر پلیس متروپولیتن به 49 جرم از جمله حبس کاذب، تجاوز جنسی با کنترل اجباری و 24 مورد تجاوز جنسی به 12 زن اعتراف کرد.

پلیس و دادستان می گویند دیوید کریک از موقعیت خود به عنوان یک افسر متأسفانه برای فریب دادن زنان سوء استفاده کرد و سپس آنها را تهدید کرد که در مورد حملات جنسی خود سکوت کنند.

جاسوانت ناروال، دادستان ارشد تاج، اقدامات او را محکوم کرد.

“هر کس در مورد 49 موردی که دیوید کریک در برابر 12 قربانی اعتراف کرده است، بشنود، می پذیرد که بزرگی جرم او وحشتناک است. این مردی است که بی امان زنان را تحقیر، تجاوز جنسی و تجاوز جنسی کرده است. با گذشت زمان، شدت این تجاوز به او افزایش یافت. توهین او با جسور شدن او تشدید شد و فکر می کرد که از پس آن برخواهد آمد.”

کریک به مدت 17 سال به عنوان افسر پلیس علیرغم شکایات متعدد او خدمت کرد. پس از علنی شدن 9 حادثه مربوط به این افسر بین سال های 2000 تا 2021، نیروی پلیس عذرخواهی کرد.

این حادثه در پشت یک افسر پلیس بدنام دیگر وین کوزنز رخ می دهد، که در طول قرنطینه، زن جوانی به نام سارا اورارد را در لندن ربود، تجاوز کرد و به طرز وحشیانه ای به قتل رساند.

کریک در سال 2021 پس از اینکه زنی به کارآگاهان گفت که به او تجاوز کرده است، دستگیر شد. او پس از محکومیت وین کوزنز به حبس ابد که سنگین ترین حکم ممکن بر اساس قوانین بریتانیا بود، مطرح شد.

پس از اعترافات اولیه مجرم در دسامبر، پلیس متروپولیتن دستمزد کریک را متوقف کرد و روند تخلفات را تسریع کرد. جلسه دادرسی روز سه شنبه برگزار می شود و انتظار می رود او برکنار شود.

سرویس دادستانی سلطنتی گفت که این پرونده “یکی از تکان دهنده ترین پرونده های مربوط به یک افسر در حال خدمت” است.

قرار است کریک ماه آینده محکوم شود.

ویدیو را در پلیر بالا تماشا کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“ما یک میلیون پوند اجاره به صاحبخانه خود بدهکاریم – اما آنها ما را با خانه های بی کیفیت رها کرده اند” | مشاور املاک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسه خیریه مت فرنلی تقریباً 1 …