رانندگانی که برای بازپرداخت امتیاز گواهینامه بر اساس طرح کار NSW به مدت یک سال رفتار می کنند | سیاست نیو ساوت ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در صورت پیروزی حزب کارگر در ماه مارس، رانندگان خوش رفتار نیوساوت ولز می توانند در عرض 12 ماه از گواهینامه خود حذف شوند.

اپوزیسیون ایالتی روز سه‌شنبه حمایت خود را از یک آزمایش 12 ماهه اعلام کرد که به رانندگانی که به مدت یک سال بدون تخلف باقی می‌مانند با حذف یک امتیاز محرومیت پاداش می‌دهند. هیچ تغییری در مجازات‌های موجود برای رانندگانی که دچار بدرفتاری می‌شوند، اعمال نمی‌شود.

جان گراهام، وزیر راه های سایه نیوساوت ولز، گفت: «وقت آن است که از هویج و همچنین چوب برای سرعت زیاد استفاده کنیم.»

رانندگانی که دارای گواهینامه نامحدود هستند در حال حاضر می توانند قبل از تعلیق گواهینامه 13 امتیاز انحراف جمع آوری کنند. سه سال طول می‌کشد تا امتیازات منقضی شوند.

کریس مینز، رهبر حزب کارگر، گفت که این طرح جدید پس از حذف علائم هشدار دوربین های کنترل سرعت که منجر به افزایش شدید جریمه های سرعت غیر مجاز شد، به رانندگان کمک می کند.

داده‌های Revenue NSW نشان می‌دهد که تعداد جریمه‌های دوربین‌های دیجیتال سرعت موبایل صادر شده در صورت تجاوز از حد مجاز سرعت 10 کیلومتر در ساعت یا کمتر از 3222 در اکتبر 2020 به 27855 تا فوریه 2021 افزایش یافته است.

مینز گفت: «زمان آن رسیده است که ایمنی را در مرکز قوانین جاده‌ای خود قرار دهیم، نه افزایش درآمد.

“تحت نیروی کار قوانین ساده هستند – با خیال راحت رانندگی کنید، یک امتیاز پس بگیرید.”

ناتالی وارد، وزیر راه های متروپولیتن، از طرح حزب کارگر انتقاد کرد و به رادیو 2 گیگابایتی سیدنی گفت که برای جلب آرا طراحی شده است و به ایمنی اهمیتی نمی دهد.

خانم وارد گفت: “هیچ چیزی به نام سرعت ایمن سطح پایین وجود ندارد.”

دوسوم رانندگان تندرو که در تصادفات مرگبار در پنج سال گذشته درگیر شده اند کمتر از 10 کیلومتر بیش از حد مجاز را طی کرده اند.

ما می دانیم که سرعت می کشد.

این سیاستی است که قربانیان و خانواده ها را نادیده می گیرد.»

اواخر سال گذشته، دانکن گی، وزیر سابق راه NSW در یک تحقیق پارلمانی گفت که تابلوها با حسن نیت برداشته شده بودند، اما این تصمیم اشتباه بود.

دولت سال گذشته سیاست علائم نامطلوب را معکوس کرد و گفت که به جامعه گوش داده است.

از آن زمان مشخص شد که حدود یک سوم دوربین‌های سرعت سیار در جاده‌ها برنگشته‌اند، زیرا وسایل نقلیه برای نگه‌داشتن علائم بسیار کوچک هستند.

تارا مک کارتی، معاون وزیر حمل و نقل نیوساوت ولز، تارا مک کارتی، به برآورد بودجه گفت: «توصیه فروشندگان این است که 47 وسیله نقلیه آن‌ها در ناوگان به‌روز شده آن‌ها ظرفیت این علائم را ندارند یا نیاز به تغییرات قابل توجهی دارند، که به طور بالقوه شامل برداشتن صندلی‌ها می‌شود». شنیدن سال گذشته

دولت بازخوردهایی دریافت کرده بود مبنی بر اینکه دوربین ها در پشت درختان و تیرها پنهان شده اند و در کاهش سرعت رانندگان موثر نیستند.

گراهام گفت که برداشتن دوربین ها به نتیجه ای نرسیده است و جامعه آن را به عنوان یک اقدام افزایش درآمد می بیند.

او گفت: «بعضی از رانندگان به من گفتند که تا قبل از طرح دوربین مخفی کنترل سرعت لیبرال‌های نیوساوت ولز هرگز تخلفی در مورد تخلفات رانندگی دریافت نکرده‌اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هنگ کنگ: محاکمه مهم امنیت ملی 47 مدافع دموکراسی آغاز شد | هنگ کنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بزرگترین محاکمه امنیت ملی هنگ …